Skocz do zawartości
Gość

<span class="ipsBadge ipsBadge_red">BEZ UB</span> Odwołanie ergo proxy

Rekomendowane odpowiedzi

Twój nick podczas gry: ergo proxy

Godzina, data zdarzenia: Dzisiaj, 15:16 (zrobione ssy)

Mapa: de_dust2002

STEAM_ID / IP: 193.106.192.1

Uzasadnienie: Dostałem dzisiaj bana w sprawie wrzucenia ss'ów, a koniec końców jestem zbanowany, ponieważ są inne bany na tym IP. Komedia jakaś  :crazy: Miałem wrzucić SS - wrzuciłem; admin potwierdził "czystość" ss więc domagam się odbanowania! Wszystko pięknie śmigało, grałem na serwerze bez przeskoków banów na tym IP, a teraz okazuje się, że nie mogę tutaj grać, bo dwoje dewiantów latało na aktywnym.  I co, gdybym dzisiaj nie musiał wrzucać ss, to nawet byście nie wiedzieli o tym, że mam IP banowanych i grałbym dalej, tak? Uprzedzam, że będę zakładał tyle tematów ile potrzeba. Gram tutaj zaledwie 2 tygodnie, ale polubiłem klimat FFA na tej sieci (mimo tego, że czasami jest chaos). Jest także kilka świetnych graczy, z którymi karałbym jeszcze dłużej. I proszę, by wypowiedział się też ktoś z góry, nie tylko ty Richard, żebyś nie potraktował swojej wypowiedzi jako ostatniego wyroku w mojej sprawie.

Pozdro. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Witam.

 

Nie ma możliwości UB, z tego powodu, że nie odbanujemy dwóch cziterów, jedyne co możesz zrobić w tej sytuacji to zmiana IP, z poprzedniego tematu wiem, że masz stałe, może jakbyś zadzwonił do operatora o zmianę IP to by Ci zmienił. Nic z tym nie możemy zrobić.

 

 

 

Pozdrawiam.

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Niestety, ale przepisy to przepisy. Mamy zasadę, że jeśli na danym IP są bany aktywne, to nawet jeśli osoba by się zarzekała, że to nie ona, jedyną opcją uzyskanie UB jest własnoręczne wykonanie 100 reklam sieci.

 

 

Taka jest ostateczna decyzja, więc kolejne tematy będą niepotrzebne.

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


***Wiadomość wygenerowana automatycznie***

brakub.png

 

Witaj Graczu. Twoje ss`y bądź odwołanie od bana zostało rozpatrzone negatywnie. Zostałeś uznany za cheat`era i dalsza gra na naszych serwerach jest dla Ciebie zabroniona.

 

Jeśli się z tym nie zgadzasz napisz odwołanie od bana. Masz na to 24 godziny od tej decyzji. Przysługuje Ci jedno odwołanie od bana.

 

Pozdrawiamy,

Administracja Multi-Head.pl.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...