Skocz do zawartości
Siwy`

$iwy Come Back ?!

Rekomendowane odpowiedzi

Nick: $iwy DeGeneraT.

Wiek: 22

Doświadczenie (w byciu adminem): Mam spore doświadczenie w adminowaniu. Przed moją przerwą w cs'a adminowałem tutaj na COD jak i wcześniej na innych serverowniach. "Bez reklamy oczywiście :) "

Znajomość AMXX (W skali 1-10): 7/8

Staż w CS-sie: Mój staż w cs'ie to już prawie 5 latek.

Steam / NonSteam: Steam

Dlaczego Ty: Myślę że przydam się, bo grywam wtedy kiedy nie ma żadnego admina na servie który by mógł ogarnąć burdel i samowolkę którą robią gracze podczas gdy nie ma adminów.

Czas jaki dziennie poświęcasz na CS-a: Przynajmniej z 3/5 h dziennie.

Kontakt: Steam,Forum, Fb.

 

Link do GameTracker'a: http://www.gametracker.com/player/%24iwy%20DeGeneraT./80.72.40.110:27008/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Ogarnięty i raczej kulturalny. Był już adminem i sprawdzał się. Jestem na TAK. Admini na tym serwerze są potrzebni, bo ciągle jest samowolka, miny gdzie popadnie, txt, spam reklamowy, a niestety również panowie na wh. Praktycznie w 80 % przypadków, gdy ja gram na serwie nie ma żadnego admina, a zawsze jest jakiś poważniejszy problem, także uważam, że admini są bardzo potrzebni. Siwemu przecież zawsze można dać admina na okres próbny, szczególnie, że już tu adminował. Nie sprawdzi się, to podziękujecie mu za współpracę, szansę można dać. Pzdr.

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


***Wiadomość wygenerowana automatycznie***

podanieodrzucone.png

 

Witaj. Twoje podanie zostało odrzucone przez administratorów. Oznacza to iż nie zostałeś przyjęty na stanowisko administratora tego serwera.

 

Uzasadnienie:

 

Jeśli się z tym nie zgadzasz skontaktuj się z moderatorem lub administratorem, w celu ponownego otworzenia tematu.

 

 

Pozdrawiamy,

Administracja Multi-Head.pl.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...