Skocz do zawartości
August

Odwołanie bY August

Rekomendowane odpowiedzi

Nie upadło przez 5 lat, to przeżyje kolejne. Wstaw demko, chcemy obejrzeć.

 

 

 

 

... cieszę się, że moja współparaca z multihead dobiegła końca ^^

 

 

My również.

 

 

 

 

wydaje mi się że pan August jawnie używal pliki no recoil i słusznie został przyznany mu ban przez admina lepackiego pozdrawiam 

 

 

Cały czas czekamy na demko.

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Byłem przy wcześniejszym banie na css_dust2, miałeś staty 3:0 i wywaliłeś mi dość ładną banie, a ja z myślą, że coś się od Ciebie nauczę oglądałem Cię do końca rundy.. miałeś chyba 7:0 i ban.. przez ten czas nie widziałem nic podejrzanego tylko widać było, że grasz w csa juz długo i dobrze masz ogarnięte movementy, a to chyba nie cheaty.. po tym zdarzeniu pytałem się owego admina o to dlaczego zbanował osobę, która jest "lepsza" w ta grę od niego to dostałem odpowiedź "pff." i tyle tematu..

 

 

 

_________

 

 

 

Lajtowo!

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Byłem przy wcześniejszym banie na css_dust2, miałeś staty 3:0 i wywaliłeś mi dość ładną banie, a ja z myślą, że coś się od Ciebie nauczę oglądałem Cię do końca rundy.. miałeś chyba 7:0 i ban.. przez ten czas nie widziałem nic podejrzanego tylko widać było, że grasz w csa juz długo i dobrze masz ogarnięte movementy, a to chyba nie cheaty.. po tym zdarzeniu pytałem się owego admina o to dlaczego zbanował osobę, która jest "lepsza" w ta grę od niego to dostałem odpowiedź "pff." i tyle tematu..

 

 

 

_________

 

 

 

Lajtowo!

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


:D

 

 

 

Tomaszu dla ciebie :D żebyś mógł mnie zje.....ać :D

 

 

 

 

 

Post nic nie wnoszący :D 

 

 

 

Ale ogólnie widzę że gość ewidentnie leci w ch.... i nie  zobaczycie z pewnością żadnego demka. 

 

Pozdrawiam "Dziadek"

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


:D

 

 

 

Tomaszu dla ciebie :D żebyś mógł mnie zje.....ać :D

 

 

 

 

 

Post nic nie wnoszący :D 

 

 

 

Ale ogólnie widzę że gość ewidentnie leci w ch.... i nie  zobaczycie z pewnością żadnego demka. 

 

Pozdrawiam "Dziadek"

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...