Skocz do zawartości
Cthulhu2

<span class="ipsBadge ipsBadge_red">ZAMKNIĘTY</span> Redakcja zarosła grzybem..

Rekomendowane odpowiedzi

 

Jeśli już jest taki temat to osobiście poinformuję, że co jakiś czas będę przeprowadzać wywiady.

 

Redaktorstwo to jest coś, co uwielbiam i sprawia mi to dużą przyjemność, więc na pewno z tego nie zrezygnuję.

 

 

Rang

a redaktora Ci zniknęła więc myślałem , że z tego zrezygnowałaś przez swoje ostanie awanse a co za tym idzie więcej pracy i myślałem że na wywiady nie będziesz miała czau :D A przyda się od czasu do czasu przeczytać jakiś sensowy wywiad ;)

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


 

Jak jesteście tacy napaleni to złóżcie podanie ;)) ciekaw jestem co stworzycie ^_^

 

 

 

 

Może sam spróbuj. Będziesz robić coś więcej niż pisanie do max 30 słów (jeśli coś piszesz prócz kopiuj, wklej z forum i lekka edycja) + link i mamy post na FB :) Żeby taką czynność ogarnąć potrzebny jest Naczelny Reaktor FB oraz Redaktorzy FB.. a całą to funkcję mogłaby robić jedna osoba.. z jedną rangą ;) Dobry trolling nie jest zły ;)

 

 

 

Sumując! Jest naczelny redaktor FB plus czterech redaktorów FB.. a inne działy z redakcji stoją puste.. Naczelny mógłby ruszyć głową i zmobilizować ekipę by coś napisała (chyba że napisanie ponad 30 słów w jakieś pracy to ponad możliwości), bo dział REDAKCJA obejmuje wszystkich redaktorów i recenzentów, a nie tylko dopierdzielać się do innych na forum, wytykać błędy, czaić się na inne posady i dogadywać.

 

 

 

Szkoda że muszę takie coś wytykać, bo sam na to nie wpadłeś. A nie.. czekaj.. od X czasu organizujesz te konkursy... a no tak.. konkurs.. który jest.. gdzie?

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Nikogo do pisania wywiadów/recenzji nie zmusimy, a pierwszego lepszego, który nie potrafi napisać dobrze jednego zdania bez popełnienia błędu, czy to ortograficznego, czy interpunkcyjnego nie przyjmiemy. 

 

 

 

Nie chcę, by to upadło to bynajmniej postaram się tą gazetkę wypuszczać systematycznie. 

 

 

 

Nic na siłę. ;)

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


z płaczem to do @aquax'a bo to on ma główne uprawnienia na FB. Ja od ponad 2 tygodni proszę o dodanie redaktorów ale są rzeczy ważniejsze. Tyle w tym temacie.

 

 

Sam byłeś recenzentem i redaktorem i gdzie się to podziało? Łatwo kogoś oceniać;))

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


 

z płaczem to do @aquax'a bo to on ma główne uprawnienia na FB. Ja od ponad 2 tygodni proszę o dodanie redaktorów ale są rzeczy ważniejsze. Tyle w tym temacie.

 

 

Sam byłeś recenzentem i redaktorem i gdzie się to podziało? Łatwo kogoś oceniać ;))

 

 

 

 

Ja sobie nie mam nic do zarzucenia, wywiązywałem się ze wszystkich obowiązków na bieżąco i nie było problemów. Odebrałem sobie wszystkie rangi z innego powodu niż brak czasu lub znudzenie. Na koniec dodam że to nie jest czas ani miejsce bym się na ten temat rozpisywał, ale to nie zmienia faktu iż dział stoi pusty a ludzi brak.

 

 

 

A czy oceniać kogoś łatwo? Mi jakoś łatwo przychodzi ocenianie ekipy z której 80% nie ma dostępu do FB.. Jeśli dwa tygodnie, się o to starasz.. to jedynie mogę ci napisać, że słabo się starasz. Od dłuższego czasu skupiasz się na robieniu DR'a z heavenem i wymyślaniu nowych klas, żeby dołożyć roboty numerowi (musisz udowodnić że ten dział o który prosiłeś jest niezbędny).

 

 

 

Do rangi pierwsi, ale żeby wyjechać z inicjatywą i zabłysnąć czymś nowym to.. ehh.. najlepiej zwalić na aquaxa, że czasu nie ma.

 

 

 

Procentowy ma rację, że na siłę nikogo się nie zmusi. Ale patrząc na was z boku, to macie rangi które do niczego was nie zobowiązują, macie wymagania by ją dostać, ale nie jesteście w żaden sposób rozliczani. Patrząc na aktywność redaktorów na FB, to czterech powinno z miejsca stracić pozycję. Więc jeśli nie jest im (oraz Tobie) z tego powodu głupio i jeśli mają czas to mogliby jakoś rozruszać pozostałe działy.

 

 

 

Oczywiście na Multi-Headzie każdy dba o dobro forum! Ale gdy trzeba wskoczyć na stanowisko obok, zastąpić kogoś, wypełnić pozycję, to... to nie mój problem! Ja mam swoje bardzo poważne obowiązki!

 

 

 

 

 

EDIT: W sumie.. Redakcja, Redaktor FB i SOURCE Support dla niektórych to chyba zajawka na chwilę.. bekę mam z tego punktu :D

 

 

 

 

 

 

 

- min. 5 tematów tygodniowo w strefie Multi-SOURCE (pluginy/paczki/przydatne programy).

 

 

Mhm.. Source Support cisza.. a w AMXX to tylko heaven trzyma fason.. Gdzie tu konsekwencje i monitorowanie. Zwykłych użytkowników rozliczamy co do kropeczki i przecinka, ale ziomków z teamu to już nie.. :)

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


***Wiadomość wygenerowana automatycznie***

watekzamkniety.png

Wątek został zamknięty przez moderatora forum.

 

Jeśli się z tym nie zgadzasz skontaktuj się z moderatorem lub administratorem, w celu ponownego otworzenia tematu.

 

Pozdrawiamy,

Zespół Multi-Head.pl.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...