Skocz do zawartości
KaRaNy95

Karany

Rekomendowane odpowiedzi

Nick: =| KarAny95 |=

 

Wiek: 19

 

Doświadczenie (w byciu adminem): Miałem własnego Cod Moda

 

Znajomość AMXX (W skali 1-10): 9,5 amxx bez tajemnic, ftp serwa, cvary tez. Problem z pisaniem pluginow.

 

Staż w CS-sie: ok 4 lata

 

Steam / NonSteam: Steam

 

Dlaczego Ty: Na pewno przydam się w zespole

 

Czas jaki dziennie poświęcasz na CS-a: do 4 h

 

Kontakt: Steam, gg, ts, skype itp

 

 

 

Link do GameTracker'a: http://www.gametracker.com/server_info/80.72.40.110:27008/top_players/?query=%3D|+KarAny95+|%3D

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Nie wiem jak inni uwazaja ale zauwazylem ze od niedawna zaczeles mozna powiedziec regularnie grac :) ja bym jeszcze jakis czas poczekal i zobaczyl czy nadal tak bedzie :) narazie neutral :)

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Jestem za okresem próbnym,ponieważ:

 

Często jest na serwerze jak

 

Obecność na forum nie najgorsza

 

Miał swojego CODa wiec zna się na AMXX itp

 

Kultura odpowiednia,nie zauważyłem niczego dziwnego w jego zachowaniu a często jestem na serwerze

 

Uzasadnienie " Jestem na nie bo mówi mi co mam robić" dla mnie jest to nie profesjonalne jak i niedojrzałe(no ale to wasza zdanie)...Jeżeli gracz widzi,że jest coś nie tak, pisze to adminowi żeby to i to zrobił i widzi,że admin nie reaguje to wiadomo,że reakcja od strony gracza też jest więc nie tylko Karany na pewno tak pisze. Przechodząc do puenty to widać,że Karany wie jakie są obowiązki admina i wiem,że będzie dobrym adminem

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Jestem na NIE. Jak tylko admin wychodzi miny kladziesz tam gdzie nie powinienes i pisalem Ci to na serwerze.

 

Nie dorosłeś do roli admina moim zdaniem

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Jestem na nie. nie raz byłem świadkiem jak łamał regulamin pod nieobecność adminów i olewał jak ludzi pisali "i ty karany chcesz admina a co robisz jak ich nie ma" zero regulaminu jak wie ze nikogo nie ma. serwer nie potrzebuje dwulicowców co świecą oczami do administracji a później robi co chce na serwie .

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Na tak, ogarnięty, poradzi sobie.

 

Natomiast niestety faktem jest, że miny stawiasz w niedozwolonych miejscach. Ostatnio trochę się grało na strzelcu wyborowym, więc te miny były dla mnie widoczne, gdzie stoją i niestety stały źle.

 

 

 

Myślę, że po sprawdzeniu czy karany zna regulamin dotyczący min na serwerze, można mu dać admina na okres próbny.

 

 

 

Reasumując na TAK, pod warunkiem, że zna regulamin min!

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


***Wiadomość wygenerowana automatycznie***

podanieprzyjete.png

 

Witaj! Twoje podanie zostało zaakceptowane przez administratorów. Oznacza to, że zostałeś przyjęty na stanowisko administratora tego serwera. Gratulujemy, mamy nadzieję na owocną współpracę oraz życzymy wielu sukcesów. Skontaktuj się z Opiekunem Serwera lub H@ w celu dopełnienia formalności.

 

 

Pozdrawiamy,

Administracja Multi-Head.pl.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...