Skocz do zawartości
EvO

[HardeQ] - wywiad wymienny.

Rekomendowane odpowiedzi

[align=center]Witam w kontynuacji wywiadu wymiennego.

[/align]

 

[align=center]Dziś na wcześniej wymyślone pytanie (wedle schematu) odpowie nam młody, energiczny, czasami zbyt wybuchowy, ale potrafiący dbać o "swoje interesy".

[/align]

 

[align=center]Zapraszam do lektury.

[/align]

 

[align=center] [/align]

 

[align=center]@EvO - kolor pomarańczowy

[/align]

 

[align=center] - kolor zielony

[/align]

 

[align=center] [/align]

 

[align=center]Cześć, piszę w sprawie kontynuacji wywiadu wymiennego. Czy możemy zaczynać?

[/align]

 

[align=center] [/align]

 

[align=center]Cześć, naturalnie. Możemy zaczynać. :)

[/align]

 

[align=center] [/align]

 

[align=center]W takim razie czy mógłbyś na początek przybliżyć nam swoją osobę??

[/align]

 

[align=center] [/align]

 

[align=center]A więc na imię mam Krystian, minęło mi już 16 wiosen w średniej miejscowości jaką jest Tczew. Jestem osobą o dość specyficznym charakterze i podejściu do życia. Z natury jestem strasznie "cięty", zawsze walczę o swoje i nienawidzę zostawiać niedokończonych spraw. To czyni ze mnie osobę, którą aktualnie jestem.

[/align]

 

[align=center] [/align]

 

[align=center]Co powiedziałbyś o Tczewie? Czy naprawdę jest on taki nudny, że "nawet diabeł zapomniał o tym miejscu"?

[/align]

 

[align=center] [/align]

 

[align=center]Tczew wbrew pozorom nie jest taki nudny, często można trafić na jakieś imprezy, koncerty czy festyny. Lecz każdy kij ma dwa końce, kiedyś zaryzykowałem stwierdzenie, że Tczew to miasto banków i lumpeksów, niestety się nie myliłem. :D

[/align]

 

[align=center] [/align]

 

[align=center] Czemu zawdzięczamy to, że już ponad 3 lata widujemy Cię na naszym forum?

[/align]

 

[align=center] [/align]

 

[align=center]Kiedy poprzednia sieć na której gościłem się rozpadła, pewien użytkownik mnie zaprosił na jedyny wtedy server Multi-Head - coda 200. Pograłem, poznałem parę osób i zostałem na dłużej.

[/align]

 

[align=center] [/align]

 

[align=center]Co mógłbyś powiedzieć o użytkownikach MH? Czy masz jakiś swoich "ulubieńców", oraz osoby, którym nie podałbyś ręki?

[/align]

 

[align=center] [/align]

 

[align=center]Nikogo nie szufladkując ani nie wymieniając po nickach, tak jak wszędzie znajdą się osoby świetne, wyrozumiałe, wygadane i ich zupełne przeciwieństwa. W naszym gronie jest wiele świetnych osób. Nie posiadam żadnych ulubieńców, każdego staram się traktować tak samo.

[/align]

 

[align=center] [/align]

 

[align=center]Mógłbyś wyrazić swoją obiektywną opinię na temat sieci?

[/align]

 

[align=center] [/align]

 

[align=center]Był okres gdy na sieci było po prostu lepiej, nie chodzi o "prężny rozwój" ale o ogólną sytuację. Myślę, że tą opinię będzie ciężko podważyć. Jednak MH to MH i mimo wszystko pozostaje sentyment, który mnie tu trzyma.

[/align]

 

[align=center] [/align]

 

[align=center]Z rozmów prywatnych wiem, że jesteś bardzo aktywny sportowo.  Co Cię akurat do tego "ciągnie"?

[/align]

 

[align=center] [/align]

 

[align=center]Sama chęć uprawiania sportu, nie należę do osób, którym pasuje spędzanie życia w pikselowym świecie. Wolę się poruszać, więc znalazłem sobie na to odpowiedni sposób.

[/align]

 

[align=center] [/align]

 

[align=center]Czy mógłbyś podać swoją ulubioną dyscyplinę sportową, drużynę, oraz sportowca i uzasadnić swoje wybory?

[/align]

 

[align=center] [/align]

 

[align=center]Moją ulubioną dyscypliną sportową jest klasycznie piłka nożna, ulubiona drużyna to FC Barcelona (lecz zaraz za nią Arsenal), a ulubiony piłkarz to niezmiennie i niezależnie od formy czy wieku niesamowity Ronaldinho.

[/align]

 

[align=center] [/align]

 

[align=center]Czy to prawda, że szczytem Twoich marzeń była praca w straży miejskiej? Czy są to po prostu oszczerstwa i w rzeczywistości miałeś inne aspiracje? Jeżeli tak opowiedz o nich.

[/align]

 

[align=center] [/align]

 

[align=center]Zawsze chciałem być w straży miejskiej tylko po to by wlepiać ci mandaty za "Piwaki" (biwak+piwa) w rejonach publicznych. Kiedy wyjechałeś za granicę stwierdziłem, że lepiej będzie jak pójdę na mat-fiz, potem na polibudzie będę się rozwijał w kierunku inżynierii - budownictwa maszyn i tak mi zostało po dziś dzień.

[/align]

 

[align=center] [/align]

 

[align=center]Czy w Twoim życiu zdarzyła się sytuacja, w której musiałeś wykazać się męstwem, odwagą, oraz innymi cechami prawdziwych "bohaterów"?

[/align]

 

[align=center] [/align]

 

[align=center]Tak, stało się tak 4 dni temu. Zostawiłem na cały dzień otwarte okno w pokoju, wróciwszy zobaczyłem straszny widok. Na firanie powiewającej wraz z nieustannymi, lecz delikatnymi "falami" wiatru siedziała osa. Zdając sobie sprawę z klasy przeciwnika postanowiłem szybko zakończyć naszą krótką konfrontację. Kiedy użyłem techniki szybkiego laczka, obalając tym samym przeciwnika stało się coś strasznego. Spod firany nadleciał bąk, wielki jak polski dług publiczny. Po raz kolejny zmuszony byłem (w języku RPG) użyć swoich laczek skilli. Ostatecznie zwyciężyłem, lecz nie wiem czy następnym razem też będę mieć tyle szczęścia.

[/align]

 

[align=center] [/align]

 

[align=center]Opowiedziałbyś o jakimś śmiesznym wydarzeniu z Twojego życia?

[/align]

 

[align=center] [/align]

 

[align=center]Parę lat temu, że tak to ujmę "za dzieciaka" wraz z ekipą postanowiliśmy, że zadzwonimy do kogoś do domofonu, powiemy parę bzdur i w nogi. Był z nami kolega, który przyjechał z Niemiec na wakacje, więc stworzył nam idealną okazję. Podchodzimy do bloku, wybieramy numer i kolega zaczyna składać zdania po niemiecku, ku naszemu zdziwieniu mężczyzna o dość poważnym głosie zaczął nam odpowiadać po rosyjsku. Niepewni tego co się właśnie stało, rozłączyliśmy się, uciekliśmy na pobliski plac zabaw i próbowaliśmy ustalić kiedy uderzy w nas jakaś rakieta.

[/align]

 

[align=center] [/align]

 

[align=center]Z pewnych źródeł wiem, że jesteś gorącym zwolennikiem Bronisława Komorowskiego. Dlaczego właśnie koło jego nazwiska postawiłbyś krzyżyk w karcie głosowań?

[/align]

 

[align=center] [/align]

 

[align=center]Ponieważ mnie i jego łączy bUl. Poza tym najłatwiej oceniać takim ludziom jak Ty, panie redaktorze, czyli osobom głosującym na Palikota. A tak zupełnie poważnie, nie jestem pełnoletni, nie mogę głosować, lecz jeżeli miałbym wybierać to pan wąsik byłby ostatnią osobą, którą bym oznaczył.

[/align]

 

[align=center] [/align]

 

[align=center]Czy są jakieś gry, przy których spędzasz teraz więcej czasu?

[/align]

 

[align=center] [/align]

 

[align=center]Nie gram praktycznie w żadne gry komputerowe, biorąc wszystkie czynniki aktualnie występujące to wolę pobiegać za piłką na dworze ze znajomymi.

[/align]

 

[align=center] [/align]

 

[align=center]Zbliżamy się do końca, chciałbyś coś dopowiedzieć, być może pozdrowić jakieś osoby?

[/align]

 

[align=center] [/align]

 

[align=center]Myślę, że zamiast wymieniać nazwami to pozdrowię całą naszą sieć i każdego jej użyszkodnika. Natomiast osoby spoza sieci, które chciałbym pozdrowić to mama, tata i panią od fizyki - ja ci dam sprawdzian z wszystkich trzech lat!

[/align]

 

[align=center] [/align]

 

[align=center]Dzięki za odpowiedzi. Miłego wieczoru.

[/align]

 

[align=center] [/align]

 

[align=center]Również dziękuje. Oczywiście też życzę miłego wieczoru.

[/align]

 

[align=center] [/align]

 

[align=center] [/align]

 

** pewnie się domyślicie, że niektóre błędy są tutaj celowo popełnione.

 

Przepraszam za lekkie spóźnienie.

 

Tak jak mówił w poprzedniej części tego "przedsięwzięcia", wywiad opierał się na innych zasadach, niż te tradycyjne.

 

Niektóre informację zawarte w pytaniach pochodzą z rozmów prywatnych.

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Nie dość, że redaktor marny to odpowiadający to też jakiś lamus.

 

Masakra to co się dzieje.

 

Beznadziejne, nie dam nawet 2/10 bo nie jest to warte żadnej cyfry.

 

Daje plusa tylko dlatego, że liczę, iż kiedyś mi go oddasz.

 

 

 

//Nie muszę tłumaczyć jakości prowokacji jaką wprowadziłem w tym poście?

 

Dzięki za wywiady, drz@EvO. :P

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...