Skocz do zawartości
Gość

<span class="ipsBadge ipsBadge_red">ZAMKNIĘTY</span> SKARGA/ZARZALENIE DD2 # 2

Rekomendowane odpowiedzi

Chciałem złożyć skargę na serwer DD2 #2.

 

Ponieważ jest znikoma ilość adminów, i cały czas na serwie ktoś lata z WH albo innym gównem. Prosiłem nie raz adminów aby ktoś wszedł, i jest srednie zainteresowanie tematem... Najczesciej jest odzew "poczekaj bo niema slota abym wszedl"

 

Jedyni aktywni admini których się spotyka to Happy i Masta Yoda. Innych cieżko spotkac na serwie, a jak próbują adminować, to zagraja mape i wychodza, wiec Adminowanie jednej mapy na cały dzien to nie adminowanie, prosze coś z tym zrobić

. Bo poprostu zal d_pe sciska...

 

Ludzie chca pograc, a tu lipa...

 

 

 

guciu_

- chyba sie nie rozumiemy.

 

MemesiO - skarga jest kierowana na serwer, nie na adminów.. Bo ich poprosu niema...

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Popieram Andzeja.

 

Na serwerze widze aby 1 admina, co wbije na chwilke i zbanuje kilku graczy i  wyjdzie. Za moment jest mnóstwo odpałów, którzy cisna na    wh aż miło 

 

Zróbcie coś z tym bo sie nie da grać.

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Jeśli chcecie żeby serwer nadal miał tylu graczy to proponuje potraktować na serio Andrzeja i zrobić coś z tym. Znam kilka przypadków jak serwery only dd2 upadały bo administracja była nieliczna. Praktycznie nie ma dnia bez czitera i admina który by go zbanował.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


 

Admini to też ludzie i moją swoje życie prywatne. Nie jesteśmy jakimiś robotami ,że gramy 24/24 i mamy być zawsze na serwerze.!!!!!!!!!!!!!!!!

 

 

Nie jesteś adminem serwera dd2#2 więc nie wiem czemu zabierasz głos w dziale UBT ?

 

 

 

 

 

Ja gram osobiście wieczorami i nad ranem . A co do reszty adminów to albo pracują albo korzystają z ładnej wiosennej pogody więc nie możecie mieć do nich pretensji . Każdy ma swoje życie prywatne i to jest ważniejsze niż przesiadywanie przed kompem ;)

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


to ja moze inaczej zamiast pisac ze malo adminow ze nic nie robia itd itp to moze czas najwyzszy zlozyc podanie ?kazdy ma swoje obowiazki kazdy siedzi ile moze i nikt nikogo zmuszal czy wyznaczal godzin siedzenia nie bedzie niby co administracja ma zrobic ?? chodzi o wasze "zrobcie cos z tym " rekrutacja jest otwarta kazdy chcialby grac na  czystym serwie ale adminowac to nikomu sie juz nie chce sory Panowie ale taka jest prawda

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Ja to od karania to bym się wstrzymał. Bardziej chodzi o to aby, rozgłosić tą rekrutacje i zwiększyć nabór. Ja tu zgłaszam bardziej problem niż skargę :P, ale tak to więcej osób się zainteresuje. :)

 

 

 

To co proponujecie, jak zwiększyć nabór na tych adminów ?

 

 

 

 

 

Ja osobiście nie chce admina, tylko dlatego że nie zamierzam przesiadywać na forum, tylko na serwerze. I później z tego wychodzą problemy.

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


 

Ja to od karania to bym się wstrzymał. Bardziej chodzi o to aby, rozgłosić tą rekrutacje i zwiększyć nabór. Ja tu zgłaszam bardziej problem niż skargę :P, ale tak to więcej osób się zainteresuje. :)

 

 

 

To co proponujecie, jak zwiększyć nabór na tych adminów ?

 

 

 

 

 

Ja osobiście nie chce admina, tylko dlatego że nie zamierzam przesiadywać na forum, tylko na serwerze. I później z tego wychodzą problemy.

 

 

 

 

Jeżeli ktoś będzie chciał złoży podanie bez żadnego zachęcania , zachęcanie też nie może być na siłę i spamowania na Say @ tego w kółko , kto zechcę podanie złoży ;)

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


nie wiem ja sam siedze na serwerze ale jak wyżej ludzie mają zycie prywatne także pogoda jest piekna i dziś np. tyle co wchodziłem banować ale też mnie nie było praktycznie , przyjdzie lato to nie będzie . Dziś napewno dzień ciężki bo praktycznie 0 adminów to racja . Ale co da skarga i takie rzeczy skoro brakuej adminów rekrutacja otwarta , to gracze muszą złożyć podanie aby admini byli . Dla mnie to bezsensu pisać skargę skoro i tak nic ona nie wniesie , ja się staram , nasz OP był na urlopie wróci doprowadzi serwer do prządku bo w nią wierze . Chociasz każdy ma rózne zdanie ale będzie okej . 

 

 

 

Ogólnie proponuje zamknąc temat aby nie było nie potrzebnego sporu . 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Nic nie jestem w stanie zrobić. Rekrutacja jest otwarta, ja podanie każdego gracza rozpatrzę - wystarczy spełnić kilka wymagań i admin zostaje przyjęty w mgnieniu oka (nie zapominając właśnie o wymaganiach), lecz niestety nie mogę nikogo zmusić - każdy ma życie prywatne i musimy to wziąć pod uwagę. Co jedyne mogę tylko poinformować, że ze strony mojej osoby będą pojawiać się na serwerze informacje na temat rekrutacji na admina. Dodam też, że jestem dość często na steam, wystarczy napisać do mnie z takową prośbą o zbanowaniu gracza, a na pewno na serwer wejdę i rozpatrzę zgłoszenie.

 

 

 

Nie ma co się rozpisywać więcej.

 

Myślę, że temat wyczerpany i zbędny do dalszej konwersacji.

 

 

 

Pozdrawiam,

 

@Danke:*.

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


***Wiadomość wygenerowana automatycznie***

watekzamkniety.png

Wątek został zamknięty przez moderatora forum.

 

Jeśli się z tym nie zgadzasz skontaktuj się z moderatorem lub administratorem, w celu ponownego otworzenia tematu.

 

Pozdrawiamy,

Zespół Multi-Head.pl.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...