Skocz do zawartości
Medrzec

Medrzec Ban za czitowanie ?!

Rekomendowane odpowiedzi

Witam chcialbym wyjasnic mojego bana za czitowanie. To tak chcialbym sie dowiedziec nastepujacych rzeczy odnosnie tego tego niby bana za moje czitowanie:

 

1. Kiedy dostalem tego bana i na jakiej mapie to bylo ( Nie gralem od piatku 11 marca 2016, dzis chcialem sobie wejsc pograc i wyskakuje ze dostales bana za czitowanie. Mozecie sobie sprawdzic logi lub co zeby to udowodnic)

 

2. Chce zobaczyc demko z tego niby czitowania

 

3. Mialem haslo na nick wiec jakim cudem ktos mi wszedl na moje IP i Nick i czitowal.

 

4. Po co mialbym czitowac jezeli bylem 3 w topce i jednen z najwyzszych lvl...

 

5. Gram na waszej serwerowni od prawie roku i mialem mnostwo banow ale zawsze byly ss'y i nie bylo problemow, do tego mialem przez 3 miechy konto premium.

 

6. Mam dobra opinie na cod mod 400 lvl wiec nw

 

 

 

Wiec chce dowodow z tego czitowania i chce porozmawiac z adminem ktory mnie zbanowal i pokazal mi ss'y. demko. Nie zostawie tak tego bo ktos chce mnie udupic czy co bo dobrze gram czy tam mu zaszkodzilem w czyms. Prosze o rozpatrzenie posta  i wypowiedzienie sie graczy z cod mod 400 lvl o mnie

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Dziwna sytuacja, bo mówisz, że masz hasło na nick. Z banów, które dostawałeś wychodzi na to, że na tym nicku grają 2 różne osoby. Bany są na 2 steam_id :

 

 

 

1 : STEAM_2:0:863587136

 

2 : STEAM_2:0:1579315472

 

 

 

Musimy poczekać na logi z servera, bo to jest dziwna sytuacja. Do tego chciałeś dzisiaj wstawić jakieś SS`y, których nie dostałeś...

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Bana z dema dostał na:

 

IP: 80.55.117.147

 

SID: STEAM_2:0:1579315472

 

 

 

Tymczasem w międzyczasie dostał 2 bany za broń na rozgrzewce na:

 

IP: 87.119.45.221

 

SID: STEAM_2:0:863587136

 

 

 

Skoro ma hasło na nick to chyba są tylko dwa możliwe wyjaśnienia:

 

1. Gra jedna i ta sama osoba tylko z dwóch różnych komputerów.

 

2. Nie ma hasła (lub zostało złamane) i ktoś mu wbijał na jego nick na SID STEAM_2:0:863587136

 

 

 

Ale to nic nie zmienia, bo tak czy siak bana za demo dostał na IP: 80.55.117.147 SID: STEAM_2:0:1579315472 co zresztą sam potwierdził (w odwołaniu z "ssami" bo myślał, że znowu dostał ssy a powód był dodany Cheatuesz[demko na forum] (tylko po prostu nie popatrzył bo był przekonany że po raz 100 dostał ssy) + potwierdził, że to on grał 11.03 a to właśnie z tego dnia jest wrzucone demko (wnioskuję to z tego, że 11.03 dostał ssy od Lovsonovskiego i tego samego dnia Lovo wrzucił demo na niego).

 

 

 

Summa summarum - Medrzec dostał bana na swój SID i IP za swoje demko, a w międzyczasie okazało się, że jeszcze grała jakaś jego podszywka. Jeśli Lovely kręcił demo przed ssami to mamy pewność, że bana dostał właściwy Medrzec. Jednak najsprawiedliwiej będzie sprawdzić logi czy w danym dniu grała podszywka i czy demo pochodzi akurat z tych godzin.

 

 

 

 

 

EDIT: kurde, przegapiłem możliwość, że Lovo mógł nie nakręcić spalonego dema przed ssami lub po powrocie Medrca na serwer po otrzymaniu UB za ssy tylko w innym czasie kiedy akurat grała podszywka.

 

 

 

PS. Chyba się zaplątałem w zeznaniach. No nic, logi wszystko wyjaśnią xD

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Ok rozumiem co do hasla na nick to osobiscie zaklada mi je Ania juz dawno temu. Jesli chodzi o ip to tylko 1 kompa mam w domu i przypisabe jest te ip ktore mam. Dodam ze jak gram to zawsze sprawdzam sobie rank jak wchodze i wychodze i ost spadl mi o 1℅ eff a nie wchodzilem wgl na konto. Takze 11 marca dostalem bana o godz 16 +- potem jeszcze pogralem 2 godziny i od tamtej pory nie wchodzilem na kompa i nikt nie mial prawa wejsc na moj nick. Dzis chcialem wejsc i pisze ze czitujesz. Wiec na zdrowy rozom jak ja moglem czitowac, po 2 sam lvl i top 3 na servie juz mowia ze musialbym byc zdrowo walniety zeby aima wlaczac itp. Ostatnia rzecz to dodam ze nie jestem sam bo kumpel shiverek tez ma taka sytuacje i ma sie podpiac do tematu. Mam nadzieje ze te logi wszystko pokaza ze jestem czysty bo dla mnie to jest szok ze ktos mnie o takie cos oskarza. Ps z tymi ss to nw skad je nawet mialem moze to juz z ktoregos entego bana ktorego dostaje co chwile na waszej sieci to tez jest przegiecie ze gram od prawie rokuva potrafie 2x w tygodniu dostac bana. Dziekuje za wysluchanie i czekm na rozpatrzenie pozytywnie tej nie typowej dla mnie sytuacji. Pozdrawiam Medrzec ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


http://www10.zippyshare.com/v/DdJfoc40/file.html

 

 

 

Specjalnie poprosiłem o sprawdzenie logów :)

 

 

 

L 03/11/2016 - 07:23:34: [amxbans_main.amxx] [AMXBans] [AMXBans] 87.119.45.221 STEAM_2:0:863587136 zostal wczesniej zbanowany 4 razy.

 

L 03/11/2016 - 19:30:18: [amxbans_main.amxx] [AMXBans] [AMXBans] 80.55.117.147 STEAM_2:0:1579315472 zostal wczesniej zbanowany 9 razy.

 

L 03/11/2016 - 19:51:42: [amxbans_main.amxx] [AMXBans] [AMXBans] 80.55.117.147 STEAM_2:0:1579315472 zostal wczesniej zbanowany 9 razy.

 

 

Prawdopodobnie pierwsze wejście w logach, jest to jakaś Twoja podszywka(nie wiem, nie widziałem gry), kolejne dwa są TWOJE - masz takie samo IP na forum + wcześniejsze tematy z ss.

Demko było kręcone 20:10, więc wszystko się zgadza.

 

Bez ub.

 

Każdy kolejny temat równa się ostrzeżeniem na forum.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


***Wiadomość wygenerowana automatycznie***

brakub.png

 

Witaj Graczu. Twoje ss`y bądź odwołanie od bana zostało rozpatrzone negatywnie. Zostałeś uznany za cheat`era i dalsza gra na naszych serwerach jest dla Ciebie zabroniona.

 

Jeśli się z tym nie zgadzasz napisz odwołanie od bana. Masz na to 48 godziny od tej decyzji. Przysługuje Ci jedno odwołanie od bana.

 

Pozdrawiamy,

Administracja Multi-Head.pl

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...