Skocz do zawartości
jestem slaby i chuj.

<span class="ipsBadge ipsBadge_red">ZAMKNIĘTY</span> Propozycja dotycząca DM

Rekomendowane odpowiedzi

Piszę tutaj, bo nie chcę robić spamu w działach. Proponuję wgranie pluginu, który działa następująco: Gdy zginiemy, a uprzednio mieliśmy założony tłumik na m4/usp, to nie będziemy musieli go ponownie zakładać. Moim zdaniem przyda się to, ponieważ jest to irytujące, bynajmniej dla mnie, że przy każdym respawnie trzeba zakładać go od nowa.. Przemyślćie to dobrze. ;>

 

Pzdr.

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Najpierw prosiłbym o podanie, który to DM. Plugin, który jest wyżej działa tak, że gdy już założymy to nie możemy zdjąć, czy po prostu zawsze jest założony? Opis nie jest na tyle konkretny jak dla mnie. Jeśli miałby zawsze dawać założony tłumik to odpada, bo osobiście znam osoby, które go nie używają.

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


 

Najpierw prosiłbym o podanie, który to DM. Plugin, który jest wyżej działa tak, że gdy już założymy to nie możemy zdjąć, czy po prostu zawsze jest założony? Opis nie jest na tyle konkretny jak dla mnie. Jeśli miałby zawsze dawać założony tłumik to odpada, bo osobiście znam osoby, które go nie używają

 

 

 

 

Plugin działa tak, że po samowolnym założeniu już się go nie da zdjąć, dawno temu był w użyciu przez moją osobę więc mogę nie pamiętać dokładnego działania, warto aby został przetestowany, lecz na 90% jest tak, jak napisałem wyżej, że po samowolnym założeniu.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Jeśli podczas gry założymy tłumik, to będzie on widoczny po każdym respie. Gdy komuś się odechce strzelać z tłumikiem, po prostu go zdejmie, i po każdym respie będzie miał broń bez tłumika. Propozycja tyczy się głównie serwera DD2+DM, ponieważ toczy się tam dosyć dynamiczna rozgrywka, i czasami zanim ten tłumik założę, to zdążę już zginąć z 3x ;) Nie obraziłbym się, gdyby plugin ten został wgrany dodatkowo na DM [TOP MAPS] :)

 

Pzdr.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Plugin nie zostanie wgrany. Dlaczego?

 

1- nie zawalajmy serwera niepotrzebnymi pluginami. Wyniknie z tego tylko to, że serwer znowu będzie lagował

 

2- jeśli raz założymy tłumik to po każdym respie będzie on ciągle założony. Rozumiem, że na DM gra się dynamicznie, ale nie ułatwiajmy tak gry. Nie róbmy z serwera DD2/DM + 4FUN.

 

 

 

Z racji tego, że propozycja tyczy się serwera DD2/DM (a DM Top maps jest tu tylko poruszony) pozwolę sobie na zamknięcie tematu.

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...