Skocz do zawartości
Gość

<span class="ipsBadge ipsBadge_red">ZAMKNIĘTY</span> Skarga admin Cruzen

Rekomendowane odpowiedzi

Data i godzina:  przed chwila  :)

 

Nick admina/gracza, który zawinił: `cruzeN.

 

Dowody:       http://speedy.sh/YnNQj/ss.rar

 

Uzasadnienie:    Admin nie reaguje na to co wielokrotnie sie pisze do niego na u@ zajety ciagle gra i nabijaniem fragow a to co sie dzieje na serwerze juz go nie obchodzi i jest malo wazne a pomimo prosb o spr admin nie raczyl zejsc na specta i sprawdzic dowody sa wyzej :) przepraszam za slownictwo ale sie zdenerwowalam przez to ze nie reagowal..;/

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


 Na mapie dust full ludzi pisało  mi  o graczu " gracz w cs g0" który lata na aimie więc  wszedłem na  na spect i kręciłem demko na gracza cs go ponieważ latał na aimie  na zdjęciu widać iż dostał bana a po chwili wchodził  cały czas na aktywnym więc zaczęli mi spamić iż wszedł na aktywnym   to dawałem owemu graczu non stop aktywnego bana.  mogłem przeoczyć twoje zgłoszenie za co przepraszam.

 

Na mapie byłem na spect i Ci co łamali regulamin to zostali odpowiednio ukarani.

 

ps na serwerze jest 11 adminów a przez ostatnie dni nie widywałem prawie nikogo prócz FILA. 32 osoby na serwerze z tego 1 admin to jest trochę zamieszanie ale jak to powiedzenie nawet najlepszym się zdarza.

 

jeszcze raz sorry.

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Ta skarga nie dotyczy mapy de_dust tylko aleksandrii a ssy z konsoli sa na de_dust sa z tego wzgledu ze nastapila zmiana mapy a na aleksandrii nie raczyles zejsc na specta pomimo wielokrotnego proszenia o spr tego i ukaranie tego gracza ktory od samego poczatku mapy biegal po txt nastapila zmiana mapy a admin dalej nic nie robil tylko fragi wbijal wnosze o ukaranie admina poniewaz to nie jest pierwsza taka sytuacja ze admin ten nie reaguje w ogole na u@ a to raczej chyba napewno jest jego obowiazkiem..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


 

Ta skarga nie dotyczy mapy de_dust tylko aleksandrii a ssy z konsoli sa na de_dust sa z tego wzgledu ze nastapila zmiana mapy a na aleksandrii nie raczyles zejsc na specta pomimo wielokrotnego proszenia o spr tego i ukaranie tego gracza ktory od samego poczatku mapy biegal po txt nastapila zmiana mapy a admin dalej nic nie robil tylko fragi wbijal wnosze o ukaranie admina poniewaz to nie jest pierwsza taka sytuacja ze admin ten nie reaguje w ogole na u@ a to raczej chyba napewno jest jego obowiazkiem..

 

 

Musisz też zrozumieć admina , jeżeli jest on sam na serwerze a gra tam 32 osoby to lekkie zamieszanie i spam jest więc mógł nie widzieć Twojego zgłoszenia . Poza tym jeżeli byłaby to nie pierwsza tnata sytuacja to zapewne było by więcej skarg na admina . 

 

 

 

 

 

Dlatego też myślę , że w tej sytuacji możemy przystać na upomnieniu ponieważ jest to pierwsza skarga na admina. Admina proszę aby następnym razem trochę bardziej przyglądał się tego co gracze zgłaszają na U@ ;)

 

 

 

 

 

 

 

 

 

M@ proszę o zamknięcie tematu .

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


No nie wiem czy to jest 1 skarga na admina :) gdyz ma juz 2 ostrzezenia .. tak sie sklada ze potwierdzam to co pisze nacpana ... mam juz dosc adminow kotrzy wchodza na serwer pograc i maja gdzies to co sie na nim dzieje  ... akurat cala zaistniala sytuacje widzialem bo to moja dziewczyna grala ..wiem ze jest malo adminow ale takich osob co wchodza pograc jest duzo a admin 1 co musi zejsc na spect i sprawdzic to o co prosza gracze po wielokrotnym proszeniu go o to .. moim zdaniem nie potrzeba tu adminow ktorzy maja inne cele niz serwer.. wiec jesli mu dacie upomnienie wasza sprawa ale tak jak wyzej jest napisane to sie zdarza notorycznie z tego co sam widze ..tyle odemnie w zrobcie tam wyzej jak uwazacie ale moim zdaniem dosc i tzreba wprowadzic jakas rygorystyke

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


akurat na tej mapie moze i bylo ponad 20 osob ale trudno nie zauwazyc skoro 3 graczy biega po txt ten na ss jest jednym z nich i akutay on biegal caly czas od poczatku do samego konca mapy a inni raz wskakiwali na txt a raz nie wiec skoro jest prosba na u@ aby admin sam to zobaczyl i ukaral gracza to pomimo ze jest sam na serwerze to powinien wejsc na specta i to spr a nie jak admin cruzen wchodzi na serwer tylko po to zeby powbijac jak najwiecej fragow a to co sie dzieje na serwerze jest malo wazne pingi rowniez skakaly graczom i tez nic z tym nie robil a chyba poprzez pingi laguje serwer i tak jak napisal FILO rowniez uwazam ze to przesada dac mu upomnienie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


 

No nie wiem czy to jest 1 skarga na admina :) gdyz ma juz 2 ostrzezenia .. tak sie sklada ze potwierdzam to co pisze nacpana ... mam juz dosc adminow kotrzy wchodza na serwer pograc i maja gdzies to co sie na nim dzieje  ... akurat cala zaistniala sytuacje widzialem bo to moja dziewczyna grala ..wiem ze jest malo adminow ale takich osob co wchodza pograc jest duzo a admin 1 co musi zejsc na spect i sprawdzic to o co prosza gracze po wielokrotnym proszeniu go o to .. moim zdaniem nie potrzeba tu adminow ktorzy maja inne cele niz serwer.. wiec jesli mu dacie upomnienie wasza sprawa ale tak jak wyzej jest napisane to sie zdarza notorycznie z tego co sam widze ..tyle odemnie w zrobcie tam wyzej jak uwazacie ale moim zdaniem dosc i tzreba wprowadzic jakas rygorystyke

 

 

 

 

Nie mamy dostepu do ostrzeżeń adminów i nie wiemy za co wcześniej je otrzymał . Jeżeli się to powtarza notorycznie i admin mimo ostrzeżeń w dziale się nie poprawia powinien utracić swoją funkcję oczywiście jeżeli ma 2 ostrzeżenia już na swoim koncie .

 

 

 

 

 

Decyzje pozostawiam Opiekunowi Serwera lub S@ .

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Z ss;ów które przedstawiłaś prawie nic nie wynika.Widać tylko ze zgłaszałaś na u@ ze ktoś lata po txt nie podałaś konkretnego nicku ,każdy admin Ci powie ze gdy serwer jest pełny i jest spam na u@ ze ktoś lata po txt ze ktoś ma ping albo cheaty to trudno to wszystko ogarnąć gdybyś podała konkretne nicki było by mu pewnie łatwiej i od razu by się tym zajął. Z przedstawiony przez Ciebie dowód zbyt wiele nie wynika .Ale co do pracy admina to przyjże się jej , bo coraz częściej Słysze jakieś zarzuty kierowane w jego stronę.Jeśli taka sytuacja się powtórzy niestety`cruzeN. będziesz musiał rozstać się z funkcja admina .

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


***Wiadomość wygenerowana automatycznie***

watekzamkniety.png

Wątek został zamknięty przez moderatora forum.

 

Jeśli się z tym nie zgadzasz skontaktuj się z moderatorem lub administratorem, w celu ponownego otworzenia tematu.

 

Pozdrawiamy,

Zespół Multi-Head.pl.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...