Skocz do zawartości

<span class="ipsBadge ipsBadge_red">ZAMKNIĘTY</span> Taka mała uwaga do UBT


Lyubov

Rekomendowane odpowiedzi

Jeśli jakiś gracz wrzuca odwołanie od bana z powodem "czitujesz" itp. to bardzo proszę aby UBT oraz inni, którzy mogą dawać ub pisali do admina banującego, ponieważ niejednokrotnie zdarzały się sytuacje gdzie admin zajrzał na forum ale nie ten dział czy coś i nie wie, że ma do rozpisania demko.

 

Z góry dziękuję.

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie byłoby z tym raczej problemu, niech wyżsi porobią listy gdzie jest nicka admina z gry i na forum, lub po prostu trzeba pisać swoim adminom(ja np przeglądam wszystkie skargi i odwolania) by wstawiali, do tej pory żadnego nie przegapiłem, a admini są informowani maxymalnie po kilku godzinach.

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Od czegoś jest http://aquax2.unixstorm.org/banuj/ban_list.php pomijając fakt, że na forum wszystko jest w zakładce "Nowa Zawartość". A nie widzę problemu w tym żeby Nową Zawartość przerzucać raz czy dwa albo i dziesięć razy dziennie.

 

 

 

Za przeproszeniem i bez obrazy ale ta propozycja jest dla mnie co najmniej śmieszna ;) Najlepiej narzucić UBT obowiązki admina - na pewno to jest rozwiązanie :) niebawem dojdzie do tego, że będę musiał meldować każde zrobione ssy UBT żeby byli przygotowani na ich sprawdzenie. Wątków od UB/banów dla danego serwera są max 2/3 (dział dla danego serwera, odwołanie od bana, skargi). Jeśli admin nie orientuje się w sprawach serwera no to cóż... Dla mnie jest na wylocie, zwłaszcza że zorientowanie się zajmuje chwilę. 

 

 

 

@Lyubov adminując na DD2/INF jednocześnie ciągnę studia, magisterkę, pracę i osobne badania terenowe. Wbicie na forum to chwila, ogarnięcie kto ma bana lub nie to kolejna chwila, a nawet jeśli coś pominę to sprawdzam to w wyszukiwarce banów. Sorki, ale dla mnie admin to ktoś kto pracuje na 100% albo nie jest adminem wcale ;> 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

UBT oraz administracja nie ma obowiązku pisania do was i chodzenia za wami na serwery żeby was poinformować, że jest odwołanie waszego bana, waszym obowiązkiem jest doglądanie forum

 

 

 

A czy to aż taki wysiłek zrobić kopiuj-wklej ? 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jest takze do tego bans także aby sprawdzić po ip/steam_id/nick gracza. Po drugie jak More'7 pisze racje cieżko jest wam ? Przeciesz jak jesteście w grze na steam to też można uruchomić przeglądarke , wątpie abyście także cala mape grali i "zyli" zawsze można wejść na spect na minute i sprawdzić , aż tak cięzko ?

 

 

 

I jeszcze jedno jak banujesz z powodem "czitujesz" to musisz mieć pewność że napisze odwolanie ,a ty musisz mieć dowody i się liczyć z tym że napisze odwołanie , przeciesz to logiczne ? 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co z tego jak admin będzie przeglądał dział UBT czy nie ma odwołania itd. jak tematy są tytułowane "???" bądź "Odwołanie"? W tym dziale jest tyle tego dziadostwa, że aż czasami ciężko jest wszystko przeglądnąć a jestem pewny, że nikt nie ma ochoty czytać każdego tematu aby sprawdzić czy to o niego chodzi. Czasami takie skargi są porozrzucane po całym forum i można sobie ich szukać.

 

 

 

A co z tą sieciową współpracą, o której jest mowa w pewnym dziale? Tak ciężko jest powiadomić odpowiednią osobę np. poprzez pw o zaistniałej sytuacji? UBT musi wywiązywać się ze swoich obowiązków więc moim zdaniem ta minuta na wklejenie linku do skargi/odwołania różnicy im nie zrobi. Jednak lepiej rzucać sobie kłody pod nogi. Taka już nasza natura. Polak zawsze będzie na wszystko narzekać nawet jeśli zajmie mu to minutę. To właśnie jest ta dobrze rozwinięta współpraca.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jako były członek UBT zawsze pisałem do adminów PW lub na Steam, to było 10s, a admin przynajmniej nie dostawał ostrzeżenia w dziale. Osobiście jako Opiekun DD2+DM stworzyłem temat gdzie będę wrzucał linki do tematów z odwołaniami i skargami. Każdy Opiekun powinien przeglądać działy i infromować swoich podopiecznych.

 

 

 

Pozdrawiam.

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie rozumiem, gdzie widzicie problem w prośbie autora tematu?

 

Jeżeli widzicie jakąś skargę, a admin nie zagląda na forum (przypominam, że admin ma za zadanie pilnować servera, a nie forum -> dosadnie mi to kiedyś udowodniliście, czyżby coś się zmieniło?) przez to, że woli sobie pograć bądź po prostu jest czymś zajęty, to problemem będzie napisanie do tejże osoby, że ma jeszcze jedno zadanie do wypełnienia? Chyba, że jakąś nową zasadą jest, że admin po każdym nadanym banie ma odświeżać dział ubteam co 10 sekund, aby doglądać odwołań, skarg i innych rzeczy tego typu.

 

Korona komuś z głowy spadnie? Czy sam fakt, że komuś ułatwicie bądź podratujecie tyłka jest dla was nieznośny?

 

 

 

Jak dobrze, że każdy z was jest zazwyczaj tak dobry i przykładny, że ze stoickim spokojem możecie patrzeć komuś na ręce, mając swoje za plecami.

 

 

 

Na moje prośba Lyubova jest dobrze uzasadniona, jego zadaniem jest doglądać regularnie servera, a nie forum, a aby utrzymać wszystko w ryzach potrzebna jest współpraca.

 

 

 

 

 

Ten post nie ma na celu nikogo obrazić, tylko objaśnić sytuację z mojego punktu widzenia.

 

Pozdrawiam.

 

 

 

 

 

//Jeszcze przypomnę, że każdy kto napisze odwołanie zazwyczaj domaga się jak najszybszego rozwiązania problemu, więc admin, który stacjonuje i pilnuje porządku na serverze, aby wszystkim dogodzić musiałby co chwilę sprawdzać forum, jednocześnie pilnując servera. :)

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Staram się zawsze informować admina o temacie, gdzie adm ma rozpisać jakieś demko, lub podać dowody. A jak nie wiem, który to adm pod innym nickiem, to wtedy proszę kogoś wyższej rangi by mi sprawdził nick admina, gdyż gracie pod różnymi nickami i ja nie znam wszystkich z innych serwerów dd2.

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zgodzę się ze stwierdzeniem, że UBT nie jest od latania za nami lecz dzięki takiemu pw lub powiadomieniu możemy rozpisać demko na czas, a tak to leci do nas ostrzeżenie. Nie jednokrotnie admini dostawali ostrzeżenia za to, że nie dali dowodów - czemu ich nie dał? bo nie wiedział, że w tym temacie akurat o niego będzie chodziło, gracze zakładają konta na forum pod innymi nickami to jeszcze bardziej utrudnia. 

 

 

 

//Edit

 

 

 

Z tego co kojarzę to chyba jest jeszcze coś takiego, że jak oznaczycie nas w temacie to nam przychodzi powiadomienie??? nie wiem czy dobrze pamiętam bo dawno nie miałam demka do rozpisania. Jeżeli nie ma to fajnie by było jakby może coś takiego stworzyć.

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Lyb nie zostało nas dużo w UBT-

 

Napisałam wyżej. Informuje adminów o danych tematach- z tego co wiem inni także co zostali.

 

A przydałby się ktoś do pomocy - to dużo łatwiej byłoby ogarnąć- czasem zapomnę. Zdarzy się.

 

Ale ze 100 tematów/ 90 tematów wysyłam pw do adminów, jeśli mają temat do ogarnięcia, bądź zapraszam na  steam jeśli nie wiem jaki to admin.

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja również staram się podsyłać tak samo jak @Silverka.

 

Ale tak jak wspomniał @555_dni wszystko jest zależne od danej osoby. Jeżeli chce to podsyła. Nie zawsze się o tym pamięta.

 

 

 

Myślę, że nie ma co dalej Ciągnąć tego tematu, bo większość osób napisze to samo.

 

 

 

Z mojej strony wysyłam prośbę do reszty UBT, żeby podsyłali, jeżeli to aż tak ma ułatwić pracę adminom.

 

 

 

Zamykam, jeżeli ktoś będzie miał do dodania coś Innego do tematu może się do mnie zwrócić z prośbą o otwarcie.

 

 

 

Pozdrawiam @EvO

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

***Wiadomość wygenerowana automatycznie***

watekzamkniety.png

Wątek został zamknięty przez moderatora forum.

 

Jeśli się z tym nie zgadzasz skontaktuj się z moderatorem lub administratorem, w celu ponownego otworzenia tematu.

 

Pozdrawiamy,

Zespół Multi-Head.pl.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...