Skocz do zawartości
LLU Spalony

<span class="ipsBadge ipsBadge_purple">ZAAKCEPTOWANE</span> Podanie by [ LLU ] Spalony

Rekomendowane odpowiedzi

Witam wszystkich, chciałbym przedstawić wam swoją osobę do kandydatury na pozycje ADMINISTRATORA serwera.

 

Nick: [ LLU ] Spalony

Wiek: 22

Doświadczenie (w byciu adminem): Pełniłem tą funkcję 3 razy po czym zostałem Opiekunem, lecz ze wzgledu iż zaczelem robic prawko na wieksze samochody zrezygnowalem. 

Znajomość AMXX (W skali 1-10): 8 Piszę samodzielnie pluginy lecz nie znam w pełni calego jezyka, samouczek.

Staż w CS-sie: 8 Lat.

Steam / NonSteam: Platforma ONLY STEAM

Dlaczego Ty: Chciałbym pomóc naszej wspaniałej ADMINISTRACJI z racji tego, że wiadomo admin też człowiek ma swoje sprawy prywatne i nie zawsze jest ONLINE. 

                      Sprawdzałem sie w roli administracyjnej i chcialbym Was prosic o danie mojej osobie szansy udowodnienia, że potrafię pomóc. Jestem codziennie w domu zarówno jak i na serwerze.

Czas jaki dziennie poświęcasz na CS-a: do 4-8h   Gram różnie, Rano od np 8 , po poludniu 16 i godziny wieczorne 20 - 00. 

Kontakt: Steam - Spalony666

 

Link do GameTracker'a: http://www.gametracker.com/player/[%20LLU%20]%20Spalony/80.72.43.106:27027/       

___________________

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Jestem na tak, wymagania są ;p bardzo często widzę na serwerze :D i pamiętam go z prosiaczka w sumie miał tam serwer i normalnie ogarniał :D

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość Guest

Na tak:

 

-wiek

 

-steam

 

-doświadczenie

 

...widuję na serwerze. :)

 

 

Przyda się kolega do pomocy! :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Znam, widziałem i dużo grałem. Wszystkie wymagania spełnione. Zgłaszasz często na u@ lecz niestety Twoje typy są często nietrafione. Lubię Cię lecz jestem niestety na nie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Jasne, że tak. To, że czasem się myli to nic nie znaczy bo nie mając admina ciężko czasem stwierdzić czy ktoś lata odpalony czy też nie. Sporo zgłasza na steam jak i na u@, miły, kulturalny, komunikatywny, widać Go bardzo często na serwerze. Myślę, że ktoś taki się nam przyda gdyż ostatnio nas coś mało na serwerze :)

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Jestem na TAK

:

 

-często cię widzę na serwerze

 

-kulturalny

 

-wiek

 

-ogarnięty

 

-doświadczony

 

-myślę że przyda się kolejny admni :)

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Pewnie, że na tak:

 

 

- pomaga na u@

 

- steam

 

- często na serwie

 

 

 

a co do tych mylnych typów cziterów to zawsze może z kimś skonsultować bana itp. Sam czasami to robie bo mnie chce komuś psuć gry banem jak nie jestem pewien ze coś ma odpalone ;)

 

 

 

 

 

Pozdrawiam :D

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość Guest

***Wiadomość wygenerowana automatycznie***

podanieprzyjete.png

 

Witaj! Twoje podanie zostało zaakceptowane przez administratorów. Oznacza to, że zostałeś przyjęty na stanowisko administratora tego serwera. Gratulujemy, mamy nadzieję na owocną współpracę oraz życzymy wielu sukcesów. Skontaktuj się z Opiekunem Serwera lub H@ w celu dopełnienia formalności.

 

 

Pozdrawiamy,

Administracja Multi-Head.pl.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...