Skocz do zawartości
Cthulhu2

3*P (Poprawa, Pomysł i Przypomnienie)

Rekomendowane odpowiedzi

POPRAWA:

Poprawić ikonki w TOP 5 Online i TOP 5 Posterów.

 

 

 

POMYSŁ:

Były dwie okazje, kiedy rozsyłałem maile do zarejestrowanych osób z automatu wbudowanego na forum. Sęk w tym, że jest on trochę wolny.. Myślałem nad tym by wyeksportować listę maili i przepuścić ją przez zewnętrzny skrypt by rozesłać szybciej. Forma reklamy mailem nigdy nie jest zła, w tych czasach większość ludzi ma w telefonie ustawioną pocztę i dochodzą jej bezpośrednio powiadomienia. Można by zrobić jakąś schludną grafikę, chwytliwy tekst i przepuścić przez "tokarkę" :P

 

 

 

POMYSŁ #2: Zrobić AdWords pod kątem CS:GO.

 

 

 

POMYSŁ #3: Chyba już o tym kiedyś wspominałem, nie pamiętam. Chodzi mi o zarabianiu MH na reklamowaniu się innych serwerów przy pomocy sub-domeny na MH. Widziałem wczoraj post jakiegoś typka, który pyta jak zrobić forum, serwery bla bla bla.. MH posiada wiele osób które ogarniają to i owo. Więc stworzenie sub-domeny multi-head.pl dla jakieś Stefana mogłoby dać zysk. Powiedzmy Stefan dostaje od mamy na dzień dziecka 500 zł. Jako że jest Gimbusem, nie ma dziewczyny, a swoją przyszłość widzi jako zawodowy gracz CS:GO, postanawia zrobić serwerownie z tym że brakuje mu wiedzy. Dzięki ofercie MH, jego marzenie by się spełniło..

 

 

 

[align=center]www.STEFAN.multi-head.pl

[/align]

 

[align=center] [/align]

 

W pakiecie otrzymałby ustawione przez techników MH forum i pomoc przy prowadzeniu serwerów. Zyski z adminów i z reklamy na jego stronie byłyby dla niego, a co miesiąc jakaś tam sumka wpadałaby na rzecz głównego MH. Dodatkowy plus w tym jest przejmowanie graczy, wyłapywanie talentów, nowe znajomości i rozrost.. ahh i nie wspomnę o darmowej reklamie..

 

 

 

POMYSŁ #4:  Usunięcie możliwości dawania notatek do postów wszystkim od moderatora w dół. SM do góry niech ma, nie widzę by oni tego tak nagminnie używali. Niestety częściej widzę odpowiedzi w notatkach niż normalne posty do których można się odnieść. Jeśli napiszę post X i jakiś modek doda mi do niego odpowiedź w formie Y, to jeśli chciałbym się wypowiedzieć i odnieść do odpowiedzi Y to nie mogę inaczej tego robić, nie robiąc post pod postem.

 

 

 

POMYSŁ #5: Dodać punkt do regulaminu, że raz stracona ranga na forum, nie może być nadana chyba że minęło 9 miesięcy. Skłoniło by to ludzi to myślenia nad rezygnacją, oraz nowe osoby miałyby większe szansę niż stara gwardia. Najlepiej widać to w modkach, odchodzą sobie albo im zabierają rangę, po X czasu wracają i starają się na nowo "BO KIEDYŚ BYŁEM". Super.. kiedyś.. ja kiedyś też miałem dużo rzeczy. Niestety muszę włożyć dużo czasu i pracy by znowu to osiągnąć.

 

*** Wyjątkami są osoby na stanowsika OS i H@.

 

 

 

POMYSŁ #6: Może zrobić dział techniczny, gdzie technik mógłby mieć swój kąt coś ala WebDev, głównie po to by prowadził sobie tam ChangeLog. Było to już wspominane, wydaje mi się dobrym pomysłem by gdzieś zapisywać zmiany by inne osoby z dostępem do kodu wiedziały gdzie czego szukać. Także komentowanie kodu w html.. komentarze w kodzie trzeba kochać a nie je ignorować :*

 

 

 

------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

 

 

 

Przypomnienie dla @aquax (profilaktyka):

 

 

 

1) Przycisk PayPal, specjalne przypomnienie dla @aquax.

 

 

 

2)

18 Kwiecień 2015

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Poprawa #1 o co dokładnie chodzi ? :]

 

Pomysł #3 Zgadzam się

 

Pomysł #4 Zgadzam się

 

Pomysł #6 Zgadzam się

 

 

 

Także przypominam o 18 kwietnia ^.^

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


 

Poprawa #1 o co dokładnie chodzi ? :]

 

Pomysł #3 Zgadzam się

 

Pomysł #4 Zgadzam się

 

Pomysł #6 Zgadzam się

 

 

 

Także przypominam o 18 kwietnia ^.^

 

 

 

 

Coś w kulki lecą bo @aquax ostatnio mi pisał, że wszystko załatwił. Trzeba ich ściągnąć :D

 

 

 

Co do #1

 

 

 

Pierwsza ikona - http://i.imgur.com/Dnkhbgp.png

 

Ostatnia ikona - http://i.imgur.com/B87YPeh.png

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


 

POPRAWA - Zrobione, ktoś źle zrobił grupę, dodając na końcu :]

 

 

 

 

Wiem ;) Pisałem o tym kiedyś, ale to co ja pisze to.. xD 

 

 

 

Jeszcze to

 

W3nmG4Z.png

 

 

 

Dodać przy wymaganych polach jakiś znak np. asterysk lub nawias z treścią (wymagane). 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Wandi, wypowiedziałeś się w temacie http://multi-head.pl/topic/59764-propozycje-dotycz%C4%85ce-forum/, a tutaj piszesz, żeby to usunąć, zapoznaj się z treścią tematu, najlepiej dwa razy za nim coś napiszesz. Zaraz zobaczę, nie mam takich niebieskich pustaków, sprawdzę na testowym i naprawię.

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...