Skocz do zawartości
Papi

Podanko By Papi

Rekomendowane odpowiedzi

Nick: Papi

 

Wiek: 23

 

Doświadczenie (w byciu adminem): Ogromne.

 

Znajomość AMXX (W skali 1-10): 8-9/10

 

Staż w CS-sie: Kurde sam nie wiem ;D

 

Steam / NonSteam: STEAM

 

Dlaczego Ty: Dlaczego ja? Hmm... Jestem często na serwerze i często się zdarza, że nie ma żadnego admina. Na Codzie mam sporo doświadczenia w adminowaniu, na jednej sieci spędziłem rok na tym stanowisku. Miałem również admina na tutejszej sieci a dokładnie na ODD2. Myślę, że się nadam i będziecie ze mnie zadowoleni ;)

 

Czas jaki dziennie poświęcasz na CS-a: http://www.gametracker.com/player/Papi/80.72.40.110:27008/ tu jest pokazane wyraźnie jaki.

 

Kontakt: STEAM: Papi

 

 

 

 

 

Odp.Dla

 

.::DwA gRoszE do WinA::.

NMoże ja sprostuje owe sytuacje. Wiec tak owszem miałem bany na jakiś czas ale to z początków gry na COD nie wiedziałem gdzie się stawia SG i jak widać już się to nie powtarza w ogóle jak również zgłaszam adminowi,że skanuje ktoś za wcześnie, bądź chodzi po txt itp

 

Next Edit:

Dwa grosze do wina skoro mi tak wypominasz co było kiedyś i ze złamałem jakieś pkt z regulaminu to pragnę Ci przypomnieć ze minimum godzin przegranych w ciągu tygodnia dla admina to 7, co do AMXBANS http://aquax2.unixstorm.org/banuj/ban_list.php?bid=19798, nikt nie jest święty Panie Szeryfie ;) Pozdrawiam

 

 

 

 

 

Jestem na Nie

 

Legia..... :/

 

nie ogarniety ,lubisz  wdawac sie w dyskusje gdzie jestes nie kulturalny, co widac w amx ktore przedstawil dwa grosze :)

 

Mysle ze najpierw sie popraw i ogarnij a puzniej zloz jeszcze raz podanko :D

 

 

 

 

Gdzie mam chłopcze bana za brak kultury? Jakoś AMXBANS nic nie pokazuje, moja kultura jest w porządku. Ty popraw ortografie jak piszesz do mnie posty i nie ucz mnie regulaminu. Nie myśl...

 

 

 

I te "Legia...... :/", za to powinieneś dostać warna z miejsca, to jest dział od podań, to jest podanie, nie zgrupowanie kibiców.

 

 

 

Kultura kultura a dowodów nie ma na moją kulturę. Good Job ;)

 

 

 

 

BTW. Niezniszczalny nie mścij się na mnie za skargę na Chomika ;*

 

 

 

 

 

 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Nie lubie legi ani barcelony hehe ale mozna ci dac szanse :) jestem na tak (evo uzasadnienie jest takie ze mozna mu dac szanse jakbys nie widzial i nie czepiaj sie glupot )

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Masz swoje IP 89.78.118.89, masz link do AMXbans http://aquax2.unixstorm.org/banuj/search.php. Wszystkie z możliwych punktów w regulaminie złamane. :D

 

 

 

Nie wiem po co Ci ta notka. Chyba jak piszę, że nie zna regulaminu, "to tak, racja będę na tak".

 

 

A co do tamtego bana, to nawet nie znasz sytuacji panie kolego, po czym uzgodniłem z adminem( uświadomiłem go że to txt nie jest). 

 

 

A co do tego tygodnia co był, OP wie że miałem urlop. Czego ty nie jesteś świadomy. :)

 

 

 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość Guest

Jestem na Nie

 

Legia..... :/

 

nie ogarniety ,lubisz  wdawac sie w dyskusje gdzie jestes nie kulturalny, co widac w amx ktore przedstawil dwa grosze :)

 

Mysle ze najpierw sie popraw i ogarnij a puzniej zloz jeszcze raz podanko :D

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


***Wiadomość wygenerowana automatycznie***

podanieodrzucone.png

 

Witaj. Twoje podanie zostało odrzucone przez administratorów. Oznacza to iż nie zostałeś przyjęty na stanowisko administratora tego serwera.

 

Uzasadnienie:

 

Jeśli się z tym nie zgadzasz skontaktuj się z moderatorem lub administratorem, w celu ponownego otworzenia tematu.

 

 

Pozdrawiamy,

Administracja Multi-Head.pl.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...