Skocz do zawartości

<span class="ipsBadge ipsBadge_green">UB</span> ban za nic


Gość

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Guest

Twój nick podczas gry:Th4r

Godzina, data zdarzenia:tydzien temu

Mapa:dd2

STEAM_ID / IP:

[AMXBans] Banned Nickname : Th4r 
[AMXBans] Reason : ' No recoil - zbanowany przez serwer , przedluzam bana na zawsze ' 
[AMXBans] You can complain about your ban @ www.Multi-Head.pl 
[AMXBans] Your SteamID : ' STEAM_0 : 1 : 17019126 ' 
[AMXBans] Your IP : ' 87.206.220.233 '  
 
PROSZE PRZECZYTAC
norecoill to bark rozrzutu a nie aim jezeli juz to niech mi szanowny moderator Radek wyjasni z jakich powodow mi przedluzyl bana na zawsze z tygodnia skoro ja nie gralem to za co ban mialem cfg takie sciagalem z neta wpisz sobie dobre cfg 2015 i tez bedzie mial ja moge tego cfg wzucic ja nie wiem gdzie tam jest norecoil  ale spoko serwer uznal ze mam go nawet nie grajac podkreslam ze nawet 1sec NIE ZAGRALEM to jak czitowalem stary czy  wy czytacie to co ja napisalem czy odrazu brak ub dajecie a jak myslisz ze bede za to ze nie sluszie dostaleem bana na zawsze reklamowal to ja moge powiedziec tak kupywalem u was vipy ile razy serer nie dzialal byl taki okres ze 2 tygodnie niebylo serwera i jakos tyłka was nie zawracalem zebyscie mi przedluzali vipa a wy sie uparliscie zeby mnie zbanowac za darmoOOOOOOOOO to trudno jest tyle serwow ze plakac nie bede ale szkoda tych godzin w rankingu serwera jestem 3 na ogolnie to poca mialbym oszukiwac skoro gram ponad 13 lat mialem problem z myszka dokladnie chodzi o to ze szukalem cfg ktory mi poprawi plynnasc dlatego testowalem kilknascie mozesz sie spytac JOE bo mu mowilem on jest adminem na dd2  
 
Pozatym napisales ze wykryl serwer norecoil skrypt a ja nie mam skryptow dziwne to jest jak na serwie aimy biegaja i sh to nic nie wykrywa a ja wszedlem i bana bez gry dostalem chyba ze wy jeleni szukacie co wam beda reklame robic bo to mnie tak wkurzylo jak zobaczylem ze nie masz pojecia bo sam o ten serer dbalem jako ADMIN a wy macie w dupie to co napisalem bo kazdy moze tak powiedziec tylko ja mam 30 lat stary a nie 15 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Link do demka: http://hltv.1shot1kill.eu/srv23577/HLTV-1504300341-de_dust2.dem.zip

 

Zippyshare: http://www59.zippyshare.com/v/QunAzk8K/file.html

 

 

 

Demko z dnia 30 Kwietnia z godziny 03:41. Ktoś tu kłamie, bo wcale nie było tak jak mówisz. Na demku widać jak grałeś cały czas więc coś ściemniasz. Rozmawiałem wtedy akurat z Ntym, bo też był na serwerze i uzgodniliśmy, że bana przedłużę na zawsze, w ogóle za takie rzeczy serwer powinien banować na zawsze. Ode mnie unbana nie dostaniesz tym bardziej, że kłamiesz. Pozdrawiam. 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Guest

ja nie klamie gralem z wami i taj jak napisalem ze testowalem cfg i jak zalonczylem ten ostatni to mnie odrazu zbanoalo 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Guest

 

ja nie klamie gralem z wami i taj jak napisalem ze testowalem cfg i jak zalonczylem ten ostatni to mnie odrazu zbanoalo 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Guest

 

 

 

ja nie klamie gralem z wami i taj jak napisalem ze testowalem cfg nie 1 a kilka i jak zalonczylem ten ostatni to mnie odrazu zbanowalo 

 

 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Guest

ja testowalem kilka cfg na serwie wchodzilem i wychodzilem a ty radek ze mnie nie lubisz to sie doczepiles a tak  pozatym to jak bym odwolania nie napisal to bym dalej gral pokaz mi demko na ktorym mam norecoil ja duzo skanuje i pokaz mi takie bedzie widac

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Guest

 

ja testowalem kilka cfg na serwie wchodzilem i wychodzilem a ty radek ze mnie nie lubisz to sie doczepiles a tak  pozatym to jak bym odwolania nie napisal to bym dalej gral pokaz mi demko na ktorym mam norecoil ja duzo skanuje i pokaz mi takie co  bedzie widac a takiego niema

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Guest

bardzo prosze o ub moja wina jest jedynie taka ze zalonczylem ten cfg absolutnie podkreslam nieswiadomie i karac mnie jako czitera mialem robione kilkanascie razy ssy nigdy nie uzywalem skryptow przez 13lat to po co powiedz mi teraz nagle zachcialo by mi sie oszukiwac 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Guest

Jak dla mnie to demko jest czyste,jedyna jak dla mnie podejrzana akcja to 2:07 nic poza tym godnego uwagi . Z gaila przy krótkich seriach nie ma takiego rozrzutu,a w demku padały głównie strzały seriami w momencie full auto rozrzut zachowywał się normalnie.  Poza tym gdyby serwer wykrył skrypt na Norecoila prawidłowo to by zbanował już go po pierwszej rundzie  . Na dd2#2 za skrypty plugin banuje momentalnie i na dd2#1 raczej jest wgrany ten sam plugin . Czekamy na ocenę demka przez pozostałych UBT ;)

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

***Wiadomość wygenerowana automatycznie***

dostajeszub.png

 

Witaj Graczu.

 

Zostałeś odbanowany. Twoje ss`y bądź odwołanie od bana zostało rozpatrzone pozytywnie. Wracaj do gry i pamiętaj żeby grać czysto.

 

 

Pozdrawiamy,

Administracja Multi-Head.pl.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...