Jump to content
A to peszek

Skarga V1r00z

Recommended Posts

22.04.2016 około godziny 00:00 Serwer dd2-2

 

Nick admina V1r00z

 

 

Może zacznę od opisu sytuacji. Zwróciłem uwagę adminowi V1 na nagminne kampienie na respie i nie respektowaniu ogólnie przyjętych zasad ( realizowanie celów mapy). Praktycznie kilka rund z rzędu kampiąc na respie przed B kisił się przy skrzyni biegając w tą i z powrotem nabijając fragi. Hltv jasno pokazuję, że przebywał tam niejednokrotnie po upływie 1 min.  Nawet Danke na u@ pisała, że realizujemy cele. Efektem tego była pyskówka wrogo nastawionego do mnie admina z tekstem - Nie pasuję Ci to wyjdź. Z tego co mnie uczono ( adminowałem na tym serwerze ) zasady obowiązują wszystkich i w tej sytuacji jest to nadużywanie swoich praw. Podobno serwer jest dla wszystkich i gracze powinni być traktowani sprawiedliwie a admini są tutaj od pilnowania porządku. Dalej idąc uprzedzałem tego niewychowanego dzieciaka aby oszczędził mi swoich tekstów i oznajmiłem, że kierować się może do mnie z hasłem na Pan. Typ nagminnie swoim zachowaniem uprzykrza mi grę.  Na co otrzymałem kolejne riposty z jego ust.  " v1r00z :  bo kolo Pana to Ty nie stales.

 

 

 

Po zmianie mapy na jednej z pierwszych rund jakiś tam noname czy bot dostał Bana po tym jak otrzymał ode mnie info - że typ stoi na zielonych. W rezultacie z zdziwieniem zapytałem za co dostał bana czy miał aima ( Ban brzmiał  "  Reason: 'Panu juz dziekujemy. WH!'" `na co dalej Wasz szanowny kolega próbując mi kolejny raz dogryźć rzucił tekstem "v1r00z :  czytac nie umiesz?" Zero szacunku do innych graczy jakieś pyskówki zbędne i wywyższanie się. Dowodem na to, że moja skarga jest uzasadniona są słowa gracza :

 

 

"Ekhm - ktos mnie pamieta ?! :  Kurwa v1rooz odpusc po chuj odpierdalasz"

 

 

Oburzony zachowaniem admina nakazałem mu dosłownie "zamknąć ryj " po czym ten poczęstował mnie banem na 30 minut. 

 

 

Dowody:  HLTV

 

Świadkowie: Nie chce wymieniać w tej sytuacji świadków gdyż nie chce nastawiać ich w negatywnym świetle w oczach tego zbuntowanego małolata.

 

Uzasadnienie:  Wiem, że nie wielu będzie miało odwagę dorzucić swoje 3 grosze na temat tego Pana ale mam nadzieję, że ktoś w końcu przełamie te statystki i dorzuci swoją opinie. Niejednokrotnie na czacie u@ czy ogólnie padały negatywne opinie na temat ww. admina.

 

 

Dodam, że byłem bardzo szanowanym i lubianym adminem na tym serwerze lecz w powodu własnych pobudek emocjonalnych i pewnie nacisku serdecznego przyjaciela Pani OP uzbierały mi się 3 mało znaczące ostrzeżenia po których utraciłem rangę.

 

 

P.S - na marginesie czy za przypadkowe siedzenie na specie można otrzymać ostrzeżenie ?? Czy faktycznie spect na tym serwerze jest niedozwolony ?  Jestem palaczem i zdarza mi się nie raz wyskoczyć na fajkę korzystając z opcji spect ( Gram w tą gre lat 15 i dla mnie zawsze spect był od tego) a za każdym razem gdy szanowny v1 gra już po krótkiej chwili otrzymuje kicki z głupimi przesłankami. Przeglądając regulamin nie doszukałem się żadnej informacji na temat kar co do specta. Po części rozumiem celowe nabijanie godzin w celu wygrania oczekiwanych limitów ale ja zazwyczaj swoje godziny miałem ugrane najczęściej z nawiązką. A to, że mając 2 letniego dzieciaka pod opieką nie raz porwało mnie na dłuższą chwilę za co dostałem ostrzeżenie, które wpłynęło finalnie na utratę admina.

 

 

 

 

 

 

 

Link to comment
Share on other sites


Powiem Ci, że śmieszny jesteś z taką o to skargą.... Regulaminu na tym serwerze przestrzegam jak mało kto i co do siedzenia na respie, to każdemu się zdarzy wyjść z niego 0:50. A teraz moje pytanie do Ciebie.. skąd możesz wiedzieć co @@Danke:* pisała na u@, skoro straciłeś admina^^

 

 

 

 

 

Co do słów "Nie pasuję Ci to wyjdź"  nie wiem gdzie zostały one powiedziane, napisane przeze mnie. Kolejne słowa które napisałem do Ciebie "" v1r00z :  bo kolo Pana to Ty nie stales." niestety to jest prawda, bo jak na gościa co ma +20 lat to się zachować nie umiesz... co pokazuje ten o to ss http://www23.zippyshare.com/v/5WY5P9EY/file.html

 

 

 

 

 

 

 

Co do tego bana, to wiem co zrobiłem i gracz ewidentnie zasłużył na niego, więc z tego się tłumaczyć nie muszę. 

 

Po zmianie mapy na jednej z pierwszych rund jakiś tam noname czy bot dostał Bana po tym jak otrzymał ode mnie info - że typ stoi na zielonych. W rezultacie z zdziwieniem zapytałem za co dostał bana czy miał aima ( Ban brzmiał  "  Reason: 'Panu juz dziekujemy. WH!'" `na co dalej Wasz szanowny kolega próbując mi kolejny raz dogryźć rzucił tekstem "v1r00z :  czytac nie umiesz?" Zero szacunku do innych graczy jakieś pyskówki zbędne i wywyższanie się. To już całkiem przemilczę, bo nie widzę tutaj słów które mogą kogoś obrazić. Do bana którego Ci dałem.. Był on słuszny i sam to potwierdzić możesz. Mówiąc do kogoś "Zamknij ryj" pokazujesz jaki jesteś kulturalny. 

 

 

 

 

 

 

 

Dodam, że byłem bardzo szanowanym i lubianym adminem na tym serwerze lecz w powodu własnych pobudek emocjonalnych i pewnie nacisku serdecznego przyjaciela Pani OP uzbierały mi się 3 mało znaczące ostrzeżenia po których utraciłem rangę. Może byłeś szanowanym i lubianym adminem, ale co z tego??? Dając bana drugiemu adminowi pokazałeś klasę i jak dla Ciebie to było mało znaczące ostrzeżenie, to ciekawie.... za takie coś z miejsca degradacja powinna być.  SKARGA jak dla mnie śmieszna, bo nie widzę tutaj swojej winy.

 

 

Link to comment
Share on other sites


Szkoda, że ty swojej winy nie widzisz a 80 % graczy ma o Tobie negatywną opinię. Wywyższanie się i kozakowanie to domena gimbusów. Ale czego można się spodziewać po małoletnim. Jeżeli kilkukrotnie daje do zrozumienia abyś do mnie nie kierował swoich pobudek a ty dalej ciśniesz to wybacz ale literować ani drukowanymi literami nie zamierzam mówić. Więc krótko zwięźlę i na temat " zamknij ryj" powinno dać Ci coś do zrozumienia.

 

 

Link to comment
Share on other sites


"Ekhm - ktos mnie pamieta ?! :  Kurwa v1rooz odpusc po chuj odpierdalasz"

 

 

 

To chyba świadczy o tym, że to nie było tylko moje zdanie.

 

 

Odnośnie tego co wkleiłeś ( po za tym, że wszystkim wiadomo, że w naturze jesteś typem " społeczniaka") nie było w tym prawdy ? Jesteś małoletnim gówniarzem co mając admina kozaczy i wciąż generuje sobie wrogów na serwerze.

 

 

Link to comment
Share on other sites


To zapraszam tych o to graczy do wypowiedzenia się pod tą skargą. Chętnie poczytam jakie macie zdanie o mnie.

"Wywyższanie się i kozakowanie to domena gimbusów. Ale czego można się spodziewać po małoletnim." <---- Padam ze śmiechu :) I powiem Ci, że może do najstarszych osób nie należę, ale w przeciwieństwie do Ciebie umiem zachować szacunek do drugiej osoby.

 

 

Wyciągasz jedno zdanie nie wiadomo skąd....To ja proszę @@Danke:* o podanie logów z "rozmowy między nami" i zobaczymy komu brakuje kultury. 

 

Link to comment
Share on other sites


Znajdowałem się w obecnej kłótni, moim zdaniem jedna osoba i druga powinna zostać jak najbardziej ukarana jakimś odpoczynkiem, zachowanie admina v1r00z było naprawdę na bardzo niskim poziomie, jednakże teksty typu "zamknij mordę" są też nie na miejscu. Najbardziej mnie jedna rzecz tylko dziwi, czemu OP nie zareagował na zachowanie jednej i drugiej osoby, mimo tego, że siedział na serwerze ? Kłótnia się ciągnęła naprawdę nie krótko. Jakaś inicjatywa też powinna z wyższej strony być. Każdy siedzi i tylko pisze jaka to kultura ma panować od ADMINA strony jak i od strony gracza, wówczas czemu się nikt do tego nie stosuje ? 

 

Sorry, ale tutaj brak humoru nic nie wnosi, jak mamy sie trzymać regulaminu to mamy sie tego trzymać. Jak mi zabraknie humoru to co zaczne wyzywać każdego i będę miał na wszystko wyjebane ?

Link to comment
Share on other sites


V1 jakoś mało Cię kto lubi. Ci co się szanują i mają własne zdanie nie przepadają za Tobą i to żadna nowość. Aprobaty możesz szukać u tych, którzy jeszcze nie zdążyli Cie poznać albo podlizują się, żeby w oczach admina zyskać na PLUS. W moich oczach jak i wielu innych jesteś minusem i niestety tego nic nie zmieni. Twoje zachowania i teksty udowodniły niejednokrotnie co masz w tej swojej 16-letniej głowie.

 

 

Link to comment
Share on other sites


Prawda jest taka, że trzymamy się za brata. Jak kogoś znamy z reala bierzemy go za lepszego od reszty. Tak też jest w tej sytuacji. Nie mam nic w stosunku do Danke ale każdy dobrze wie, że relacje madzi z v1 są z reala stąd lepiej się z takimi 3mać.

 

 

Link to comment
Share on other sites


V1 jakoś mało Cię kto lubi. Ci co się szanują i mają własne zdanie nie przepadają za Tobą i to żadna nowość. Aprobaty możesz szukać u tych, którzy jeszcze nie zdążyli Cie poznać albo podlizują się, żeby w oczach admina zyskać na PLUS. W moich oczach jak i wielu innych jesteś minusem i niestety tego nic nie zmieni. Twoje zachowania i teksty udowodniły niejednokrotnie co masz w tej swojej 16-letniej głowie.

 

 

Powiem Ci tyle... zwisa mi to jak mnie postrzegają inni gracze. Nie po to gram w cs zeby szukać kolegów.... W tej głowie mam na pewno więcej niż Ty i jestem o tym świecie przekonany. Nie będę robić tutaj spamu... jak chcesz sobie coś wyjaśnić, to zapraszam na steam'a.

Link to comment
Share on other sites


Temat otwieram i wypowiadam się.

 

 

 

 

 

Już troszkę odpowiedzi poszło, więc myślę, że mogę wziąć się za napisanie czegoś konkretnego.

 

 

 

Nie będę bronić w tej sytuacji nikogo, ale co nie co mogę napisać.

 

Dnia 29 lutego pomiędzy moimi Adminami miała miejsce nieprzyjemna sytuacja, po której @A to peszek stracił szacunek do @@v1r00z, ponieważ poszła nieprawdziwa plotka przez kilka osób o v1, ale o tym już nie będę tutaj wspominać. Właśnie po tej akcji zaczęły się pomiędzy nimi lekkie sprzeczki (na u@ też, jeszcze wtedy, kiedy Peszek miał admina) i jak widać (nie)stety nic się w tej kwestii nie zmieniło, nie poprawiło. Jeden nie lepszy od drugiego.....

 

 

 

Przejdźmy do rzeczy.

 

Tak na prawdę wszystko zaczęło się od kick'a, którego dałam JA (tak, ja, nie @v1r00z).

 

Denerwuje mnie strasznie jak ktoś zawala slota, bo musi iść na dobre pięć minut zapalić. Przecież naciśnięcie esc i disconnect to tak samo jak wciśnięcie m i 6 (spect). Dwa kliknięcia zarówno tu i tu. @A to peszek - znam Cię już na tyle i wiem, że w Twoim wypadku może być to nawet pomiędzy 10-cioma, a 60-cioma minutami. Akurat jeszcze wtedy byłeś AFK na respie, to tym bardziej, bo nie można prowadzić normalnie rozgrywki. No i tutaj właśnie dochodzi rozmowa pomiędzy @v1r00z, a @A to peszek, którą przedstawiam:

 

 

 

 

L 04/22/2016 - 23:41:37: *DEAD* A to peszek ?: v1 ciekawe czy taki cwaniak jestes tylko za ekranu

 

L 04/22/2016 - 23:41:44: *DEAD*(Terrorist) Danke:* :* : ................

L 04/22/2016 - 23:41:47: *DEAD* Ekhm - ktos mnie pamieta ?! : Peszek spokojnie

L 04/22/2016 - 23:42:01: *DEAD* v1r00z : skoncz juz

L 04/22/2016 - 23:42:04: *DEAD* A to peszek ?: bo mnie typ irytuje jakis gowniarz maloletni mi pierdzi

 

L 04/22/2016 - 23:42:09: *DEAD*(Terrorist) Chadwick : gala ?

L 04/22/2016 - 23:42:15: *DEAD* A to peszek ?: juz dawno temu pisalem ci

L 04/22/2016 - 23:42:17: *DEAD* v1r00z : a widzisz

L 04/22/2016 - 23:42:18: *DEAD* v1r00z : :D

L 04/22/2016 - 23:42:18: *DEAD* A to peszek ?: milcz i nie mow do mnie

L 04/22/2016 - 23:42:20: *DEAD* v1r00z : ^^

L 04/22/2016 - 23:42:25: *DEAD* Ekhm - ktos mnie pamieta ?! : kazdy kiedys byl gimbusem sam jestem  no i nic nie poradze

L 04/22/2016 - 23:42:30: *DEAD* v1r00z : jak juz cos to pisze

L 04/22/2016 - 23:42:42: *DEAD* A to peszek ? :) : do mnie mow na Pan

L 04/22/2016 - 23:42:46: *DEAD* v1r00z : chyba Pani :C

L 04/22/2016 - 23:42:50: *DEAD* v1r00z : ale chlopczyku

L 04/22/2016 - 23:42:52: *DEAD* Ekhm - ktos mnie pamieta ?! : mr

L 04/22/2016 - 23:43:00: Ekhm - ktos mnie pamieta ?! : do mnie tez Mr Ekhm !

L 04/22/2016 - 23:43:01: v1r00z : bo kolo Pana to Ty nie stales

L 04/22/2016 - 23:43:31: (Terrorist) v1r00z : spk

L 04/22/2016 - 23:44:02: A to peszek ? : w przeciwienstwie do Ciebie mi juz szkolne lawki sa obce

L 04/22/2016 - 23:44:03: Ekhm - ktos mnie pamieta ?! : mam cie 1

L 04/22/2016 - 23:44:09: v1r00z : bywa

L 04/22/2016 - 23:44:20: v1r00z : to ze chodze do szkoly to nie wsytd

L 04/22/2016 - 23:44:56: *DEAD* Ekhm - ktos mnie pamieta ?! : Rebeliant ugral*

L 04/22/2016 - 23:45:02: *DEAD* Rebeliant[z] : ^^

L 04/22/2016 - 23:45:24: ### MAPA: de_dust2 ###

L 04/22/2016 - 23:45:29: A to peszek ?: ALE URWAŁ !

L 04/22/2016 - 23:45:32: A to peszek ?: ALE URWAŁ

L 04/22/2016 - 23:46:28: (Terrorist) Rebeliant[z] : gale

L 04/22/2016 - 23:46:41: Ekhm - ktos mnie pamieta ?! : chodz ktos na b

L 04/22/2016 - 23:47:14: (Terrorist) Rebeliant[z] : 2 b

L 04/22/2016 - 23:48:06: *DEAD* Ekhm - ktos mnie pamieta ?! : mam koslawe oczy

L 04/22/2016 - 23:48:11: *DEAD* Ekhm - ktos mnie pamieta ?! : albo zepsuty celownik

L 04/22/2016 - 23:48:13: (Terrorist) Rebeliant[z] : kladz b

L 04/22/2016 - 23:48:23: *DEAD* GlyMp : raczej to 1 :D

L 04/22/2016 - 23:48:39: *DEAD* Ekhm - ktos mnie pamieta ?! : bylo wolne b a ten gizzooo pobiegl sobie postrzelac

L 04/22/2016 - 23:48:49: *DEAD* Ekhm - ktos mnie pamieta ?! : j

L 04/22/2016 - 23:48:52: *DEAD* A to peszek ? :) : aima mial ?

L 04/22/2016 - 23:48:55: *DEAD* Ekhm - ktos mnie pamieta ?! : wh

L 04/22/2016 - 23:48:56: *DEAD* T4FIL : wh

L 04/22/2016 - 23:48:58: *DEAD* v1r00z : czytac nie umiesz?

L 04/22/2016 - 23:49:02: *DEAD* A to peszek ?: info mu dalem ze na zielonych byl

L 04/22/2016 - 23:49:04: *DEAD* T4FIL : xD

L 04/22/2016 - 23:49:07: *DEAD* A to peszek ?: zamknij ryj

 

L 04/22/2016 - 23:49:11: A to peszek ?: do mnie nie mow

L 04/22/2016 - 23:49:12: Wiki : hello

 

 

Cała rozmowa wyciągnięta z logów pomiędzy nimi. (rozmowa podkreślona grubą czcionką).

Według mnie (nie wiem, może to ze mną jest coś nie tak) jest to wymiana zdań, która lekko przerodziła się w drobną sprzeczkę, pomijając fakt, że @A to peszek obraził @@v1r00z'a pisząc:

L 04/22/2016 - 23:41:37: *DEAD* A to peszek ?: v1 ciekawe czy taki cwaniak jestes tylko za ekranu

 

L 04/22/2016 - 23:42:04: *DEAD* A to peszek ?: bo mnie typ irytuje jakis gowniarz maloletni mi pierdzi

L 04/22/2016 - 23:49:07: *DEAD* A to peszek ?: zamknij ryj

 

Mnie osobiście takie słowa bardzo by poruszyły.

To, że jest ktoś kilka lat młodszy nie znaczy, żeby mówić na niego gów*iarz...

 

@mimZz - może i zachowanie Admina było nie na jakimś dobrym poziomie, ale nie obraził nikogo, nie rzucał żadnych obelg.

Teraz wygląda, jakbym stanęła w obronie Admina, ale po prostu nie widzę, by @v1r00z jakoś KARYGODNIE

się zachował:

L 04/22/2016 - 23:42:01: *DEAD* v1r00z : skoncz juz

 

L 04/22/2016 - 23:42:17: *DEAD* v1r00z : a widzisz

L 04/22/2016 - 23:42:18: *DEAD* v1r00z : :D

L 04/22/2016 - 23:42:20: *DEAD* v1r00z : ^^

 

L 04/22/2016 - 23:42:46: *DEAD* v1r00z : chyba Pani :C

L 04/22/2016 - 23:42:50: *DEAD* v1r00z : ale chlopczyku

L 04/22/2016 - 23:43:01: v1r00z : bo kolo Pana to Ty nie stales

 

L 04/22/2016 - 23:44:09: v1r00z : bywa

L 04/22/2016 - 23:44:20: v1r00z : to ze chodze do szkoly to nie wsytd

 

L 04/22/2016 - 23:48:58: *DEAD* v1r00z : czytac nie umiesz?

 

 

 

Gdzie tu obraza? Obelgi?

 

"Czytać nie umiesz?". Szczerze to ja na jego miejscu też bym się zapytała czy czytać nie umie, bo wyraźnie był ban z powodem "WH", no ale dobrze, mniejsza o to.... Każdy ma prawo się zapytać nawet jak nie widział. :)

 

W rozmowie logowej widać, że może @v1r00z lekko prowokował, ale chciał się tylko bronić i wyrazić swoje zdanie, do którego ma absolutne prawo... Każdy może mieć przecież gorszy dzień, nikt nie jest idealny. (nawet ja...)

 

 

 

 

 

 

 

To chyba byłoby tyle ode mnie w tej kwestii...

 

Jako, że temat dotyczy też leciutko mojej osoby, to zostawiam to w rękach czerwonych. :)

 

 

Link to comment
Share on other sites


Jakie przygotowanie :) Nie dziwne, że w temacie nie wygodnym dla drugiej strony temat został tak błyskawicznie zamknięty ? Czy to nie dziwne, że to Danke robi naglę opracowanie a nie v1. Prawda jest taka, że koleżeńskie stosunki z reala biorą tu górę i nie trzeba być jakimś myślicielem aby to zauważyć. Może V1 nie używał wulgaryzmów ale swoim zachowaniem prowokował i z braku szacunku stosował swoje pyskówki.

 

 

Zresztą to nie pierwszy raz gdy z jego strony padają takie zachowania. Wracając do czasu gdy poszeffka z kali stracili admina a ja oficjalnie przeprosiłem V1 za podejrzenia chcąc szukać jakiegoś porozumienia już od tamtej pory szanowny admin traktował mnie z góry. Zaczepno obronny pod sukienką OP czuję się bezkarny. Sam fakt ww. wspomnianych zachowań naszej Madzi świadczy o tym, że go kryje. 

 

Wiele razy prosiłem v1 aby odpuścił i dał spokój, żeby do mnie nie mówił i nie szukał zwarcia. Ale tak to jest jak ktoś &&&& jak wyżej pupę ma....

 

 

Szkoda, że Magda wkleja tylko to co dla nich jest wygodne. Wystarczy wejść w logi 30 minut później gdy minął ban i poczytać opinii i relacji innych graczy na temat V1 gdy wróciłem na serwer.

 

 

Według mnie ktoś kto z góry innych traktuje za gorszych nie powinien sprawować jakiejkolwiek władzy. Dlaczego ? Dlatego, że tworzy złą atmosferę a wizerunek serwerowni traci na tym. 

 

 

Link to comment
Share on other sites


 

 

Szkoda, że Magda wkleja tylko to co dla nich jest wygodne. Wystarczy wejść w logi 30 minut później gdy minął ban i poczytać opinii i relacji innych graczy na temat V1 gdy wróciłem na serwer.

 

Proszę bardzo. :*

 

 

 

 

L 04/23/2016 - 00:33:53: *DEAD* Vengeance # Lou ! : z ejak>

 

L 04/23/2016 - 00:33:59: *DEAD* mili mili tu mili mili tam : nie spam

L 04/23/2016 - 00:34:01: *DEAD* LISEK : to do agatonu  :D

L 04/23/2016 - 00:34:04: *DEAD* mili mili tu mili mili tam : bo wkurwia xD

L 04/23/2016 - 00:34:07: *DEAD* Vengeance # Lou ! : aa

L 04/23/2016 - 00:34:07: *DEAD* Klaudia : a kto Ty?xD

L 04/23/2016 - 00:34:07: *DEAD* Vengeance # Lou ! : ,p

L 04/23/2016 - 00:34:09: *DEAD* mili mili tu mili mili tam : xD

L 04/23/2016 - 00:34:15: *DEAD* LISEK : a takie tam placki  :D

L 04/23/2016 - 00:34:20: *DEAD* mili mili tu mili mili tam : we 2 gramy xD

L 04/23/2016 - 00:34:20: *DEAD* A to peszek ? :) : gdzie v1 ?

L 04/23/2016 - 00:34:22: *DEAD* Vengeance # Lou ! : kurwa , jak pizga

L 04/23/2016 - 00:34:23: *DEAD* A to peszek ? :) : poszedl spac ?

L 04/23/2016 - 00:34:25: *DEAD* Klaudia : whaaat?xD

L 04/23/2016 - 00:34:28: *DEAD* Siweq [Lama] : spi szczyl

L 04/23/2016 - 00:34:31: (Terrorist) mili mili tu mili mili tam : b

L 04/23/2016 - 00:34:32: (Terrorist) mili mili tu mili mili tam : go

L 04/23/2016 - 00:34:35: A to peszek ? :) : skarge na niego wlasnie napisalem

L 04/23/2016 - 00:34:36: Siweq [Lama] : jutro do szkoly za kare idzie

L 04/23/2016 - 00:34:59: *DEAD* A to peszek ? :) : http://multi-head.pl/index.php/topic/87637-skarga-v1r00z/

L 04/23/2016 - 00:35:05: *DEAD* Siweq [Lama] : hahaha

L 04/23/2016 - 00:35:14: *DEAD* A to peszek ? :) : chcialem linka wruzcic na mh forum

L 04/23/2016 - 00:35:16: *DEAD* A to peszek ? :) : a tu kick  :D

L 04/23/2016 - 00:35:18: *DEAD* A to peszek ? :) : taki psikus

L 04/23/2016 - 00:35:27: *DEAD* Ekhm - ktos mnie pamieta ?! : Peszek

L 04/23/2016 - 00:35:34: *DEAD* Ekhm - ktos mnie pamieta ?! : ja cb skads pamietalem

L 04/23/2016 - 00:35:34: *DEAD* Siweq [Lama] : szkoda slow na lebka

L 04/23/2016 - 00:35:37: A to peszek ? :) : napisalem skarge na v1  :) jak ktos chce to bardzo prosze dorzucic swoje 3 grosze  :)

 

 

Gdzie tu opinia innyCH graczY:)

Można zauważyć obrazę ze strony mojego byłego Admina (Siweq [Lama]), który po utracie go zaczął wyzywać większość graczy i Adminów. (wystarczy spojrzeć w bansa)

 

 

PS. Zostało napisane przez moją osobę "opracowanie", ponieważ zostałam poproszona o dostarczenie logów + @mimZz wspomniał o mnie w temacie. :)

 

Link to comment
Share on other sites


Szkoda, że do talka nie można dotrzeć to też wiele by wyjaśniło. Czuję się oburzony całą tą sytuacją. Głęboko wierzę w sprawiedliwość i w to, że ktoś w końcu neutralny wyciągnie jakieś konsekwencję.

 

 

Link to comment
Share on other sites


@@A to peszek Relacje między @@Danke:* a @@v1r00z nie powinny Cię kompletnie interesować. Jeśli widzisz gdziekolwiek kolesiostwo to pokaż mi to a na pewno zostaną wyciągnięte konsekwencje. Składasz skargę w sumie nie wiem za co. Za to, że siedział na spect czy za Twoją niewyparzoną buzię. Zacznij się zachowywać na serwerze, a admin będzie dla Ciebie niezauważalny. Skoro jesteś palaczem i schodzisz na spect, żeby zaspokoić Swoje potrzeby, poinformuj o tym adminów na serwerze, a gwarantuję Ci, że nie zostaniesz wtedy wyrzucony z niego. Admini to tez ludzie i nie będą się czepiać o chwilowe spectowanie jeśli będą znali przyczynę. Jeżeli admin kogoś zbanuje, najwyraźniej ma ku temu powód, jeśli ban nie dotyczy Ciebie, admin nie musi Ci się tłumaczyć. Zawsze możesz pójść na forum ze skargą. Tylko znowu o co?

 

 

 

@@v1r00z nie wdawaj się na serwerze w zbędne dyskusje, bo jak widzisz nie ma to sensu. Takich skarg na forum było multum. Okaż, że jesteś mądrzejszy i odpuść jednemu czy drugiemu. Sprawa kampienia na respie. To, że inni gracze nie dają dobrego przykładu, nie uprawnia Cię do robienia tego samego. Pokaż, że da się nie kampić.

 

 

 

@@Danke:* decyzję pozostawiam Tobie, ale nie widzę powodu do ostrzegania admina.

 

 

 

Podsumowując. Na serwerach obowiązuje kultura, jak widzicie, jej brak powoduje niepotrzebne kłótnie i zaostrzanie drobnych konfliktów. Zacznijcie szanować się nawzajem a takie tematy nie będą się pokazywać na forum.

 

Życzę miłego fragowania i przyjemnie spędzonych godzin na serwerach.

 

 

 

Bez konsekwencji z mojej strony

 

 

Link to comment
Share on other sites


***Wiadomość wygenerowana automatycznie***

watekzamkniety.png

Wątek został zamknięty przez moderatora forum.

 

Jeśli się z tym nie zgadzasz skontaktuj się z moderatorem lub administratorem, w celu ponownego otworzenia tematu.

 

Pozdrawiamy,

Zespół Multi-Head.pl

 

Link to comment
Share on other sites


Guest
This topic is now closed to further replies.


  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...