Skocz do zawartości
lolek133

<span class="ipsBadge ipsBadge_red">ZAMKNIĘTY</span> podanie by lolek

Rekomendowane odpowiedzi

Nick:LOlek

Wiek:23

Doświadczenie (w byciu adminem):duże

Znajomość AMXX (W skali 1-10):10

Staż w CS-sie:7lat

Steam / NonSteam:steam

Dlaczego Ty:chcę pomóc serwerowni w wykrywaniu czitów a przy takiej dużej serwerowni przyda się kolejna pomoc bo czasami brakuje a latają odpały jak gram. miałem admina wcześniej na harnasiu przez 5lat ale serwer upadł dlatego chcę tutaj pomóc.

Czas jaki dziennie poświęcasz na CS-a: ok. 4h

Kontakt:steam, nr tel jeśli wymagany 

 

b_560x95.png

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


 

STEAM_0:1:37708082 ip 91.223.52.1

 

 

 

 

Na twoim IP są 3 aktywne bany, lecz pod innymi nazwami niż "lolek" gdzie było ponad 15 aktywnych banów.

 

Na twoim Steam_id jest czysto. Na banid również jesteś czysty.

 

 

 

Podaj wszystkie nicki na których grałeś na serwerze Only DD2

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Sektor , pewnie bany mu się nałożyły. Polecam zadzwonić do operatora sieci o zmianę adresu ip.

 

Widzę, że godziny masz

 

http://www.gametracker.com/player/LOlek/80.72.43.106:27027/

 

Byłabym na tak, gdyby nie te bany na Twoim adresie ip. Jeśli zrobisz to o co proszę, wtedy więcej osób uwzględni Twoje podanie.

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


niestety iż nie może zmienić adresu ip bo to jest radiówka każdy kogo znam i ma od tego samego dostawcy co ja neta ma takie samo ip, nie raz dzwoniłem i się pytałem ale niestety przykro mi ip nie zmienię ponieważ jest stałe. Pzdr

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Jestem na nie.

 

Gram tu dużo, Ciebie tam nie widuje, raz się zdarzyło spotkać.

 

Nie dajesz żadnego infa, mikrofonu też brak, w ogóle nie wyróżniasz się.

 

Co do zmiany ip jest to możliwe, też jestem posiadaczem internetu radiowego, trzeba jedynie zgłosić i poczekać parę dni.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Daje info, posiada mikrofon, pograj trochę więcej i będę na tak :)

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Jestem na TAK ? Lolka znam, gra bardzo dobrze, sprawdzał się jako admin na H******u to i tu też się sprawdzi !!! ? bany które występują na jego IP na pewno nie należą do niego !!!

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


 

Sektor , pewnie bany mu się nałożyły.

 

 

 Też tak sądzę, lecz wolałem opublikować istniejące bany na jego IP czy też nicku.

 

Poczekamy na zresetowanie IP.

 

 

 

Ogólnie mógłbym być na Tak, bo godziny są, widać aktywność w GT, przeprowadziłem z nim małą rozmowę i wydaje się ogarniętym gościem, lecz wiadomo, że pierwsze wrażenie zawsze jest zajebiste, ale jestem skłonny aby dostał na okres próbny.

 

Wiek też jest elegancki, mimo, że to tylko liczba, ale jak wspomniałem wyżej, że w rozmowie widać, że gościu ogarnięty.

 

Mimo, że nie widziałem go jakoś specjalnie na serwerze ale to nic dziwnego bo gram nocami, a on niekoniecznie.

 

 

 

Jestem za okresem próbnym 2 tygodnie.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


 

Jestem na nie.

 

Gram tu dużo, Ciebie tam nie widuje, raz się zdarzyło spotkać.

 

Nie dajesz żadnego infa, mikrofonu też brak, w ogóle nie wyróżniasz się.

 

Co do zmiany ip jest to możliwe, też jestem posiadaczem internetu radiowego, trzeba jedynie zgłosić i poczekać parę dni.

 

 

sory ale ja nie wiem jak Ty patrzysz za każdym razem jak gram to Cie widzę więc nie wiem jak możesz mnie nie widzieć nawet ost graliśmy w jednej drużynie co raz się zdarzyło i jakoś mówiłem przez mikro po 2 info zawsze daje bo nawijam cały czas przez mikro bo jestem rozgadany po 3 skąd możesz wiedzieć, że nie daje infa jak grasz przeważnie w drugiej drużynie po 4 jak mogę nie mieć mikro skoro przez nie gadam? co do zmiany ip może u Ciebie dostawca tak może dzwoniłem nie raz mówił, że nie nie wierzysz mogę podać nr tel jak nie wierzysz. Pzdr

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Dopóki na Twoim ip będą widniały aktywne bany niestety nie będę mogła dać Ci admina :) Zadzwoń do dostawcy internetu i poproś o jego zmianę. Na chwile obecną close.

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


***Wiadomość wygenerowana automatycznie***

watekzamkniety.png

Wątek został zamknięty przez moderatora forum.

 

Jeśli się z tym nie zgadzasz skontaktuj się z moderatorem lub administratorem, w celu ponownego otworzenia tematu.

 

Pozdrawiamy,

Zespół Multi-Head.pl.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...