Skocz do zawartości
-=Bykuś=-

Witam Serdecznie wszystkich użytkowników.

Rekomendowane odpowiedzi

[align=center]Witam Serdecznie wszystkich użytkowników Multi-Head.pl

[/align]

 

[align=center] [/align]

 

Nazywam się Przemek, mam 22 lat i pochodzę z Zielonej Góry. Interesuje się głownie grafika komputerowa, kodowaniem oraz tworzeniem stylów pod BB. Wejdźmy może troszkę w życie prywatne. Od 3 lat gram w klubie piłkarskim KSF FALUBAZ ZIELONA GÓRA, a przedtem skończyłem studia w kierunku Bezpieczeństwo Narodowe. Od dziecka moja pasja jest gra w piłkę nożna, lubię imprezować od czasu do czasu z moja dziewczyna/żona w rożnych klubach, wolałbym z kumplami no ale siła wyższa, nie wiecie w co się wplątałem. Z reguły jestem człowiekiem surowym, lubiącym porządek, ład i skład! Lecz oczywiście jestem bardzo otwartym i pomocnym człowiekiem, zawsze staram się pomoc ludziom w jakiejkolwiek potrzebie!

 

Na jakże tą cudowna sieć natknąłem się przypadkiem szczerze mówiąc, pierwsze wrażenie?

Wręcz przecudowne, bardzo miła administracja, przyjemni gracze i oczywiście fantastyczna atmosfera na serwerach i ts3. Zdążyłem już poznać kilku znakomitych ludzi. Myślę, ze na początek wystarczająco o sobie napisałem, sadze ze zostanę na bardzo długi okres czasu! Można spotkać mnie na CoD 200 lvl , DD2 #1 , #2 i FFA oraz na teamspeaku pod nickiem

-=Bykuś=-

 

Pozdrawiam!

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...