Skocz do zawartości
Gość

<span class="ipsBadge ipsBadge_purple">ZAAKCEPTOWANE</span> Rekrutacja Adminów

Rekomendowane odpowiedzi

[align=center]Gram pod nick'iem Flux

, mam niepełne 18.

[/align]

 

[align=center]Myślę, że mam pewne doświadczenie.[/align]

 

[align=center]Znajomość AMXX? To raczej zależy od pluginów, ale jeżeli chodzi o podstawy to szczere 8.5

.

[/align]

 

[align=center]Staż to jakieś 7/8 lat, nie mam steam

, uważam, że nie jest to niezbędne do dobrej gry.[/align]

 

[align=center]Dlaczego ja ? W sumie poza złością w głowie z powodu gry z

4/5 cheat'ami

i sporą dozą nienawiści do nich myślę, że mogę się przydać, większość adminów płoszy cheat'erów pisząc "swoim pisakiem", ja raczej będę się starać sprawdzić tego i owego, zanim ktokolwiek rozkmyni, że wszedł admin. Tak czy inaczej chciałbym zostać adminem by poprawić komfort gry swojej i współgraczy, bo przecież na tym polega w końcu rola admina

.[/align]

 

[align=center] :ooo:[/align]

 

[align=center]BANG!

[/align]

 

[align=center] [/align]

 

[align=center]Czas, który poświęcam na grę jest ściśle uzależniony od dnia, jednakże nie jest to mniej niż godzina dziennie.[/align]

 

[align=center]GG:44448793[/align]

 

[align=center]Skype[/align]

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Plus za podanie

 

 

Ale:

 

- Brak GT... A to podstawa....

 

- Pisanie ,że płoszymy pisakiem to zła wymówka, Większość adminów wbija na spec wchodząc na serwer, ogarnia i dopiero wchodzi i gdy piszę to nie Siema tylko porozumieć graczem lub ostrzec przed banem np. Kultura czy coś.

 

Po za tym okey tylko podrób godziny i przestrzegaj WZORU.

 

GT to GT, Wymagane!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Jasille... Nie widziałeś mnie ? Za to ja cię widziałem wielokrotnie i to chyba nawet jeszcze dzisiaj, tak dzisiaj, dokładnie na cpl_mill, nawet raz cię zabiłem (wydaje mi się że właśnie AFK'owałeś przy wyjściu z BS'a pod takim daszkiem). ... Grasz premką, chyba jeremem. Tylko zastanawia mnie fakt czemu Ostry nie dostał bana, miał cheaty, a ja mam nawet demko.

 

 

 

http://www58.zippyshare.com/v/HV0da1SZ/file.html

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


GT: http://www.gametracker.com/player/Flux/80.72.40.110:27027/

 

 

Widać po propozycjach i aktywności na forum teraz,że mu zależy.Stara się.Godziny spełnione.

 

 

*Mała uwaga Flux.Jeśli robisz na kogoś denko nie zapomnij wpisać amx_IP i podać IP cheatera ;)

 

Decyzja należy do @Galaxy jednak według mnie można by spróbować z okresem próbnym mając na uwadze ostatnią aktywność adminów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


***Wiadomość wygenerowana automatycznie***

podanieprzyjete.png

 

Witaj! Twoje podanie zostało zaakceptowane przez administratorów. Oznacza to, że zostałeś przyjęty na stanowisko administratora tego serwera. Gratulujemy, mamy nadzieję na owocną współpracę oraz życzymy wielu sukcesów. Skontaktuj się z Opiekunem Serwera lub H@ w celu dopełnienia formalności.

 

 

Pozdrawiamy,

Administracja Multi-Head.pl.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...