Skocz do zawartości

EMANO MORDECZKI ;]]]


Gość

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Guest

PJONA WSZYSTKIM !

 

 

 

Mam na imię Paulina Marysia. Pochodzę z Widzewskiej Łodzi. 1989 rocznik. W cs'a gierczę od 2007, na steamie od 2k8. Ubóstwiam tą grę. Będę grzmocić w cs'a, póki valve nie zrobi jednej wielkiej kaplicy z aktualizacjami. Nie poddam się tak łatwo. Uwielbiam dust2, stąd często gram u Was na serwie.

 

Wiecie co, kilka lat temu, patrząc na tabelę, na 30sto slotowym serwerze, wątpiłam w to, że kiedyś będę otwierać. Było to dla mnie nie realne i fascynująco, zaskasująco, rajcujące. Podziwiałam starych wyjadaczy, którzy o 3,4 nad ranem mieli staty 30:2. Teraz to drobnostka nabić fragów. A kiedyś były to góry nie do zdobycia.

 

 

 

Lubię poza grą popykać w kosza i bilard. Hazardem też nie pogardzę. Szczególnie poker.

 

Dziękuję Wam graczom i adminom za przesłodziutkie i milutkie przygarnięcie mnie do grona multi headowiczów i nota bene chcę uściskać Karolinę wariatkę. Ta to ma pierdolnięcie pozytywne. Zakręcona jest jak baranie rogi. A to Ci panienka, no. !

 

 

 

Lubię mixy, mieszance i nocki w cs'ie i żal mi duspko ściska, gdy widzę pustki na mircu.

 

 

 

Grajcie TP, zespołowo, współpracujcie, a da Wam to mnóstwo satysfakcji i radochy z własnych możliwości.

 

Mam zboczenie co do dziewczyn grających w cs'a. Panienki! Grajcie ile wlezie, to dzięki Nam, chłopakom przyjemniej się gra i rozmawia. :D

 

 

 

Pozdrawiam mordeczki. Trzymcie się ramy, to się nie posramy. ;]

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...