Skocz do zawartości
Gość

<span class="ipsBadge ipsBadge_red">ODRZUCONE</span> Podanie juve.

Rekomendowane odpowiedzi

Nick: juve

Wiek: 26

Doświadczenie (w byciu adminem): Współtwórca całej sieci KampNO.pl (ze smutkiem przygladajacy sie jej powolnemu upadkowi). Administrator forum, opiekun wszystkich serwerów publicznych jak i pracownik KampNO.pl. 

Znajomość AMXX (W skali 1-10): 10. Realnie. Choc nie ukrywam, ze ostatni kontakt byl kilka lat temu jednak mozna powiedziec, ze na CSie od strony programistycznej zjadlem zeby.

Staż w CS-sie: od cs 1.3, steamy dwa z 2k7. Realnie mysle, ze okolo 10-11 lat. Pamietam czasy kiedy CS odpalalo sie za posrednictwem Half-Life'a a jedyne potyczki odbywaly sie z botami lub  na lanowych serwerach wewnatrz pierwszych sieci internetowych. Piekne czasy :)

Steam / NonSteam: steam

Dlaczego Ty: Opanowanie, sprawiedliwosc, cierpliwosc.Nie toleruje chamstwa, prostactwa, glupich odzywek. Admin powinnien byc wzorem do nasladowania i wyznaczac pewne standardy. 

Czas jaki dziennie poświęcasz na CS-a: Zalezy od dnia. Pracuje, mam zone, wiec wszystko zalezy od konkretnej chwili. Bez sciemy czasami pogram 2h tygodniowo a czasami po 3-4h codziennie. Wszystko zalezy od sytuacji, biezacych obowiazkow.

Kontakt: PW, telefon/mail moge udostepnic tylko na zamknietym forum.

 

 

 

GT. Na poczatku grywalem na roznych nickach, z czasem tylko juve.

 

http://www.gametracker.com/player/juve/80.72.43.106:27027/

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Na NIE:

 

-brak kultury

 

-ciągle jakieś problemy do innych graczy 

 

 

 

"Dlaczego Ty: Opanowanie, sprawiedliwosc, cierpliwosc.Nie toleruje chamstwa, prostactwa, glupich odzywek"-  :rofl:  trochę to naciągane, lub bardziej niż trochę 

 

PS: jak trzeba jakieś SS się znajda    :ph34r:

 

 

 

Podsumowując DUŻE NIE!

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


napisal mi dobra opinie wiec powinnienem sie odwdzieczyc, ale niestety tego nie zrobie gosciu jest prowokatorem sam zaczepia innych graczy, a pozniej pisze do adminow ze go wyzywaja :( niestety, ale nie :(

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Na NIE. Mój stosunek do Ciebie jest obojętny. Ogólnie  gracze za Tobą nie pałają miłością, prowokujesz rozpętując wojnę a potem nagrywasz/robisz ss graczom żeby tylko ich zgnoić i żeby dostali bana - tym samym psujesz atmosferę i prawie zawsze jak jesteś na serwie jest jakaś awantura.

 

 

Tyle z mojej strony , dziękuję pozdrawiam.

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Mam nadzieje, iz jestes w stanie udowodnic swoja opinie i poprzec ja konkretnymi przykladami, dowodami, pokazac gdzie prowokuje, w jaki sposob obrazam i dlaczego na tych nakreconych demach nie widac moich wyzwisk i prowokacji. Nie omieszkam wycofac podania. Mam nadzieje, ze jestes w stanie to zrobic, w przeciwnym wypadku bedzie chyba Ci troche lyso. 

 

 

Nigdy nie bylem i nie bede obojetny wobec wyzwisk czy glupic tekstow w moja strone. Nie zmienie sie tez po to, zeby dostac tutaj admina. Na serwer wchodze po to zeby strzelac i jak pokazuja statystyki robie to dobrze. W momencie gdy ktos lamie regulamin obrazajac mnie - zglaszam to gdzie trzeba. Czy nie taka powinna byc postawa adminow? Jako jeden z nielicznych stalych bywalcow nie tworze kolka wzajemnej adoracji. Wielu z Was toleruje swoich znajomych, tworzycie swego rodzaju krag swietych krow a gracz z zewnatrz jak tylko czymkolwiek podpadnie jest karany natychmiastowym banem badz tez chamskimi tekstami na HUDzie w celu sprowokowania (po czym triumfalnie rzucacie banem). Doroslosc. Ja tego nie kupuje. Regulamin jest rzecza swieta. Wielu z Was nie potrafi wytrzymac tego, ze wchodzi jakis typek, ktory nie dosc ze nakreci demo z Waszym zachowaniem na serwerze to jeszcze za zwyczaj solidnie skopie Wam tylek w CSie.

 

 

 

 

 

 

 

-brak udzielania się na u@

-będą lepsi kandydaci którzy na pewno będą mieli 7h tygodniowo

-zaganiara  gracze nie mają do niego szacunku.

Moje co nie co  :)

ad1. Wierutna bzdura, wiekszosc z Was to smierdzace lenie i nie reagujecie kompletnie na moje wpisy na u@. Cala Wasza praca to robienie randomowych screenshotow na podstawie obserwacji 1 rundowej po smierci. Nagrales kiedys demo? Rozpisales? Rozpisales z hltv? Nie, nie oczekuje odpowiedzi. To sa pytania retoryczne. Admin dla Ciebie to dodatek do grania a nie obowiazek i pilnowanie serwera. Nie jestescie obiektywni, nie jestescie sprawiedliwi. Rozni gracze maja rozne wzgledy i na rozne rzeczy moga sobie pozwolic. To jest smiechawa taki tekst z Twoich ust. 

 

ad2. Byc moze, nie zawsze ilosc oznacza jakosc - jestes tego dowodem. Wszak to na Ciebie pisalem skargi razem z What u gonna do. 

 

ad3. Gracze bardzo chetnie podchwytuja jak ktos mnie obraza - wszak robia to nawet admini i latwo wyzywac w grupie kogos kto ich bije wiedzac, ze taki makintosz nie wyciagnie konsekwencji, w ostatecznosci po mojej interwencji na u@ napisze spokoj po tym jak zagroze demem na forum :).

 

Fakt, ze Twoja opinia jest tylko podyktowana faktem iz pisalem na Ciebie wiele skarg swiadczy tylko o Tobie. Nie da sie jednak ukryc iz przyniosly rezultat, przy mnie jestes grzeczniutki :).

 

 

 

Pozdrawiam serdecznie :)

 

 

 

 

 

PS. Grabek wal te screeny,wszystkie, co do jednego. Mam nadzieje iz beda w stanie konkurowac. Nagralem caly wczorajszy moj dzien na serwerze. Tak, jestes tam. Z niecierpliwoscia czekam, wszak na pewno nie bylo to pod publiczke tylko masz pelno screenow jak obrazam i gnebie graczy a potem krece im dema i wrzucam na forum. Licze, ze zamkniesz mi usta.

 

 

 

A teraz na serwer, troszke Was pozabijac ;)

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Nwm czy szaracy mogą coś się w takich sprawach udzielać, ale myślę, że przydałaby się kolejna para rąk do ogarniania servera. Poza tym jakoś szczególnych zastrzeżeń nie mam co do kandydata :)

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Oczywiście że na NIE! 

 

Chłopaku powiedziałem ci że cie ludzie znienawidzą i tak jest :) Jak pisałeś że cię tak każdy lubi i się z tobą wita to powodzenia :D

 

-Prowokator

 

-Twoja kultura na mikro też ma wiele do życzenia

 

-Godzin też ci często tygodniowych brakuje

 

Ogółem pytanie czy potrzebna jest nam osoba która tylko psuje atmosferę i uprzykrza innym grę? Nie sądzę.

 

Także jeszcze jedno największe z możliwych NIE!!!!!!!!!!!!

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Jak najbardziej nie!!!

 

- Jeszcze nie widziałem tak utalentowanego prowokatora

 

- Poniżanie graczy słabszych to jego specjalność- a może oni się uczą tak jak kiedyś my wszyscy?

 

- Sprowokować a potem jeszcze bezczelnie napisać skargę

 

- Toleruję bo muszę i nie widzę takiej osoby w roli admina, dopiero by miał pole do popisu.

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Slabe jest to, ze nikt nie potrafi jakos przedstawic tych dowodow na prowokacje. Bang bang, cwiczyc panowie bo to jest przesada, zeby miec taki bol. Jeszcze slabsze jest to, ze tak sie boicie dlatego jeden drugiego zwolujecie na forum. Bol straszliwy panowie. Zenada :)

 

 

 

 

 

 

 

- Sprowokować a potem jeszcze bezczelnie napisać skargę

Klamstwo, bezczelne.

 

Skarga na What u gonna do byla za wyzywanie innych graczy a nie mnie. To samo chociazby Mekintosz. Masz jaja? Masz honor? To pisz prawde.

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


***Wiadomość wygenerowana automatycznie***

podanieodrzucone.png

 

Witaj. Twoje podanie zostało odrzucone przez administratorów. Oznacza to iż nie zostałeś przyjęty na stanowisko administratora tego serwera.

 

Uzasadnienie:

 

Jeśli się z tym nie zgadzasz skontaktuj się z moderatorem lub administratorem, w celu ponownego otworzenia tematu.

 

 

Pozdrawiamy,

Administracja Multi-Head.pl.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...