Skocz do zawartości
Rekinek

<span class="ipsBadge ipsBadge_red">ODRZUCONE</span> Podanie MoJo Jo :)

Rekomendowane odpowiedzi

Nick: MoJo JoJoo
Wiek: 20 lat
Doświadczenie (w byciu adminem): w ciągu mojej przygody z cs'em byłem adminem już nie raz :) Więc ogarniam to :)
Znajomość AMXX (W skali 1-10): 10
Staż w CS-sie: gra na no steam 3 lata (moje początki w cs) a potem zakupiłem key do steam 25.01.2010 roku :) czyli steam mam już 5 laT :) 
Steam / NonSteam: Steam
Dlaczego Ty: Gram dosyć długo u was :) Cały czas tylko na Only DD2 :) . Gram praktycznie codziennie (bardzo często w porach nocnych) a wtedy haxy szaleją i nie ma kto robić z nimi porządku :)  Jako Admin byłbym rozważny i nie nadużywał swoich praw Administratora serwera.  Poza tym mam tu na serwerze VlPa więc w sprawach finansowych będę pomagał serwerowni :)    JEŚLI  MACIE OBAWY CO DO MOJEJ KANDYDATURY NA ADMINA MOGĘ PRZEJŚĆ OKRES PRÓBNY I UDOWODNIE , ŻE JESTEM ROZSĄDNYM ADMINEM :)  
Czas jaki dziennie poświęcasz na CS-a: 3-4 w ciągu dnia a  w weekendy często są nocki xD 

Kontakt: Najlepiej dodać mnie na Steam Nazwa Użytkownika: hilleerrr    Nick na Steam : MoJo JoJoo

 

link do game tracker : http://www.gametracker.com/player/MoJo%20JoJoo/80.72.43.106:27027/

 

link do game tracker: http://www.gametracker.com/player/Reeksio%20%20VlP/80.72.43.106:27027/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Z taką aktywnością na serwerze szybko stracisz admina. Poza tym nie ma Cię na forum już 4'ty dzień, jak widać nie zależy Ci na adminie. Popraw aktywność i zapraszam za 14 dni.

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


***Wiadomość wygenerowana automatycznie***

podanieodrzucone.png

 

Witaj. Twoje podanie zostało odrzucone przez administratorów. Oznacza to iż nie zostałeś przyjęty na stanowisko administratora tego serwera.

 

Uzasadnienie:

 

Jeśli się z tym nie zgadzasz skontaktuj się z moderatorem lub administratorem, w celu ponownego otworzenia tematu.

 

 

Pozdrawiamy,

Administracja Multi-Head.pl.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...