Skocz do zawartości
f0rfitt3r

<span class="ipsBadge ipsBadge_red">ZAMKNIĘTY</span> Propozycja Klanu.

Rekomendowane odpowiedzi

[align=center]Wychylam się z propozycją założenia tzw. Klanu Forum MH

 

Z tego co zaobserwowałem fora z Counter Strike posiadają taką rzecz i chętnie między sobą rywalizują.

 

Jak to widzę?

 

 

Założyć odpowiedni dział by zamieścić tam :

 

- możliwość złożenia podania.

 

- określenia treningów.

 

- zasad.

 

Takie osoby 

 

 

Brałyby udział w treningu.

 

Najlepszych 5 graczy gra sparing i reklamuje MH.

 

Na zastępstwo idą osoby których podania zostały przyjęte oraz uczestniczące w treningach.

 

 

Jestem również chętny podjąć i zaangażować się w tego typu działanie.

 

 

Proszę o opinię użytkowników.[/align]

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Delikatnie zmodyfikowane:) Pamiętaj by nie używać zielonego bo się przypierdzielą modki i dostaniesz po tyłku:D

 

 

 

 

 

Jestem za, chociaż zapewne akcja ta dotyczyła by głównie graczy serwerów normalnych tj bez modyfikacji:)

 

 

 

Dla 5 uczestniczącej w zawodach z innymi forami można  by było dawać nagrody w postaci pkt, za które można usunąć warna, ostrzeżenie z działu adminowskiego, lub dodać premkę/vipa:)

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Pomysł super , podoba mi się! :) Jak najbardziej jestem za, trzeba podejść do tego odpowiedni i odpowiednimi siłami to może się udać. Opory są wśród nas :D Służę pomocą.

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


pomysł bardzo dobry bo graczy można uzbierać więcej a 5 osób (z teamu którzy bedą mieli zaakceptowane zgloszenie ) zawsze sie znajdzie onlinie gdzie beda grac 

 

 

 

do mieszanca beda ludzie :D

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Tak może jestem tu od nie dawna mało osób mnie zna. Ale wypowiem się tak że gość trafił w 10siątkę z tym tematem. to jest super reklama dla sieci. Miałem klan założony 7 miesięcy temu i reklamowaliśmy w ten sposób sieć. czyli nick np: Roman [MultiHead], albo roman [MH] jak by się trenowało na mixach to się reklamuje daną sieć i w ten sposób bardzo dużo by przybyło oporowców i katów na naszą sieć. To sprawdza się w 100procentach tylko trzeba cały czas ac mieć zauktualizowane bo dużo potem czerwonych też się zdarza szczerze bym mógł się podjąć jeśli chodzi o założenie i trenowanie bo mam doświadczenie w tym. Ale jest problem taki że pracuję i niedługo wyjężdzam do holandi na miesiąc także mogę np. być na treningach i pomagać i pokazywać sztuczki bardzo przydatne no i oczywiście. Zorganizować u nas turniej 5vs5 wszystkie drużyny czyli z innych sieci i w tedy mamy super reklamę. Ja się piszę i mogę pomóc w ogarnięciu team można założyć team 12osobowy i zrobić MH#1 i MH#2 np czyli dwa klany żeby można było razem ternować i grać mixy. Czyli podania zkładamy i na koniec z 30 osób wybrać te 12 katów bo do tego byle kto się nie nadaje. Muszą być katy same żeby nie było że nasza sieć to jest niski poziom. Myślę że zakończę bo i tak mało kto przeczyta. jak coś piszczie pw lub szukajcie mnie na dd2#2 pomogę. I pozdrawiam:)

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Według mnie pomysł jest "ok" lecz zbędny, może i to byłaby jakaś tam reklama dla serwerowni,lecz wątpię aby ktoś tutaj przychodził po > mixach > sparingach, gdyż "walki" będą toczyć się między serwerownie więc i tamci pozostaną w swoich, osoby trzecie które by zobaczyły klan poprzez dodatek w nicku na innych serwerach może i by zaglądali, lecz to i tak nie daję 100 procentowej reklamy gdyż w nicku nie dacie bezpośredniej reklamy bo za to pójdzie ban.

 

Klan, ciekawa zabawa w grupie, lecz to kiedyś miał popęd, teraz jak są to są "klany" profesjonalne gdzie walczą o konkretne nagrody w przeróżnych grach, nie tylko opartych na "Counter-Strike 1.6" sądzę, że na naszą serwerownie "klan" nie jest potrzebny bo to tylko będzie "śmietnik" do zabicia czasu, jak już robić jakikolwiek klan, to trzeba zrobić coś profesjonalnego, konkretnego, a nie bawić się w klany gdzie tylko będą "walki poprzez serwerownie które mają maksymalnie z 60 graczy na 2/3 serwery" gdyż nie widziałem aby jakaś większa serwerownia posiadała takowy klan.

 

 

 

Mieszance możecie ogarniać bez robienia tego klanu, wystarczy ogarnąć dobry temat gdzie będziecie się wpisywać kto i kiedy mógłby zagrać mieszańca i sobie to zorganizować w odpowiednim czasie aby dla każdego był korzystny, z tego co wiem, często stąd ktoś chce grać mieszańce więc nie zabraknie wam mieszańców.

 

Myślę, że serwerownia przeżyła tyle bez klanu i dalej będzie żyć na dobrym poziomie.

 

 

 

Jestem przeciwko klanu.

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Reklama przy aktualnym stanie mh jest zbędna jak i ten cały klan.

 

Poza tym było takich propozycji od groma i ciut ciut, nie przeszło wtedy więc i teraz nie przejdzie. Nie.

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


 

Były już podobne próby, były nawet oddzielne działy. Nie wypaliło i pewnie tym razem byłoby to samo.

 

 

Podtwierdzam nie opląca się znowu tego próbować szkoda czasu 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Jestem podobnego zdania jak @555_dni. Osoby uważały się za kompetentne, lecz ta ich zabawa w klany trwała nie dłużej jak miesiąc.Ale jeżeli byłaby STAŁA I ZAANGAŻOWANA ekipa, można by było spróbować.

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Ja już zabrałem się do roboty :D Założyłem klan, serwer kupiłem, zbieram ekipę, na razie zobaczę co z tego wyjdzie i kto zostanie na dłużej, a jeśli to wypali to będziemy reprezentować MH za zgodą

 

H@. Pozdro :)

 

2015-06-09_00002.jpg

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


 

stwierdzam fakty i tyle, peace

 

 

 

 

Chlopie czy moze tak troche kultury ? fakrt może dla siebie zostawisz ? po co to ? chcesz sie kłócić z innymi ? Chłopie prośba troche dorośłości i myślenia , takie rzeczy nie ma co mówić , jego sprawa i tyle po co od razu coś takiego ? jak 5 latek... sorki ze tak mówię ale kazdy mi przyzna że to prawda.

 

pozdro.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Każdy inny, pisze co on by nie zrobił dla klanu, a skończy to się tak jak zawsze. Miesiąc/dwa i będzie po wszystkim.

 

 

 

Pograjcie sobie, załóżcie klan, zbierzcie ludzi. Pokażecie za 2/3 tygodnie, że się trzymacie wtedy pomyślimy nad czymś na forum. Na tą chwilę nie widzę z tym przyszłości. 

 

Wszystko w waszych rękach. Za 3 tygodnie najdłużej napisz mi wiadomość jak to wam wszystko się układa. 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


***Wiadomość wygenerowana automatycznie***

watekzamkniety.png

Wątek został zamknięty przez moderatora forum.

 

Jeśli się z tym nie zgadzasz skontaktuj się z moderatorem lub administratorem, bądź zgłoś ten post w celu ponownego otworzenia tematu.

 

Pozdrawiamy,

Zespół Multi-Head.pl.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...