Skocz do zawartości
HardeQ

<span class="ipsBadge ipsBadge_green">ZREALIZOWANE</span> Sygnatura.

Rekomendowane odpowiedzi

[align=center]Rodzaj (awatar, sygnatura itd..): Sygnatura[/align]

 

[align=center]Tematyka: Klasyczna, wykonanie to obrazek+napis+ew. poprawki graficzne.[/align]

 

[align=center]Render/stock (link do obrazka, z którego ma być wykonana praca):  Daje 2 propozycje podstawy sygnatury.[/align]

 

[align=center]1.https://generallycritical.files.wordpress.com/2014/09/screenshot-204.png[/align]

 

[align=center]Kolorystyka: Taka jak jest na zasugerowanej podstawie do sygnatury, ew. rozjaśnienia/przyciemnienia wedle opinii grafika.[/align]

 

[align=center]Rozmiar: 600x250[/align]

 

[align=center]Napis: "Wszystkie nieszczęścia tego świata biorą się z nieudolności jednostki"  --> Napis niech będzie dobrze widoczny i nie za mały, lecz pasujący do reszty obrazka. Można gdzieś wepchnąć małe, ledwo widoczne "HardeQ".[/align]

 

[align=center]Inne uwagi: Brak uwag, dziękuję za czas poświęcony na wykonanie sygnatury każdemu grafikowi, który się podejmie.[/align]

 

[align=center] [/align]

 

[align=center] [/align]

 

[align=center]#Edit- Drugą opcję do obrazka usunąłem, pierwsze będzie po wykonaniu pasować idealnie.[/align]

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Graficzka ładna, lecz to nie o to mi chodziło. :P (leci +)

 

No cóż, czekam na jakieś inne propozycję i dziękuje za zaangażowanie.

 

 

 

W sumie to jak pisałem wyżej - najbardziej mi zależy na dodaniu jakoś ciekawie tego napisu na pierwszy obrazek bez większej zabawy czymkolwiek. Ewentualnie wyostrzenie czy coś takiego.

 

Pozdrawiam

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...