Skocz do zawartości
Gość

zmiana stalker

Rekomendowane odpowiedzi

Chciałbym poruszyć tutaj zmiane klasy stalker. Dlaczego mając wysoki lvl i jeszcze troche czasu do resetu pozostało zaszła zmiana klsy??? To jest dziwne bo osłabiliście klasę którą gracz sobie kupił wbił level a teraz gra się zupełnie inaczej. Po resecie taka zmiana powinna mieć miejsce. Mam nadzieję, że sie z tym administracja upora.

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Stalker jest najlepiej zrobioną klasą na cod 200, a co jakiś czas jest systematycznie osłabiana. Słuchajcie płaczków i dalej ją osłabiajcie, a nikt nią nie będzie grał. Dlaczego nikt nie zabierze się za ninje?

 

 

 

 

.::DwA gRoszE do WinA:: Kto tak uznał? A może zapytamy się ludzi, czy nie osłabić kapitana? Jak myślisz ilu się znajdzie? .

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


 

 

 

Stalker jest najlepiej zrobioną klasą na cod 200, a co jakiś czas jest systematycznie osłabiana. Słuchajcie płaczków i dalej ją osłabiajcie, a nikt nią nie będzie grał. Dlaczego nikt nie zabierze się za ninje?

 

 

 

.::DwA gRoszE do WinA:: Kto tak uznał? A może zapytamy się ludzi, czy nie osłabić kapitana? Jak myślisz ilu się znajdzie? .

 

 

 

Ja jestem za tym żeby osłabić wszystkie klasy, więc do mnie pretensji nie miej. http://multi-head.pl/topic/65311-propo/ masz. 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Polać temu kto zmodyfikował tą klasę podczas, gdy większość ludzi, która takową klasą gra posiada 50lvl+.  :lol:

 

Popieram zdanie adonaia jak i karola m, nie wiem jaki był sens modyfikacji klasy w środku rozgrywki.

 

 

 

I dla bardzo wścipskich- nie gram Stalakerem tylko Kapitanem, więc proszę nie pisać, że jestem na nie, gdyż sam tą klasą gram. 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


 

Polać temu kto zmodyfikował tą klasę podczas, gdy większość ludzi, która takową klasą gra posiada 50lvl+.  :lol:

 

Popieram zdanie adonaia jak i karola m, nie wiem jaki był sens modyfikacji klasy w środku rozgrywki.

 

 

 

I dla bardzo wścipskich- nie gram Stalakerem tylko Kapitanem, więc proszę nie pisać, że jestem na nie, gdyż sam tą klasą gram. 

 

 

 Z tego co mi wiadomo, reset będzie na dniach. Przez to iż zbliżają się wakacje, i nie ważne czy ktoś ma 201lvl czy nie. Reset i tak będzie na "otwarcie wakacji".

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Klasa została osłabiona ponieważ wiele osób zgłaszało się do mnie w tej sprawie ,myślę ze zmiany te nie są aż tak straszne i przyzwyczajcie sie do nich .Jeśli okaże się ze klasa jest za słaba oczywiście ulepszymy ją ale myślę ze nie będzie takiej potrzeby

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


***Wiadomość wygenerowana automatycznie***

watekzamkniety.png

Wątek został zamknięty przez moderatora forum.

 

Jeśli się z tym nie zgadzasz skontaktuj się z moderatorem lub administratorem, bądź zgłoś ten post w celu ponownego otworzenia tematu.

 

Pozdrawiamy,

Zespół Multi-Head.pl.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


***Wiadomość wygenerowana automatycznie***

watekzamkniety.png

Wątek został zamknięty przez moderatora forum.

 

Jeśli się z tym nie zgadzasz skontaktuj się z moderatorem lub administratorem, w celu ponownego otworzenia tematu.

 

Pozdrawiamy,

Zespół Multi-Head.pl.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...