Skocz do zawartości
Livio

<span class="ipsBadge ipsBadge_red">ZAMKNIĘTY</span> joł joł

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

 

 

 

 

 

żegnam sie  z wami odchodze w wolnej chwili zajrze po nabijam posty po zbieram pare ostrzeżen itp. 

 

 

 

Zmarnowalem cały rok przez te Multi-guwno.pl i żałuję.

 

 

 

pozdrawiam 

 

 

 

n-tego aquaxa badka CC morela fajtera malu strajka grubego numbera 1 anie logisa happiego danke radka ciiuuuula desire pseudo admina mahira wandiego dzrEvo  teeZa olcie maste jode jara lukiego silverke  staska z pod monopolowego  i wiele wiele innych :P. Trzymajcie się :* Gamonie! :>

 

 

 

 

 

:mg: :mg: :mg: :mg: :mg: :mg: :mg: :mg: :mg: :mg: :mg: :mg: :mg: :mg: :mg:  :mg: :mg: :mg: :mg: :mg: :mg: :mg:

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


W sumie mądry wybór, obserwowałem Ciebie przez jakiś czas i wywnioskowałem, że masz spore problemy z czytaniem ze zrozumieniem, przynajmniej w niektórych tematach.

 

Bądź też jesteś strasznie ograniczony co do zasobu słów, twoja budowa zdań, rozwinięcie na poziomie podstawówki no i te pożegnanie, znowu siejesz "ferment" aby być w jakimś stopniu zauważonym, taki minus, społeczniak. ( Ale nikt nie jest idealny więc tolerowałem )

 

Ale trzymaj się i z fartem, może i kiedyś znowu zawitasz z lepszym "odkryciem siebie"

 

 

 

Strzała i z fartem.

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


:clapping:  :clapping:  :clapping:  :clapping:  :clapping:  :clapping:  :clapping:  :clapping:  :clapping:  :clapping:  :clapping:  :clapping:  :clapping:  :clapping:

 

 

 

 

 

bardzo sie ciesze ze to napisales ale nikt nie jest idealny dokladnie ;)

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


 

Ale trzymaj się i z fartem, może i kiedyś znowu zawitasz z lepszym "odkryciem siebie"

 

 

 

 

Już raz go "odkryłem" i mam nadzieję, że trochę zmądrzał. Choć jeszcze wiele przed nim.

 

 

 

Livio, pamiętaj, że przy 10 już nie wejdziesz. Bywaj i łap na pożegnanie: :mg:. Jeszcze świeże i gorące. Wkrótce po raz kolejny Cię tu zwabi.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Nikt nie jest idealny ale twoje zachowanie w ostatnim czasie było żenujące i uwierz ze się dziwie ze jeszcze nie masz czarnego kolorku a na pewno było by ci w nim do twarzy. Znam Cię już trochę i wiem ze mogłeś być lepszy niż jesteś. Twoje odejście na pewno kilka osób ucieszy . Żegnać się nie będę bo moja intuicja mówi ze bardzo szybko wrócisz. :)

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


***Wiadomość wygenerowana automatycznie***

watekzamkniety.png

Wątek został zamknięty przez moderatora forum.

 

Jeśli się z tym nie zgadzasz skontaktuj się z moderatorem lub administratorem, w celu ponownego otworzenia tematu.

 

Pozdrawiamy,

Zespół Multi-Head.pl.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...