Skocz do zawartości
Xemo

Podanie .:Xemo:.

Rekomendowane odpowiedzi

Nick: .:Xemo:.



Wiek: 19 lat


Doświadczenie (w byciu adminem): Admina miałem kilka razy na różnych serwerach, PB, JB, Cod więc z doświadczeniem nie ma problemu


Znajomość AMXX (W skali 1-10): 9


Staż w CS-sie: 6-7 lat,     ~1700h played on STEAM



Steam / NonSteam: STEAM   



Dlaczego Ty:  Przyda się pomocna, doświadczona ręka serwerowi, do tego czasu zdążyłem ogarnąć zasady regulaminy panujące na serwerze dlatego nie będzie problemu z ich egzekwowaniem. Jako że jestem maturzystą mam dużo czasu (dopóki nie znajde roboty :D) dlatego gram w niestandardowych godzinach gdzie oprócz godzin nocnych (gdzie panuje Genialny Chomik :D ) to czasem jest deficyt adminów. Chciałbym sprawić aby ten serwer był jeszcze bardziej przyjazny do gry. Siedzę ostatnimi czasy dość często na TS, na COD 200 jestem w TOP 5 co również poniekąd świadczy o zaangażowaniu w grę tutaj.

 

Czas jaki dziennie poświęcasz na CS-a: 3-5h


Kontakt:

 

gg: 6043498      


steam :
XeMo -PL-  76561198012926627.png

 

 

GameTracker:
 http://www.gametracker.com/player/.%3AXemo%3A./80.72.40.110:27008/

 

b_560x95.png

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Grałem tu kilka miesięcy temu pod nickiem Deve.

a

 na .:Xemo:. mam już ponad 50h jak jest w wymaganiach dlatego sądziłem że to nie będzie problem.

 

Monotonne jest ciągłe wstawianie do działu http://multi-head.pl/forum/87-zg%C5%82o%C5%9B-cheatera/ , więc możliwość amx_bans ułatwiła by grę ;)

 

 

 

@FILO nie mów z góry że przestanę grać, będę grać z podobną częstotliwością mam wakacje, jestem w TOP 4 serwera co świadczy o zaangażowaniu, nie ma powodów żebym przestał grać, zresztą po to jest czas próbny :)

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


 

Nowy na serwerze, za wcześnie na admina. Na NIE.

 

 

 

Pozdrawiam, think!

 

 

Czemu niby za wcześnie, 50 h przegrane. Nie spełnia jakiś wymagań ?. Nie sądzę, co więcej jako nie liczna osoba z coda jak nie ma admina kręci demka. Jak dla mnie osoba nadaję się na admina. Ale na okres próbny. 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Jestem na TAK,ponieważ spełnia wszystkie kryteria dotyczące admina.Często go widuję i jest kulturalny dla każdego gracza i potrzebni są NORMALNI I OGARNIĘCI admini.

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


jak dla mnie zbyt krotko tu grasz na nie.. ze tak dopowiem do wypowiedzi Omi ..wiele osob gra chwile po wiele godzin byle by adma dostac pozniej nie graja wcale ..dlatego jestem zdania ze to za szybko aby dostal ta  funkcje

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Ja ci dam Tak czesto na serwie jestes wymagania spelniles wiec nie wiem po co problem robic jak by gdy by co zawsze mozna ci odebrac funkcje admina wiez zycze powodzenia

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


również na nie, brak Ci cierpliwości. Złozyłeś podanie-czekasz na decyzje administracji a nie wypowiadasz sie w podaniu. Zaczekaj udowodnij, że warto dać Ci szanse.

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


***Wiadomość wygenerowana automatycznie***

podanieprzyjete.png

 

Witaj! Twoje podanie zostało zaakceptowane przez administratorów. Oznacza to, że zostałeś przyjęty na stanowisko administratora tego serwera. Gratulujemy, mamy nadzieję na owocną współpracę oraz życzymy wielu sukcesów. Skontaktuj się z Opiekunem Serwera lub H@ w celu dopełnienia formalności.

 

 

Pozdrawiamy,

Administracja Multi-Head.pl.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...