Skocz do zawartości
HardeQ

Kim jest 'EnZo? - Wywiad.

Rekomendowane odpowiedzi

[align=center]Witam, dzisiaj mam wam do zaprezentowania wywiad z młodym użytkownikiem naszego forum jakim jest 'EnZo. Chcecie dowiedzieć się o nim czegoś więcej? W takim razie zapraszam do czytania:[/align]

 

[align=center] [/align]

 

[align=center]Redaktor: Pomarańczowy.

[/align]

 

[align=center]EnZo: Turkusowy.

[/align]

 

[align=center] [/align]

 

[align=center] [/align]

 

[align=center]Redaktor: Witam, nazywam się Krystian i jestem redaktorem na sieci Multi-Head. Zgodziłeś się na wywiad. Możemy zaczynać?

 

 

 [/align]

 

[align=center] 'EnZo: Witam. Oczywiście, że możemy. Dla tej chwili żyję :)

 

 

 [/align]

 

[align=center]Redaktor: Miło to słyszeć. Jako, że nie gościsz długo na naszym forum chciałbym abyś się przedstawił naszym czytelnikom oraz coś krótko o sobie opowiedział.

 

 

 [/align]

 

[align=center] 'EnZo: A więc tak: Mam na imię Artur, 16 lat w tym roku. Za kilka dni egzaminy więc jeszcze gimbus. Mieszkam w małej wsi w Małopolsce.

 

 

 [/align]

 

[align=center]Redaktor: Arturze, posiadasz jakieś hobby bądź zajmujesz się czymś regularnie bądź z pasji?

 

 

 [/align]

 

[align=center] 'EnZo: Jak każdy młody chłopak kocham grać w piłkę nożną, jednak przez małą kontuzję jestem zmuszony pauzować do czerwca. Poza tym interesuję się komputerami, ciekawostkami ze świata oraz tajnikami przyrody.

 

 

 [/align]

 

[align=center]Redaktor: Czy wiążesz swoją przyszłość z czymś z powyżej wymienionych rzeczy?

 

 

 [/align]

 

[align=center] 'EnZo: W następnym roku szkolnym mam zamiar wybrać się do szkoły o profilu matematyczno-fizyczno-informatycznym. W niektórych rzeczach muszę się jeszcze podszkolić, a innych nauczyć. Na chwilę obecną mam wiele marzeń związanych z moimi zainteresowaniami jednak czas pokaże jak to się zakończy.

 

 

 [/align]

 

[align=center]Redaktor: Widzę, że dobieramy sobie ten sam kierunek. Tylko ja zamieniam informatykę na j. angielski. Rozumiem, że po liceum ogólnokształcącym idziesz na studia. Masz obrany jakiś kierunek?

 

 

 [/align]

 

[align=center]

EnZo: W sumie to aż tak daleko w przyszłość jeszcze nie wybiegam. Moim zdaniem życie jest za krótkie aby planować wszystko z wyprzedzeniem o kilka lat. Świat tak dynamicznie się rozwija, że nie jestem w stanie powiedzieć na jaki kierunek chcę się wybrać. Tak jak pisałem wyżej - czas pokaże .

 

 [/align]

 

[align=center]Redaktor: Rozumiem, masz dziewczynę bądź przyjaciół "za których mógłbyś skoczyć w ogień"?

 

 [/align]

 

[align=center]   'EnZo: Przyjaciół mam wielu jednak za tymi wariatami w ogień skakać nie warto. :D Co do dziewczyny to drugiej połówki jeszcze nie mam. Nie jestem gotowy na takie poświęcenie. Na razie w głowie mam jeszcze głupoty. Najpierw muszę się wyszumieć. Do takiej roli jeszcze nie dorosłem.

 

 

 [/align]

 

[align=center]Redaktor: Baw się życiem do póki ono nie bawi się tobą. A twoje gusta muzyczne, jakie rodzaju muzyki słuchasz? Masz jakichś swoich ulubionych wykonawców czy raczej luźno podchodzisz do słuchania muzyki?

 

   [/align]

 

[align=center] 'EnZo: Z muzyką u mnie jest różnie. Słucham wszystkiego i niczego. Jak większość naszych użytkowników lubię to co wpadnie w ucho. Jednak najbardziej przypadły mi do gustu remixy popowych hitów. Oczywiście jeśli można to tak nazwać

.

 

 [/align]

 

[align=center]Redaktor: Wcześniej wspominałeś, że twoim hobby jest piłka nożna. Kibicujesz jakiemuś klubowi, masz jakichś swoich ulubionych piłkarzy?

 

 

 [/align]

 

[align=center]    'EnZo: Do piłki nożnej podchodzę w dość specyficzny sposób. Gram i wiem co się dzieje w footballowym świecie, jednak z kibicowaniem u mnie jest słabo. Wolę grać "w gałę" niż siedzieć przed telewizorem i oglądać mecze.

 

 

 [/align]

 

[align=center]Redaktor: Bardzo dobrze, również uważam, że ruch fizyczny jest dużo lepszy niż ślęczenie przed mediami. W temacie multi-headu, czy jest jakaś funkcja, którą chciałbyś zdobyć. Taka, do której za wszelką cenę będziesz dążyć?

 

 [/align]

 

[align=center]   'EnZo: Po ostatnich zawirowaniach wolę na razie zwolnić. Gram na JailBreak'u i chciałbym tam pomóc jako admin. Ostateczna decyzja należy do Knoppcia. Może w przyszłości jak będę spełniał wymagania to spróbuję zawalczyć o swoje miejsce w "Zielonych Szeregach" Procentowego. Jednak w tym czasie jeszcze wszystko może się wydarzyć.

 

 

 [/align]

 

[align=center]Redaktor: Czy podczas pobytu na sieci poznałeś tutaj jakieś fajne osoby o których warto wspomnieć?

 

 

 [/align]

 

[align=center]    'EnZo: Serdecznie pozdrawiam Fight3ra, który dał mi szanse sprawdzić się jako admin. Dzięki niemu poznałem świat amxx i wiem, że nie taki diabeł straszny jak go malują. Warto też wspomnieć o ekipie z JB, z którą zawsze jest beka. Muszę podziękować Numerkowi, że zawsze ma dla mnie czas oraz wymienić ekipę z którą "gramy" mixy w 1.6. Jeśli o kimś zapomniałem to przepraszam ale dużo jest takich osób, które mi pomogły

 

 

 [/align]

 

[align=center]Redaktor: Na sieci na prawdę mamy świetnych użytkowników, aby ich wszystkich wymienić to czasu nie starczy. Mimo wszystko są osoby wyróżniające się. Gdybyś miał wybrać jedną najbardziej pomocną osobę, kto to by był?

 

    [/align]

 

[align=center]'EnZo: Zdecydowanie @NumberOne. Zapiernicza jak mrówka i zawsze, czy to rano czy już w nocy ma czas aby zająć się problemami graczy. Zdecydowanie zasłużył na swoją rangę.

 

 

 [/align]

 

[align=center]Redaktor: Po wszystkich opiniach, jego aktywności i życzliwości na tą chwilę też wyznaczył bym akurat jego. Czy chciałbyś na koniec kogoś pozdrowić?

 

  [/align]

 

[align=center]  'EnZo : Pozdrawiam swoją mamę :D Pozdrawiam Pana redaktora, rudego Wandiego, grafików, Numerka i ogólnie całą wspaniałą społeczność MH

.

 

 [/align]

 

[align=center]Redaktor: Mama na pewno się ucieszy. Dziękuję serdecznie za wywiad i czas poświęcony na jego współtworzenie. Życzę miłego wieczoru.

 

 

 [/align]

 

[align=center]    'EnZo: Ja również dziękuję i życzę udanej nocki. :)

[/align]

 

[align=center] [/align]

 

[align=center]Dziękuję bardzo za czas poświęcony na przeczytanie tego króciutkiego wywiadu. Życzę wszystkim miłego dnia![/align]

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Wywiad jak na początek może być , zalecam odstępy między pytaniami i jak dla mnie kolorystycznie też nie bardzo . Leci + na zachętę w przyszłości będzie lepiej ;)

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Krótko, ale na temat ;).

 

Mam nadzieję, że kolejny Twój wywiad, , będę czytać dłuższy i tak jak wspomniał @Richard:

 

 

 

 

 zalecam odstępy między pytaniami i jak dla mnie kolorystycznie też nie bardzo .

 

 

Dał Ci bardzo dobrą uwagę ;).

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Luźno, napisałem *drugi (*pierwszy do podania) wywiad po 2 latach. Dziękuję wszystkim za opinie, zastosuję się do waszych sugestii w kolejnych wywiadach. Z tymi kolorami muszę albo pokombinować albo poprosić administrację o prawo do używania koloru zielonego (będzie się ładnie zgrywał z innymi).

 

 

 

** Dodałem odstępy między pytaniami.

 

 

 

#555 - fakt, będę raczej stosować się do twojej propozycji :)

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...