Skocz do zawartości

Zamykanie tematów.


HardeQ

Rekomendowane odpowiedzi

[align=center]Witam, zwracam się tutaj do panów moderatorów. Mianowicie chodzi mi o dział "pożegnaj się", lecz propozycja dotyczy wszystkich, w których występuje to zjawisko.[/align]

 

[align=center] [/align]

 

[align=center]Nie dałoby się zwolnić z zamykaniem tematów? Rozumiem, że to może nabijanie statystyk, ale zamiast jak dobrze wykonana robota wygląda to jak wyścig.[/align]

 

[align=center]Proponuję aby tematy zamykać po minimum 5 dniach od założenia, aby każdy kto będzie chciał się ładnie pożegnać miał do tego wystarczającą okazję. [/align]

 

[align=center] [/align]

 

[align=center]Proszę zobaczyć: http://scr.hu/6pyt/9saah[/align]

 

[align=center]Tak to aktualnie wygląda, jest to moim zdaniem przesadą.[/align]

 

[align=center] [/align]

 

[align=center]Nie odejmuje moderatorom zaangażowania ale proponuję, a raczej polecam trochę przystopować w tej sprawie, te tematy powinny trochę postać, nie każdy dostrzeże wszystko od razu i nie ma wtedy okazji dodać swoich 3 groszy, a każdy ma do tego równe prawo.[/align]

 

[align=center] [/align]

 

[align=center]Już kiedyś na to zwracałem uwagę, w sumie niejednokrotnie, lecz jak widać nic się nie zmieniło, więc czas nadszedł by założyć temat.[/align]

 

[align=center]Pozdrawiam.[/align]

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam.

 

Pisał do mnie z tym @EvO. Pozamykałem te tematy, gdyż ustawiałem prefixy, co prawda mogłem posłużyć się koszem, ale nie chciałem, aby w nowej zawartości pojawiło się tysiąc tematów z kosza zamkniętych. Było to jednorazowe zamknięcie. Po prostu musiałem gdzieś wykonać testy, a najlepiej na tematach, które nie dodają postów.

 

 

 

Pozdrawiam.

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak dobrze wiesz (bo rozmawialiśmy o tym) starałem się poruszyć ten temat z @Procentowy, a on z innymi moderatorami.

 

Odzew jakiś był, ale raczej negatywny. Być może po tym temacie się to zmieni.

 

 

 

 

 

Edit@

 

Jak widzisz ja nie zamykam, bo nie widzę sensu zamykania pożegnań po paru godzinach. Niech to postoi z 3-4 dni przynajmniej.

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@EvO To po prostu jest do zmiany, nie ma, że nie i nie ważne jaki był odzew. Im więcej się o tym będzie wspominać, tym większa szansa, że się to poprawi. Niby mała sprawa, ale takie też trzeba rozwiązać. :D

 

to da się więc spokojnie wytłumaczyć, w takim razie post kieruję bezpośrednio do Panów moderatorów, jednocześnie zwracając Ci honor. :)

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobra nie ma co dłużej ciągnąć tego tematu, Procentowego nie ma więc pozwolę sobie zamknąć.

 

 

 

Chciałbym ze swojej strony dołączyć się do i apelować/prosić o to, aby te tematy trochę dłużej postał minimum 3-4 dni (albo tak jak proponował ).

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

***Wiadomość wygenerowana automatycznie***

watekzamkniety.png

Wątek został zamknięty przez moderatora forum.

 

Jeśli się z tym nie zgadzasz skontaktuj się z moderatorem lub administratorem, bądź zgłoś ten post w celu ponownego otworzenia tematu.

 

Pozdrawiamy,

Zespół Multi-Head.pl.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...