Skocz do zawartości
Gość

<span class="ipsBadge ipsBadge_purple">ZAAKCEPTOWANE</span> [RFP] bizkitt

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Guest

Wiek

 

21

 

Staż na forum

 

10 gru 2014 - 5d 10h 15m 38s

 

Twoje osiągnięcia na forum Multi-Head.pl 

 

Świeżak raczej jestem :)

 

 

 

Znajomość zasad pisowni ortograficznej, stylistyki, gramatyki[x/10]

 

9/10

 

Czas jaki poświęcisz na zaglądanie na forum i FanPage'a

 

Na forum zaglądam przez cały dzień w pracy. Jak dotąd za często nie zaglądałem na FP i chciałbym aby to się zmieniło.

 

Jaki dział forum chcesz redagować(zmiany personalne,konkursy, itp.)

 

To już jest kwestia dogadania.

 

 

 

Co nowego wprowadzisz na FanPage'a

 

Po pewnej obserwacji waszego FP postanowiłem napisać to podanie. Mam kilka uwag i pomysłów dotyczących prowadzenia waszej strony. Są to narazie luźne pomysły i sugestie które trzeba by było rzucić na dyskusje z całą grupą redaktorów. Przez długi czas zajmowałem się firmowym FP w mojej poprzedniej pracy i odwiedziłem kilka szkoleń. Wiem na jakich zasadach działa zasięg postów i widzę też, że bardzo mocno go psujecie. Mógłbym pomóc w prowadzeniu i służyć radą w niektórych kwestiach. W jednym z podań widziałem propozycje wprowadzenia konkursów a tutaj trzeba już mocno trzymać się Cukierbergowych zasad, żeby nie tworzyć potem FP Multi-Head 2.0

 

 

 

Wiem, że jestem raczej nowy. Chętnie jednak pomogę i podzielę się tymi cząstkami wiedzy jakie posiadłem bo nawet nie śmiałbym stwierdzić, że jestem jakimś guru social media. :)

 

 

 

Pozdrawiam!

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Osobiście uważam, że redaktorów fanpage zaraz będzie więcej niż osób, które tam na co dzień zaglądają (oczywiście zakładając, że już tak nie jest).

 

Sumienie mówi nie, aczkolwiek twoje podanie po przeczytaniu mnie dość przekonało, więc masz moje skromne poparcie.

 

Poza tym trzeba na zasadzie selekcji stworzyć zgraną i sumienną ekipę, jeżeli masz być jednym z jej fundamentów, to tym bardziej nie mam nic przeciwko.

 

Pozdrawiam.

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Oczywiście, że tak :)

 

Z tego co tutaj widzę  wynika, że posiadasz bardzo duże doświadczenie na ten temat. Liczę również na to, że podzielisz się wiedzą również z nami :)

 

 

 

Pozdrawiam.

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość Guest

***Wiadomość wygenerowana automatycznie***

podanieprzyjete.png

 

Witaj! Twoje podanie zostało zaakceptowane przez administratorów. Oznacza to, że zostałeś przyjęty na stanowisko Recenzenta. Gratulujemy, mamy nadzieję na owocną współpracę oraz życzymy wielu sukcesów.

 

 

Pozdrawiamy,

Administracja Multi-Head.pl.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...