Skocz do zawartości
Wyimagino

<span class="ipsBadge ipsBadge_green">ZREALIZOWANE</span> Zlecenie

Rekomendowane odpowiedzi

Rodzaj (awatar, sygnatura itd..): Zestaw avatar + sygnatura

 

 

Tematyka: Abstrakcja , yamaha yzf 426

 

 

Render/stock (link do obrazka, z którego ma być wykonana praca): Pozostawiam grafikom

 

 

Kolorystyka: Pasująca do mojej rangi

 

 

Rozmiar: Pasujący na forum

 

 

Napis: Na sygnaturze : "W" - coś takiego jak u NumberOne , sygnatura z yamaha yzf 426- napis Wyimaginowany oraz multihead.

 

 

Inne uwagi: Proszę o staranne wykonanie pracy , polecą plusy !

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Awatar dalej z W , natomiast jesli się da to proszę o wykonanie tego w żółtym kolorze i zmiana w sygnaturze : Zamiast yzf 426 to prosiłbym suzuki rmx 450, zaraz dodam zmianę w temacie.

 

Narazie wybieram prace szamaneq'a (plus) , ale ten avek bardziej ostre linie

 

Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Nie mam programu do zrobienia Ci takiego avka jak ma numberOne. To specjalny program do robienia grafiki 3d. Poproś jego, może Ci zrobi, ja nie jestem w stanie.

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Tak już podpowiem co do grafiki 3D.

 

 

Można ją zrobić w Blender'ze (program darmowy, Full wersja jednak trudny w opanowaniu)

 

 

Kolejna propozycja to Cinema4D (sam się kiedyś tym bawiłem. Prosty, łatwy w obsłudze jednak zdecydowanie dużo "waży". Na internetach dostępne są wersje demo [230mb] jednak jedynym minusem jest brak możliwości zapisu naszych dzieł w wybranych formatach. Jedyna możliwość to plik .c4d czy jakoś tak. Full wersje można ściągnąć jako torrent)

 

 

Taka moja mała podpowiedź/wskazówka, jeśli chce ktoś wznieść się na "wyższy" poziom ;))

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...