Skocz do zawartości
Gość

<span class="ipsBadge ipsBadge_red">ZAMKNIĘTY</span> Zamknięty

Rekomendowane odpowiedzi

Data i godzina: 19.04 23:40

 

Nick admina/gracza, który zawinił: maly mekintosz

 

Dowody: amxbans

 

Świadkowie: caly serwer

 

Uzasadnienie: Na serwie koleś od kiedy tylko wbił cały czas kogoś wyzywa, przeklina, drze ryja przez mikro po czym Rudzia (zwykły gracz) upomniała go żeby ogarnął w końcu słowa bo w. w. admin nie raczył tego zrobić, wtedy on zaczyna ją obrazać od kurwy i innych aż w końcu nie wytrzymałem i napisałem żeby zamknął pizde i nagle admin sie obudził i mnie zbanował.

 

Jeśli tak ma wyglądać gra na waszych serwerach to chyba podziękuje bo to już drugi raz dzisiaj gdy admini są na serwerze, jakiś koleś obraża wszystkich a oni nic z tym nie robią a ja nie pozwole żeby ktoś obrażał moją dziewczyne.

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Pisząc skargę musisz przedstawić dowody inaczej skarga jest nie ważna . Przypominam , że masz 24h na przedstawienie dowodów po tym czasie skarga trafi do kosza. 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


W jaki sposób mam przedstawić dowody jak on nic nie zrobił po za zbanowaniem mnie?

 

W dupie za przeproszeniem miał to, że koleś cały czas obraża i nic z tym nie robił.

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


http://www85.zippyshare.com/v/rzzVRbiS/file.html Dowód w postaci jednego screena, bo gracz "Marcin SoSna Pizdus" bardziej soczyste określenia wykrzykiwał przez mikro. Po moim upomnieniu go zostałam zjechana przez mikro, admin słyszał, nie zareagował. Napisał jedynie "Kultura." poprzez y@, mimo że gracz od dłuższego czasu obrażał. W momencie, gdy ja zostałam obrażona, mój chłopak się włączył do dyskusji i wyrwał za to bana. Gratuluję adminowi ogarnięcia.

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Najśmieszniejsze jest to, że wczoraj jeden typ napisał do admina tylko "pajacu" i dostał za to bana na 1 dzień a on obrażał prawie cały serwer + kobity i nic.

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


@Jako Świadek zdarzenia.

 

 

 

Po 1. Nikt nie utrzyma 100% kultury na serwerze gdzie gra 32 osób, a to, że sobie tam poprzeklinał Marcin Sosna Pompa to kwestia normalna, 80% serwera tego czy innego coś powie na kogoś, można powiedzieć, że to jest w standardzie gry, każdy człowiek inaczej reaguje " na coś, na jakiekolwiek zdarzenie"

 

 

 

Po 2. Twoja kobieta ( załóżmy, że wy tam razem w rzeczywistości jesteście ) nie musiała się wtrącać, miała do dyspozycji "u@" i dała znać adminowi, że takowy gracz nadmiernie przeklina i, że jej to przeszkadza

 

 

 

Po 3. Ty z rzekomą swoją kobietą " nadmiernie " okazujecie swoje uczucia w grze, to trochę irytujące i z drugiej strony dziecinne więc niejeden pewnie by się zirytował i wykorzystał okazje żeby w jakikolwiek sposób uciszyć "was" bądź zmienić wasz " sposób rozmów " bez obrazy, ale czasem poważnie potraficie obydwoje pokazać nam, jak to było gdy się miało 13 lat.

 

 

Po 4. 

 

3kropki, Ty w obronie swojej kobiety, przypominam w grze ( w internecie ) również nadużyłeś wulgaryzmów, oczywiście z drugiej strony rozumiem, bronisz swojej kobiety bardzo dobrze, ale zostaw ten zapał na rzeczywistość, gdzie komuś dasz osobiście po mordzie w obronie kobiety, a nie dyskutujesz na necie co i tak nic Ci nie da, bo każdy w necie może zlać wszystko co jest kierowane do niego, dostałeś bana za te nadmierne wulgaryzmy należało Ci się : ) Więc skarga niesłuszna a ban prawidłowy, czasem musisz ochłonąć : )

 

 

 

Co do gracza Marcin Sosna Pompa

 

 

 

Rzeczywiście, trochę nabluzgał ale nie przypominam sobie żeby nadmiernie kogoś wyzywał, wiem, że bluzgał sobie jak padł, albo jak mu granaty ktoś blokuje przy rzucie, więc wtedy niejednemu może się podnieść ciśnienie, przypominam CI 3kropki, że jak padałeś to również bluzgałeś, lecz na czacie nie przez mikro więc stoisz z nim po tej samej stronie : ) Nie rozumiem po co te żale do Mały MeKinToSz

jak sam jesteś sobie winny tego bana : )

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Jako zwykły gracz mogę spróbować uspokoić innego gracza, nie będę w takich sprawach pisać na u@, skoro admin słyszy i ewidentnie olewa to, co się dzieje na serwerze. To nie było jakieś zwyczajne przeklinanie, leciały tam słowa typu "co za p*zda za*ebana, nie blokuj ku*wo" i tak przez 3 rundy. To NIE jest zwyczajne przeklinanie wpisujące się w dynamikę gry.

 

Co do Twojego 2 punktu: pierwszy raz widziałam na serwerze tego bluzgającego gracza, więc nie wmawiaj mi, że obraził mnie przez to, że piszę na serwerze do mojego chłopaka per "skarbie/kochanie", czy też dopiszę na końcu wiadomości do niego ":*".

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


To co napisałeś jest po prostu śmieszne.

 

 

 

1. Nie mówie, że nie wolno przeklinać bo sam to robie czasem ale nie obrażam przy tym innych a on robił to cały czas.

 

 

 

2. Wyjaśnione wyżej.

 

 

 

3. Nie skomentuje bo szkoda słów.

 

 

 

4. W rzeczywistości po pierwszym słowie skierowanym do niej dostałby w pysk.

 

Dostałem bana za dosłownie 2 słowa gdzie on pisał/mówił tak przez całą mape.

 

 

 

 

 

 

 

Nie chodzi tu o tego bana bo napisałem już wyżej, że sam zareagowałem bo nie pozwole żeby ktoś obrażał moją dziewczyne ani żadną inna a admin był z nim w teamie i słyszał wszystko to co mówił i nawet nie zareagował tego dotyczy ta skarga, mnie wychowali troche inaczej i nie będę na to pozwalał,

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


 

Jako zwykły gracz mogę spróbować uspokoić innego gracza, nie będę w takich sprawach pisać na u@, skoro admin słyszy i ewidentnie olewa to, co się dzieje na serwerze. To nie było jakieś zwyczajne przeklinanie, leciały tam słowa typu "co za p*zda za*ebana, nie blokuj ku*wo" i tak przez 3 rundy. To NIE jest zwyczajne przeklinanie wpisujące się w dynamikę gry.

 

Co do Twojego 2 punktu: pierwszy raz widziałam na serwerze tego bluzgającego gracza, więc nie wmawiaj mi, że obraził mnie przez to, że piszę na serwerze do mojego chłopaka per "skarbie/kochanie", czy też dopiszę na końcu wiadomości do niego ":*".

 

 

 

 

Oczywiście, że możesz lecz tym samym wchodzisz na linie bluzgów, więc powinnaś być świadoma tego, że możesz dostać kilka niemiłych słów, zamiast to załatwić z adminem : ) może myślałaś " jestem kobietą, zwrócę mu uwagę może się uspokoi" a tutaj niestety, i Ty oberwałaś, a przez Ciebie twoje "chęci uspokojenia typka" twój chłopak dostał bana.

 

Ty może go nie widziałaś lecz on mógł widzieć Ciebie, tak czy siak nieważne ile razy Cię widział a ile nie, czasem wraz ze swoim chłopakiem potraficie irytować ludzi tym, że robicie z serwera jakiś swój "kącik miłosny"

 

 

 

 

 

 

To co napisałeś jest po prostu śmieszne.

 

 

 

1. Nie mówie, że nie wolno przeklinać bo sam to robie czasem ale nie obrażam przy tym innych a on robił to cały czas.

 

 

 

2. Wyjaśnione wyżej.

 

 

 

3. Nie skomentuje bo szkoda słów.

 

 

 

4. W rzeczywistości po pierwszym słowie skierowanym do niej dostałby w pysk.

 

Dostałem bana za dosłownie 2 słowa gdzie on pisał/mówił tak przez całą mape.

 

 

 

 

 

 

 

Nie chodzi tu o tego bana bo napisałem już wyżej, że sam zareagowałem bo nie pozwole żeby ktoś obrażał moją dziewczyne ani żadną inna a admin był z nim w teamie i słyszał wszystko to co mówił i nawet nie zareagował tego dotyczy ta skarga, mnie wychowali troche inaczej i nie będę na to pozwalał,

 

 

Dlaczego jest śmieszne? bo jest prawdziwe i nie tylko ja to tak odbieram ; ) Nie oszukujmy się, Ty i twoja kobietka wchodzicie i pierwsze co, to się do siebie "ślinicie" niedlugo to i w cs'ie za przeproszeniem dziecko zrobicie, bo tak to wygląda jakby wam brakowało wszędzie tej miłości.

 

 

 

Admin nie zawinił : ) Tak jak wspomniałem wyżej, dostałeś słusznie bana za twoje "wybuchowe emocje" na to, że twoja kobieta próbowała pouczyć kogoś innego, szła w dobrej wierze ale no niestety, różne emocje targają ludzi i w różnych sytuacjach, a dlaczego tamten nie dostał bana a Ty dostałeś? Bo tamten przeważnie bluzgał w swoją własną stronę, nie kierował tego bezpośrednio do kogoś, za to Ty, zacząłeś bluzgać bezpośrednio w daną osobę i nie dwa czy trzy bluzgi, lecz ich było z 4 do 5, nieważne czy w obronie kobiety, to tylko internet, trzeba mieć dystans do siebie : ) Już tutaj nie spamuje, jako świadek zdarzenia wyjaśniłem to co miałem wyjaśnić : )

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Czy Ty jesteś głuchy? Gość obrażał ciągle jedną i tę samą osobę. Sypał pod jego adresem obraźliwe określenia przez kilka rund, odkąd wbiłam na serwer.

 

Nie, wcale nie myślałam "jestem kobietą i go uspokoję". W swojej karierze w CSie jako gracz i admin nigdy nie dopuściłam do tego, żeby gracz obrażał kogoś dłużej niż jedną rundę. Zawsze od razu reagowalam i tego oczekuję od adminów tutaj. Widzę, że nie panuje tu całkowita anarchia, bo ktoś jednak bany dostaje, ale szkoda, że jako pierwszy obrywa nie ten, co powinien.

 

W moim przywitaniu ktoś mi napisał, że są tu pgarnięci admini, ale chyba się mylił, bo pierwsze wrażenie pozostawiają słabe. Najpierw twierdzenie przez innego admina, że zgłaszany gracz jest czysty mimo ewidentnego modelowania, bo adminowi nie chciało się go sprawdzić, a teraz to.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Może dosyć już tej wymiany słownej i przedstawicie jakieś dowody do skargi ? Bo jak na razie robicie nie potrzebny spam w temacie . Jeżeli do godziny 23:51

nie znajdą się konkretne dowody wówczas , skarga trafi do kosza i zostanie uznana za niebyłą .

 

 

 

EDIT;

 

 

 

 

 

 

Wow, widzę, że przy każdym wejściu na tutejszy serwer trzeba sobie nagrywać POVy, bo bez tego ani rusz. :o

 

Ja się stąd zwijam, bo szkoda czasu, możesz zamykać skargę. :)

 

 

Niestety nie jesteś autorem tematu więc skarga nie zostanie zamknięta . Nie możemy karać adminów jeżeli nie mamy żadnych dowodów na ich winę .

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Wow, widzę, że przy każdym wejściu na tutejszy serwer trzeba sobie nagrywać POVy, bo bez tego ani rusz. :o

 

Ja się stąd zwijam, bo szkoda czasu, możesz zamykać skargę. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


***Wiadomość wygenerowana automatycznie***

watekzamkniety.png

Wątek został zamknięty przez moderatora forum.

 

Jeśli się z tym nie zgadzasz skontaktuj się z moderatorem lub administratorem, w celu ponownego otworzenia tematu.

 

Pozdrawiamy,

Zespół Multi-Head.pl.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Co tu dużo pisać jeden grasz był nie kulturalny dostał ostrzeżenie i się uspokoił a kolega wyżej zaśmiecał say nie ładnymi słówkami i wyleciał ile razy można upominać. Nie zapominajmy ze jeśli jestem żywy i gram to wszystkiego nie słyszę jeśli gracze się obrażają po śmierci.

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


 

Co tu dużo pisać jeden grasz był nie kulturalny dostał ostrzeżenie i się uspokoił a kolega wyżej zaśmiecał say nie ładnymi słówkami i wyleciał ile razy można upominać. Nie zapominajmy ze jeśli jestem żywy i gram to wszystkiego nie słyszę jeśli gracze się obrażają po śmierci.

 

 

Akurat jak upominałam gracza, to zarówno ja jak i dany gracz jeszcze żyliśmy, więc słyszałeś to na pewno. Słyszałeś też obrazę, która poleciała w moim kierunku, reakcji z Twojej strony nie było.

 

A po Twoim "Kultura." na y@ "Marcin SoSna Pizdus" wcale się nie uspokoił.

 

Tyle ode mnie, więcej nie zawitam na Wasze serwery.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Jest to skarga, poprzedzona jednym słabym dowodem, nie wiem na jakiej podstawie mamy ukarać admina, słowa 2 graczy, przeciw adminowi, który dostał wotum zaufania. Chciałbym, aby administracja przyjrzała się bardziej tej sprawie, ale to wszystko co można w tej sytuacji zrobić. Jeżeli jest 32 osoby na serwerze, trudno ogarnąć wszystko na raz, jak admin zauważył przeklinanie na say`u, to się nie dziwie, że dał bana i jak najbardziej słuszna decyzja. 

 

 

 

 

 

Pozdrawiam.

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


 

Akurat jak upominałam gracza, to zarówno ja jak i dany gracz jeszcze żyliśmy, więc słyszałeś to na pewno. Słyszałeś też obrazę, która poleciała w moim kierunku, reakcji z Twojej strony nie było.

 

A po Twoim "Kultura." na y@ "Marcin SoSna Pizdus" wcale się nie uspokoił.

 

Tyle ode mnie, więcej nie zawitam na Wasze serwery.

 

 

http://aquax2.unixstorm.org/banuj/ban_list.php?bid=8607

 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


***Wiadomość wygenerowana automatycznie***

watekzamkniety.png

Wątek został zamknięty przez moderatora forum.

 

Jeśli się z tym nie zgadzasz skontaktuj się z moderatorem lub administratorem, w celu ponownego otworzenia tematu.

 

Pozdrawiamy,

Zespół Multi-Head.pl.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...