Skocz do zawartości
HardeQ

[EvO] - Wywiad wymienny.

Rekomendowane odpowiedzi

[align=center]Witam, wraz z naszym @EvO wpadliśmy na pomysł zrobienia wywiadu wymiennego. [/align]

 

[align=center]Polega to na tym, że określiliśmy zasady pytań (określona liczba, ograniczenia tematyczne itd).[/align]

 

[align=center]Dzisiaj pojawia się wywiad, którego udzielił mi nasz szalony moderator, jutro z kolei wcześniej wymieniony przedstawiciel zielonej klasy wstawi wywiad, w którym to ja odpowiadałem na pytania. Jest to taka jednorazowa akcja, lecz zakładam, że w najbliższej przyszłości postaram się jeszcze niejednokrotnie wyjść z inicjatywą wspólnych projektów i mam nadzieję, że będą one owocne.[/align]

 

[align=center]Nie przedłużając zbędnie, przejdźmy do wywiadu:[/align]

 

[align=center] [/align]

 

[align=center]- kolor pomarańczowy.

[/align]

 

[align=center]@EvO- kolor zielony.

[/align]

 

[align=center] [/align]

 

[align=center]Cześć, jestem redaktorem na sieci Multi-Head. Zgodziłeś się udzielić mi wywiadu, możemy zaczynać?

[/align]

 

[align=center] [/align]

 

[align=center]Cześć, pewnie.

[/align]

 

[align=center] [/align]

 

[align=center]Czy mógłbyś w skrócie opowiedzieć nam trochę o sobie?

[/align]

 

[align=center] [/align]

 

[align=center]A więc mam na imię Michał. Za niecały miesiąc skończę 19 lat. Mieszkam w małej miejscowości Kuńkowce, tuż obok Przemyśla. Udaje mi się łączyć szkołę z pracą. Ponadto znajduję też czas na MH, jak i częste wypady ze znajomymi na imprezy i tym podobne.

[/align]

 

[align=center] [/align]

 

[align=center]Jesteś szczęśliwy z powodu swojego miejsca zamieszkania, czy może planujesz w przyszłości zmienić "rejon"?

[/align]

 

[align=center] [/align]

 

[align=center]Co do mojego miejsca zamieszkania mam mieszane uczucia. Jest to dość malowniczy teren, ponadto mam tutaj wielu znajomych, z którymi się dobrze rozumiemy. Niestety w moim regionie ciężko o prace. Póki jeszcze jestem dość młody, podoba mi się tutaj, a co przyniesie przyszłość czas pokaże.

[/align]

 

[align=center] [/align]

 

[align=center]Czy mógłbyś opowiedzieć nam co przygnało cię w progi naszej sieci?

[/align]

 

[align=center] [/align]

 

[align=center]Cóż moja historia z MH zaczęła się przez naszego h@ aquax`a. Graliśmy kiedyś razem na jednym serverze, który się rozpadł. Wówczas aquax "spamował" mi na steam o nowej sieci, której jest właścicielem. Na początku wchodziłem sporadycznie z czasem zostałem na dłużej na cod 200.

[/align]

 

[align=center] [/align]

 

[align=center]

Posiadasz jakieś bardziej rozwinięte ambicje co do twoich możliwych "awansów"? Mianowicie czy jest ranga, którą chciałbyś otrzymać?

[/align]

 

[align=center] [/align]

 

[align=center]

Co do rang podoba mi się funkcja moderatora. Jeżeli w ogóle mówimy o możliwych awansach zależne jest to od mojej przydatności.

[/align]

 

[align=center] [/align]

 

[align=center]Czy twoim zdaniem są osoby na Multi-Head wyróżniające się z tłumu? Jeżeli tak to możesz w skrócie nam o nich opowiedzieć.

[/align]

 

[align=center] [/align]

 

[align=center]Oczywiście są takie osoby. Ciężko jest mi wymienić każdego po "nazwie", ponieważ na swojej drodze spotkałem przynajmniej 10-15 osób godnych wymienienia. Ale powiem ogólnie, że znajdują się tutaj ciekawi, pomocni, zabawni ludzie, z którymi można porozmawiać na wiele tematów.

[/align]

 

[align=center] [/align]

 

[align=center]

Z tego co zdążyłem wydedukować z twoich wypowiedzi to śmieszne wydarzenia cię nie omijają. Chciałbyś nam o którymś opowiedzieć?

[/align]

 

[align=center] [/align]

 

[align=center]Owszem, często w moim życiu zdarzały się śmieszne, czasami niezręczne sytuacje. Hmm od dziecka pociągały mnie motocykle. Gdy miałem 4-5 lat, gdy nikt nie widział wsiadłem na motorynkę starszego brata, odpaliłem ją i uderzyłem w ścianę. Dobrze też wspominam czasy gimnazjum (przez niektórych zwane głupim wiekiem), gdy to było wiele takich niezwyczajnych akcji. Chociażby wrzucenie kolegi do śmietnika. Również w ostatnim czasie, gdy wraz z kolegami byliśmy u jednego znajomego w Rzeszowie i wyszliśmy na miasto. Na %% wpadliśmy na pomysł zabrania z centrum miasta paru kwiatków w doniczkach, po czym daliśmy je jakimś dziewczynom kilka ulic dalej. Również tam w Rzeszowie pod domówce, gdy wszyscy na %% spali o 4-5 nad ranem obudził nas huk, jakby walił się blok. Okazało się, że pod naszym kolegą (o pseudonimie "duży Roman", ponieważ gość jest dość wielkich gabarytów) załamało się krzesło. Takich sytuacji miałbym tysiące, ale te mi teraz przyszły do głowy.

[/align]

 

[align=center] [/align]

 

[align=center]Masz jakieś aspiracje do których za wszelką cenę będziesz dążyć?

[/align]

 

[align=center] [/align]

 

[align=center]Póki co moim głównym celem jest zakup kawasaki z750.

 

W przyszłości pewnie dobra praca, rodzina i tak dalej.

[/align]

 

[align=center] [/align]

 

[align=center]Rozumiem, że prócz motoryzacją (o której rozwinąłeś się w artykule) interesujesz się też sportem. Byłbyś skłonny opowiedzieć nam coś o tym?

[/align]

 

[align=center] [/align]

 

[align=center]Sport jest ważną częścią w moim życiu. Za młodych lat uczestniczyłem w wielu zawodach szkolnych np. lekkoatletycznych czy polegających na pracy zespołowej. Obecnie gram w amatorskim klubie w piłkę nożną, oraz często gram w siatkówkę ze znajomymi (parę razy w tygodniu), braliśmy udział w jakiś małych turniejach. Ponadto od przynajmniej 10 lat jestem kibicem FC Barcelony. Dlaczego akurat ten klub? Ich styl gry, wiele zwycięstw, wielcy zawodnicy. W sumie zacząłem im kibicować właśnie przez zawodników np. Ronaldinho, Puyol, Deco i tak dalej.

[/align]

 

[align=center] [/align]

 

[align=center]Masz swój motyw, którym kierujesz się w życiu? Coś w rodzaju motto albo szablonu zachowań?

[/align]

 

[align=center] [/align]

 

[align=center]Jako tako motta nie mam, ale moją zasadą jest, aby się nie poddawać i dążyć do wyznaczonego celu.

[/align]

 

[align=center] [/align]

 

[align=center]W jaki sposób podchodzisz do codziennych trudności? Działasz wedle ułożonego planu czy jednak kierujesz się zasadą "zawsze na spontana"?

[/align]

 

[align=center] [/align]

 

[align=center]Jak dobrze wiesz w życiu zdarzają się różne sytuacje, więc ciężko jest sobie ułożyć plan, dlatego rzadko kiedy to robię, większość moich akcji jest na spontanie.

[/align]

 

[align=center] [/align]

 

[align=center]Jeżeli chodzi o świat gier to poświęcasz mu czas tylko w przypadku cs'a 1.6 czy jest jeszcze jakaś gra, którą w wolnych chwilach męczysz?

[/align]

 

[align=center] [/align]

 

[align=center]Co do gier zdarza mi się grać w inne niż counter strike 1.6, ale jest to sporadycznie. Jest jeszcze jedna gra, której poświęcam dość dużo czasu. Jest to FIFA, ale ostatnio mam od niej przerwę.

[/align]

 

[align=center] [/align]

 

[align=center]Jak zapatrujesz się na "dzisiejszą" modę, która opiera się na grze w Counter Strike: Global Offensive?

[/align]

 

[align=center] [/align]

 

[align=center]Prawdę powiedziawszy w CS:GO grałem parę razy i jakoś strasznie mnie nie porwało. Póki co wole tradycyjne 1.6.

[/align]

 

[align=center] [/align]

 

[align=center]Znajdą się osoby, o których chciałbyś wspomnieć na koniec? Może kogoś pozdrowić?

[/align]

 

[align=center] [/align]

 

[align=center]Pozdrawiam mamę. A tak poza tym Ciebie, @NumberOne, @Malu, , , , @Mavers, @kakadu i całą społeczność MH. ;)

[/align]

 

[align=center] [/align]

 

[align=center]Dziękuje bardzo za wywiad, miłego dnia.

[/align]

 

[align=center] [/align]

 

[align=center]Ja również dziękuje za wywiad i życzę miłego dnia.

[/align]

 

[align=center] [/align]

 

[align=center] [/align]

 

*Dziękuje wszystkim za przeczytanie wywiadu.

 

** Ten wywiad jak i drugi, który zostanie wstawiony jutro przez Michała były przeprowadzane na zupełnie innej zasadzie niż wszystkie inne. Mam nadzieję, że zostanie to docenione.

 

*** Mam pozwolenie na używanie koloru zielonego.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Krótko, zwięźle i na temat. Ciekawy zestaw pytań ;) Dziękuje za pozdrowienia, co do Twojej osoby nie mam zastrzeżeń Michale bo jesteś super osobą ;) Tylko ta FC Barcelona odrzuca ale cóż :D 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Od Was jako od osób ze sporym potencjałem i arsenałem kreatywności oczekuję ciekawszego zestawu pytań i traktujcie to jako komplement. Mam wrażenie, że niektóre -oklepane- czytałem już na tej sieci w dziewięćdziesiątym ósmym. :P Liczę na więcej. :)

 

 

 

Sam pomysł jak najbardziej na plus.

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


EvO będzie miał inny zestaw pytań, lecz ułożony według wcześniej określonego schematu.

 

W każdym razie gwarantuję, że następnym razem włożymy w to więcej serca. :P

 

 

Dziękuję za każdą opinię, klasycznie postaram/y dostosować się do ewentualnie przytoczonych rad.

 

Pozdrawiam.

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Głównym inicjatorem tego przedsięwzięcia jest jednak .

 

@555_dni w tym przypadku ograniczał nas ustalony wcześniej schemat, którego musieliśmy się trzymać podczas zadawania pytań.

 

Dziękuje za wszystkie wypowiedzi, oraz rady, równocześnie zapraszam na kontynuacje tego jutro wieczorem.

 

 

 

@KreatywnyAli oczywiście :)

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...