Skocz do zawartości
Gość

<span class="ipsBadge ipsBadge_red">ZAMKNIĘTY</span> What u gonna do cd.

Rekomendowane odpowiedzi

Data i godzina: 09.04.2015 1:45

 

Nick admina/gracza, który zawinił: What u Gonna Do

 

Dowody: http://www41.zippyshare.com/v/ZTrbZmea/file.html

 

Czas okolo 15;30 (dziwnie demko nagralo mi sie)

 

Świadkowie: zbedni

 

Uzasadnienie:

 

http://multi-head.pl/topic/60085-admin-maly-mekintosz-what-u-gonna-do/

 

Kontynuacja wczorajszej skargi. Dzisiaj znowu What u gonna do wyzywajacy w akcji. Tym razem nagrany. 

 

Od razu zaznaczam, ze w zaden sposob nikt go nie prowokowal, nikt go nie obrazal. 

 

Prosze nawet nie probowac sugerowac, ze to jednorazowy wystepek. Kolega tak zachowuje sie za kazdym razem jak gra na serwerze a nie ma admina (badz jest kolega:)). Wnioskuje o pozbawienie dostepu do serwera na okres 2 tygodnii. Ja z kims takim grac nie chce. Tak jak pisalem, fajnie strzela, dzieki niemu jest opor tylko co z tego, jak jest takim szczeniakiem, ktory nie potrafi sie zachowac. Traktuje slabszych graczy jak smieci, az zal mi jest niektorych. Czasami sa naprawde bardzo sympatyczne mlode osoby, ktore po prostu sie ucza. Niestety on nie ma szacunku do nikogo. Juz pomijam to, ze ciagle klnie i nadaje przez mikrofon bo kazdemu sie zdarza. Mi rowniez.

 

 

 

Jego zachowanie za kazdym razem rzutuje na to co sie dzieje na serwerze (zaczynaja sie wyzwiska innych osob).

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Obejrzałem to króciutkie demko jest to za mało aby ukarać gracza na tak długi okres czasu jakiego ty żądasz . Maksymalnie mogę dać bana 3h jeżeli dostarczysz mi IP .

 

Jeżeli dostarczysz kolejne dowody to wtedy bana przedłużę .

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Może akurat wtedy nie było mnie na serwerze, ale już nie raz, nie dwa dane mi było, niestety, słyszeć wypociny z ust tej osoby. Coś pójdzie nie po jego myśli, to odrazu jedzie po kimś. Może i zawyża poziom serwera, (choć chętnie zmierzyłbym się z owym panem 1vs1 w celu weryfikacji umiejetności), ale za to kulturę zaniża i to bardzo. Tak po prostu być nie może, bo ludzie wchodzą na serwer po to, by się odstresować, a nie po to, by prowadzić słowne utarczki z innymi graczami. Jestem zdecydowanie na tak, jeśli chodzi o dwa tygodnie odpoczynku dla tego pana. Będzie miał czas, by przemyśleć swoje zachowanie. Pzdr.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Tylko że on ma racje o poziomie tego servera :) ale co do jego mikro, on się przecież prawie cały czas śmieje a nie wyzywa :D A co do Ciebie ty wielokrotnie prowokujesz sytuacje, w dodatku na każdego że tak powiem "kablujesz" także nie dziw się że ludzie i Ciebie cisną. A raczej nie przepadają za tobą a jest ich wielu :)

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


 

Może akurat wtedy nie było mnie na serwerze, ale już nie raz, nie dwa dane mi było, niestety, słyszeć wypociny z ust tej osoby. Coś pójdzie nie po jego myśli, to odrazu jedzie po kimś. Może i zawyża poziom serwera, (choć chętnie zmierzyłbym się z owym panem 1vs1 w celu weryfikacji umiejetności), ale za to kulturę zaniża i to bardzo. Tak po prostu być nie może, bo ludzie wchodzą na serwer po to, by się odstresować, a nie po to, by prowadzić słowne utarczki z innymi graczami. Jestem zdecydowanie na tak, jeśli chodzi o dwa tygodnie odpoczynku dla tego pana. Będzie miał czas, by przemyśleć swoje zachowanie. Pzdr.

 

 

 

 

Możecie go przecież zmutować na serwerze , wystarczy wpisać na say:/mute i wybieracie gracza do zmutowania co nie zmienia faktu , że admini powinni na to zareagować a tak się nie dzieje skoro są skargi na tego gracza .

 

 

 

 

Tylko że on ma racje o poziomie tego servera :) ale co do jego mikro, on się przecież prawie cały czas śmieje a nie wyzywa :D A co do Ciebie ty wielokrotnie prowokujesz sytuacje, w dodatku na każdego że tak powiem "kablujesz" także nie dziw się że ludzie i Ciebie cisną. A raczej nie przepadają za tobą a jest ich wielu :)

 

 

 

 

Z demka przedstawionego jako dowód nie wynika żeby się śmiał tylko ewidentnie obraża graczy serwera . Wy jako admini powinniście zrobić z tym porządek aby takie skargi i akcje nie miały miejsca . On czuje się bezkarny bo za wiele mu pozwalacie dostanie kilka banów to mu się odechce .

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


@Graniu

 

 

Wybacz ale nie przypominam sobie, zebym w jakikolwiek sposob prowokowal kolege What u gonna do. Ba, kilka razy juz pisalem zeby przestal obrazac graczy. W odwecie zawsze bylo spierdalaj, zamknij ryj, jednak nigdy nie podejmowalem rekawicy i po prostu ignorowalem kolege. Nie zmienia to jednak faktu iz nie podoba mi sie gra kiedy pol serwera sie wyzywa od chujow co czesto ma miejsce po tekstach What u gonna do. Mutowanie to nie sposob, leczenie syfa pudrem. Wchodza mlodzi gracze i sluchaja kurew. Apeluje jeszcze raz o dlugiego bana. Szczegolnie, ze jak widac nie tylko ja potwierdzam takie a nie inne zachowanie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Wystarczylo ze wszedl dzisiaj na serwer, kilka minut i kolejne demko.

 

 

 

"Ssij pale" juz pomine, zwrocilem mu uwage, ze ma w dupie cele mapy - oczywiscie kultura nie zgrzeszyl.

 

Jednak "jak ch.. 400 smoke'ow a on mnie widzi, gowno jebane" to kolejny pokaz kultury. Kwestia minut kiedy poleca nastepne.

 

Pytam sie, ile jeszcze mam demek wrzucic zeby faktycznie zostal ukarany w sposob odczuwalny? 

 

 

 

 

 

http://speedy.sh/UuDFK/what-new.rar

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


***Wiadomość wygenerowana automatycznie***

watekzamkniety.png

Wątek został zamknięty przez moderatora forum.

 

Jeśli się z tym nie zgadzasz skontaktuj się z moderatorem lub administratorem, w celu ponownego otworzenia tematu.

 

Pozdrawiamy,

Zespół Multi-Head.pl.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...