Skocz do zawartości
Gość

Odwołanie od bana.

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Guest

Twój nick podczas gry:GERALT

 

Godzina, data zdarzenia:13:58 31.03.2015

 

Mapa:de_dust2

 

STEAM_ID / IP:nie mam

 

Uzasadnienie:Dzisiaj około godziny 13:50 dostałem bana na only dd2#2 którego powodem było "cheater destroyed" i nie mam pojęcia o co wogóle chodzi.

 

 

OPIS SYTUACJI : Połączyłm się wtedy z waszym serwerem i czekałem na koniec rundy i nagle mi się cs wogóle wyłączył i żeby mi się włączył musiałem go od nowa instalować. Gdy zainstalowałem i chciałem się połączyć z serwerem okazuje się że mam bana (momentu bana wogóle nie widziałem) więc zalogowałem się na forum by to sprawdzić i w AMXBans znalazłem swojego bana. Gram na waszym serwerze od dawna i nigdy nie czitowałem (screeny na forum wrzucałem już 3x.....) . Do tego tyle co kupiłem vipa i nie miałem żadnych powodów do używania cheatów.

 

Dziękuje za rozpatrzenie mojego odwołania.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość Guest

Najwidoczniej były podstawy do takiego bana , takiego bana przez przypadek nie wyłapałeś niestety nie wiem kto i dlaczego go nałożył może to sprawdzić tylko ktoś kto ma dostęp do FTP serwera dd2#2 ;)

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość Guest

ale ja wtedy nawet nie grałem na serwie ..... byłem połączony ale tak jak mówie z csa mnie wywaliło wogóle i nawet momentu bana nie widziałem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


 

Najwidoczniej były podstawy do takiego bana , takiego bana przez przypadek nie wyłapałeś niestety nie wiem kto i dlaczego go nałożył może to sprawdzić tylko ktoś kto ma dostęp do FTP serwera dd2#2 ;)

 

 

Niestety to serwer go zbanował. Wątpię by się pomylił.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość Guest

 

Niestety to serwer go zbanował. Wątpię by się pomylił.

 

 

 Ktoś użył komendy i nie był to serwer tylko któryś z adminów zawsze przy takich powodach banów widnieje nazwa serwerów jeżeli nie wiesz nie wprowadzaj graczy w błąd   ;)

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość Guest

 

 Ktoś użył komendy i nie był to serwer tylko któryś z adminów zawsze przy takich powodach banów widnieje nazwa serwerów jeżeli nie wiesz nie wprowadzaj graczy w błąd   ;)

 

 

Ale ty Richard jesteś głupiutki :D 

 

 

http://aquax2.unixstorm.org/banuj/ban_list.php?bid=45356

 

 

Przecież wyraźnie napisane że zbanowany przez  

 

 

 

Multi-Head.pl [ ONLY DD2#2 ] ^ 1shot1kill.pl

 

 

Czyli w tym przypadku został zbanowany nie przez admina tylko z poziomu serwera ... 

 

 

Chłopie kolejny raz cię ośmieszam :D nie jestem tu adminem a wiem więcej niż ty ;D porażka normalnie ... ;p

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość Guest

 

Ale ty Richard jesteś głupiutki :D 

 

http://aquax2.unixstorm.org/banuj/ban_list.php?bid=45356

 

 

Przecież wyraźnie napisane że zbanowany przez  

 

 

 

Multi-Head.pl [ ONLY DD2#2 ] ^ 1shot1kill.pl

 

Czyli w tym przypadku został zbanowany nie przez admina tylko z poziomu serwera ... 

 

 

Chłopie kolejny raz cię ośmieszam :D nie jestem tu adminem a wiem więcej niż ty ;D porażka normalnie ... ;p

 

 

Nie będę z Tobą toczył żadnej dyskusji nie masz prawa wypowiadania się w tym dziale ponieważ nie dotyczy on Twojego bana .

 

 

 

Mało wiesz jak działa ten plugin więc proponuję Ci się nie wypowiadać na tematy o których pojęciach nie masz pozdrawiam . ;)

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość Guest

właśnie jestem po oglądnięciu demka z hltv i prosiłbym jakiegoś ubadmina o to samo bo jest ono naprawdę jednoznaczne...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Temat zamykam i podsyłam go do administracji w celu sprawdzenia kto użył wtedy tej komendy .

 

 

 

 

 

EDIT;

 

 

 

 

 

Niestety ktoś usunął logi i nie możemy sprawdzić kto użył komendy dlatego też otrzymujesz UB .

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


***Wiadomość wygenerowana automatycznie***

watekzamkniety.png

Wątek został zamknięty przez moderatora forum.

 

Jeśli się z tym nie zgadzasz skontaktuj się z moderatorem lub administratorem, w celu ponownego otworzenia tematu.

 

Pozdrawiamy,

Zespół Multi-Head.pl.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Komendy używałem ja ponieważ wszedłeś na IP którego 2 pierwsze oktety ( 94.42 ) należą do wyjątkowo uciążliwego cheatera. Jeśli posiadasz zmienne IP postaraj się upewnić że nie wejdziesz z tym IP ponieważ admini są na nie wyczuleni.

 

 

Pozdrawiam

 

 

Joe

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...