Skocz do zawartości
mkasia

<span class="ipsBadge ipsBadge_green">UB</span> Odwołanie od bana

Rekomendowane odpowiedzi

Only dd2

 

[AMXBans] You are banned from this Server!

 

[AMXBans] You are permanently banned.

 

[AMXBans] Banned Nickname : MK

 

[AMXBans] Reason : ' Czitowanie '

 

[AMXBans] You can complain about your ban @ www.Multi-Head.pl

 

[AMXBans] Your SteamID : ' STEAM_0 : 1 : 57414827 '

 

[AMXBans] Your IP : ' 95.90.184.42 '

 

dzisiaj godz 9.15

 

nie wiem o co chodzi nawet nie grałam a z tego powodu nie mogę wejść na serwer

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


ban ze wczoraj od Gumisia zapraszam admina do przedstawienia dowodow 

 

 

 

jezeli to nie twoj ban a odziedziczyles go po innym graczu musisz zresetowac router badz zadzwonic do operatora o zmiane IP 

 

 

 

my bana zdjac nie mozemy poniewaz cziter zostanie odbanowany 

 

 

 

inna szansa na ub to zrobienie wlasnorecznie 100 reklam naszej sieci 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


No więc tęż się zdziwiłem jak w amx_bans zobaczyłem, że to ja dałem CI perma. No ale zastanawiałem się jak skoro nie widziałem Twojego nicku na serwie no i nasuwa się parę opcji.

 

 

W tej godzinie co masz perma grał na serwie NEO Hax , wchodził wybijał team i wychodził , zmieniał sid/ip i wbijał. Także jak tylko wbił na serwa i odpalił aima leciał ban reason "Czitowanie". Jak mu sie udało uciekał i wtedy dawałem bana z rozłączonych.

 

 

opcje które przychodza mi do głowy:

 

 

1 opcja - przeskoczenie nicku w amx_modmenu jak ktos wychodzi ale skoro mówisz, że nie grałaś to odpada

 

2 opcja - przeskoczenie w rozłączonych graczach ale to tez odpada

 

i ostatnia 3 opcja to taka, że musiał ustawić Twoje SID/ip i wbić i tak wyłapał perma.

 

 

Admini którzy byli świadkami całej szopki z tym haxem to Czarna i Król Albanii.

 

 

edit:

 

 

 

To czy go zdejmiemy czy nie nie zrobi różnicy, on i tak wbije bez najmniejszego problemu, po permie czy destroyu wbijał na serwer po 2ch minutach a tak MK już sobie nie pogra.

 

 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Żeby uniknąć kolejnych banów np. za aktywny etc. proponuję Tobie zmianę IP , zrestartuj w tym celu swój modem jeżeli restart modemu nie pomoże musisz poprosić o zmianę IP swojego operatora .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Ale ban jest z wczoraj z godziny ok 20:30 nie z dzisiaj 9:15 :P http://aquax2.unixstorm.org/banuj/ban_list.php?bid=2909 Grałaś wczoraj wieczorem koło tej godziny? Bo to, że dziś chciałaś wejść na serwer pograć i wyskoczył ban w konosli to nie znaczy, że jest on z konkretnie tej godziny w której wchodziłaś na serwer.

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


 

Ale ban jest z wczoraj z godziny ok 20:30 nie z dzisiaj 9:15 :P http://aquax2.unixstorm.org/banuj/ban_list.php?bid=2909 Grałaś wczoraj wieczorem koło tej godziny? Bo to, że dziś chciałaś wejść na serwer pograć i wyskoczył ban w konosli to nie znaczy, że jest on z konkretnie tej godziny w której wchodziłaś na serwer.

 

 

 

tak grałam wczoraj o tej godzinie ale zakończyłam grę normalnie wychodząc z serwera właśnie przez tego czitera który ciągle wchodził nie dało się grać. Chyba nie myślicie, że ja czitowałam :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


W takim razie bana dostałaś niechcący. Ban docelowo miał być dla NEO Haxa a nie dla Ciebie. Musiało przeskoczyć w amxmodzie. Przepraszam za problem.

 

 

Dla pewności można sprawdzić logi ale raczej był to wypadek przy pracy.

 

 

 

 

 

Ktoś z UBTeam niech decyduje co dalej z tym robić.

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


***Wiadomość wygenerowana automatycznie***

dostajeszub.png

 

Witaj Graczu.

 

Zostałeś odbanowany. Twoje ss`y bądź odwołanie od bana zostało rozpatrzone pozytywnie. Wracaj do gry i pamiętaj żeby grać czysto.

 

 

Pozdrawiamy,

Administracja Multi-Head.pl.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...