Skocz do zawartości

<span class="ipsBadge" style="background:red;">ZAMKNIĘTY</span>znow ja


Gość

Rekomendowane odpowiedzi

sory ze znow pisze ale bez jaj 

 

 

[AMXBans] ===============================================

[AMXBans] You have been banned from this Server!

[AMXBans] You can complain about your ban @ www.Multi-Head.pl

[AMXBans] Reason: 'obraza admina'

[AMXBans] Duration: '3 hours'

[AMXBans] Your SteamID: 'STEAM_0:0:17261447'

[AMXBans] Your IP: '62.182.104.20'

[AMXBans] ===============================================

Shaft (RADIO): Fire in the hole! [Granat Dymny]

Shaft (RADIO): Fire in the hole! [Granat Dymny]

matheush309 killed ZJEM CIE with ak47

*** aua killed matheush309 with a headshot from m4a1 ***

Kicked by Console:  You are BANNED. Check your console.

Kicked : You are BANNED. Check your console.

 

gram sobie rzucilem smoka na srodek groniu czy jakos tak mi mowi " jeszcze raz debilu smoka daj na srodek a zobaczysz" 

napisalem " bocie moge na twa morde rzucic smoki i nie ma za to bana jesli sa 2 smoki nie wiecej " napisalem bocie bo mnie wkurwil bo wyzwal od debila 

 

bez jaj ze ban na 3 godziny za takie cos za bota ? a on moze wyzywac i naduzywac wladzy ten " admin" ? 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Koloryzuj :) frytek potwierdzi :) A wiec najpierw na srodek rzucil sg Marian powiedzialem po co ten smoke? Marian powiedzial ze gdybym powiedzial ze gram awp to by nie rzucil. Nastepnie cwaniak shaft stojac na koncu respa obok środka rzucil mi sg pod nogi i trzymal kolejnego w lapie. Nerwy mi puscily i nie powiedziałem "debilu" tylko wypierdalaj takze jak wspomnialem na poczatku nie koloryzuj. Dalsza czesc zdarzenia zgadza sie Graniu bocie i jak to powiedziales ze mozesz rzucac sg mi specjalnie bo nie ma niczego takiego w regulaminie natomiast jest wspomniane ze nie mozna utrudniac gry.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

rzucanie sg na srodek to utrudnianie gry ? jakbys w piachu sobie kampil czy gdzies i specjalnie rzucilbym to utrudnianie

 

 

 

napisanie do kogos bocie to obraza ? 

 

a jak admin pisze do kogos " wypierdalaj " to co ? sam sie przyznales to jak mi ban to Tb jakas nagana czy co tam stosujecie i ogarnijcie te bany 

 

h@ czy ktos sami zobaczcie jak mnie potraktowal napisal sam " wypierdalaj" i potem ban na 3 godziny... dajcie UB i jego tez ukarajcie 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To moze demko obejrzymy z hltv czy nie specjalnie go rzuciles :) Wypierdalaj? Tak jak wspomnialem marian rzucil i przeprosil za to ty rzuciles specjalnie pod nogi i chciales rzucic kolejnego. To jak tu maja nerwy nie puscic?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oj przepraszam nie chcialem sie wtracac w temat o mnie :) Sprawiedliwosc? To niech koledzy wyzej usytuowani obejrza demko :) Pogadamy wtedy o sprawiedliwośći i ty mi placzesz o "wypierdalaj" ? Obrazilem cie? Nie, wiec o czym ty chlopie mowisz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ile ty masz lat chlopczyku 15 ? okey ludzie teraz jak beede wchodzil na serwer to do kazdego bede pisal " wypierdalaj" do adminow tez i to nie bedzie obraza ? nie bedzie za to bana ani nic ? traktuj wszystkich rowno a nie ze masz adma to mozesz tak mowic sobie... hahaha... i prosze cie nie komentuj juz bo naprawde czekam na kogos bardziej ogarnietego 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chlopczyka szukaj w piaskownicy :) Dziwne ze jak puszcza nerwy i gdy ktos ci robi na zlosc nie wolno powiedziec (bo nie pisalem) "wypierdalaj"? Jak pamietam przeklinac mozna :) A tak szczerze powiedz bez powodu ci to powiedzialem? Zastanow sie ;)

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a spij :D wy gimby teraz wakacje macie to bedziecie szalec :) jutro napisze skarge jak ban minie o to ze napisales wypierdalaj jeszcze mowisz ze to nie obraza tylko normalne tak tego nie zostawie ja dostalem kare za bota to ty za wypierdalaj... i nie pisz prosze cie czekam na madrzejsze osoby 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

a spij :D wy gimby teraz wakacje macie to bedziecie szalec :) jutro napisze skarge jak ban minie o to ze napisales wypierdalaj jeszcze mowisz ze to nie obraza tylko normalne tak tego nie zostawie ja dostalem kare za bota to ty za wypierdalaj... i nie pisz prosze cie czekam na madrzejsze osoby 

 

 

Pisz teraz skargę bo nie będzie mi się jutro chciało czytać twoich wypocin. 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oj Shaft tym razem nie będzie UB  :spiteful:

 

 

 

1.78358041928627047518.jpg

 

 

 

2. Obraza admina : 93194967073324206706.jpg

 

 

 

3.Obraza graczy :50981648591666633134.jpg

 

 

 

Coś jeszcze chcesz dodać w temacie ? :ooo:

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hahahaha Grabciu mój MISTRZU :D. Normalnie uwielbiam Cię :D No to teraz pokazałeś klasę shaft :D Teraz dopiero będzie mi się spało :D BEKA :D

 

 

 

Jak by to powiedział Pazura "Chciałeś wydymać freda to teraz fred wydyma was" :D

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tak :D ze dajesz cos co nie jestes wgl do tego tematu :* ja i tak dalej bede pisal o rowne traktowanie graczy ja dostalem bana okey ;) ale ok tez cos ma miec jakas kare za obraze gracza szczeniak sie nie umie zachowac to do budy ;) a z Tb to dopiero poczatek grabki ;) tak jak powiedzialem jutro robie temat w skarghach zeby go ukarali tak samo jak mnie ukarano to i jego za to ze nie panuje szczeniak nad swoimi nerwami a ma admina to sie wywyzsza ;) dobranoc 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

E no widzę kultura na poziomie meneli spod sklepu :D A i mówisz nie do tematu? Znowu się pogrążasz :D Pamiętaj myślenie nie boli! Zastanów się zanim piszesz coś, bo naprawdę to coraz gorzej wygląda.

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jedyna osoba która nie umie się zachować jesteś tutaj ty. Przedstawiam Ci dowody na to że obrażasz, ale nie bo to do graczy a nie admina, a admin to nie gracz ?

 

 

 

Proszę Cie nie kompromituj się już.... złożysz skargę bez dowodów ? Śmiało

 

Ja też złoże a SS może być więcej  :sleepy:

 

 

 

 

 

PS. "a z Tb to dopiero poczatek grabki " :rofl: Ciekawe co na Mnie masz... Czekam

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Shaft rzucasz flesze, dymne na respie jak oni maja awp a ty nie, nie raz tą sytuacje przerabiałem z tobą.

 

Teraz robisz porządki na serverze ustawiasz wszystkich do pionu weź przestań drugi juve jesteś.

 

Zakładaj kolejne tematy skargi wkrótce znajdą się w dziale humor z dopiskiem gdzie on ma mózg.

 

Prowokujesz a potem płaczesz, może i jesteś starszy ale wcale tego nie pokazujesz.

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

***Wiadomość wygenerowana automatycznie***

watekzamkniety.png

Wątek został zamknięty przez moderatora forum.

 

Jeśli się z tym nie zgadzasz skontaktuj się z moderatorem lub administratorem, bądź zgłoś ten post w celu ponownego otworzenia tematu.

 

Pozdrawiamy,

Zespół Multi-Head.pl.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...