Skocz do zawartości
wazny

<span class="ipsBadge ipsBadge_purple">ZAAKCEPTOWANE</span> Podanie - wazny

Rekomendowane odpowiedzi

Nick: wazny

 

Wiek: 27 lat

 

Doświadczenie (w byciu adminem): duże

 

Znajomość AMXX (W skali 1-10):  9/10

 

Staż w CS-sie: niecałe 7 lat

 

Steam / NonSteam:  steam (wazny88)

 

Dlaczego Ty: Gram najczęściej w nocnych godzinach (22:00 - 03:00), jak jest mało adminów, stąd moje podanie. Zdarza się co prawda rzadko, że kogoś z administracji nie ma, ale zazwyczaj jak nazłość, jak nie ma to biega jakiś odpał. Poza tym, na serwerze gra bardzo dużo graczy i tym więcej adminów, tym szybsze wyłapanie cheatera. Zaznaczę jeszcze, że mam doświadczenie w byciu adminem z poprzednich lat oraz ostatniej serwerowni Harnaś.

 

Czas jaki dziennie poświęcasz na CS-a: 2-4 godz.

 

Kontakt: steam / gg:  wazny88  /  3014860

 

 

 

Link do GameTracker'a:  http://www.gametrack...2.43.106:27027/

 

____________________________

 

 

 

 

 

Pozdrawiam i liczę na pozytywny wynik.

 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Jak widzę to piszę, bo raczej wszyscy gracze interesują się tym czy ktoś nie gra odpalony ? jako admin ma się dużo większe możliwości do sprawdzenia, zwłaszcza WH !!!

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Tak jak Silverka, można dać szansę... aktywność ostatnimi czasy wysoka, steama ma, więc dla mnie wystarczy, by dać szansę. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


No godziny są na styk zbite, lecz widuje na serwerze, nie zauważyłem aby były jakieś prowokacje, ani żadnego marnego cwaniactwa co do innych.

 

Tylko jest mały problem, że nigdy nie usłyszałem abyś nawijał coś przez majka.

 

 

 

Kierując się do twojego podania w punkcie "Dlaczego Ty:" urywek > " (22:00 - 03:00), jak jest mało adminów, stąd moje podanie. Zdarza się co prawda rzadko, że kogoś z administracji nie ma " w tych godzinach nie ma żadnego odpalonego gościa, a jak wejdzie i pobije 1/2 rundy to zaraz bo banuję bądź inny admin który wejdzie nocą.

 

 

 

Tak czy siak, jestem za tym aby dostał na okres próbny 2 tygodni.

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


 

To jest NS nawet na banid.pl nie ukazuje się twój profil steam. 

 

 

To zamień STEAM_6:1:100568702 na "0" skoro macie tak dproto skonfigurowane ;d ma steam bo mam go w znajomych.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


***Wiadomość wygenerowana automatycznie***

podanieprzyjete.png

 

Witaj! Twoje podanie zostało zaakceptowane przez administratorów. Oznacza to, że zostałeś przyjęty na stanowisko administratora tego serwera. Gratulujemy, mamy nadzieję na owocną współpracę oraz życzymy wielu sukcesów. Skontaktuj się z Opiekunem Serwera lub H@ w celu dopełnienia formalności.

 

 

Pozdrawiamy,

Administracja Multi-Head.pl.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...