Skocz do zawartości
Gość

<span class="ipsBadge ipsBadge_red">ODRZUCONE</span> Podanie na Moderatora - KamilC13

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Guest

Witam.

 

 

1. Imię: Kamil

 

 

2. Kontakt: steam - pinek310 / lasgo2012 lub ts3 ew. gg-258019

 

 

3. Lokalizacja: Przemyśl

 

 

4. Czas jaki poświęcasz dla cs'a: Dosyć sporo. Myślę że spokojnie 4 godziny dziennie to minimum.

 

 

5. Czas który poświęcasz dziennie na forum (około): Przeglądam forum dziennie około po 2,5 - 4 godziny dziennie.

 

 

6. Posty (min.500 sensownych): Szczerze mówiąc to przyznaję że nie mam wymaganej ilości. Uważam że jest to właśnie bez sensu pisać posty, które nic nie wnoszą do tematu właśnie po to aby ich liczba wzrosła. Osobiście wolę pisać z sensem i w interesujących mnie tematach. Dlatego posiadam taką, a nie inną liczbę postów na swoim koncie.

 

 

7. Co chciałbyś zrobić na Forum (uzasadnienie): Oczywiście chciałbym pomóc zespołowi MH przy pracach porządkowych na forum. Chciałbym przeglądać stare, nie odwiedzane już przez nikogo tematy i zamykać. Przenosząc oczywiście do odpowiedniego działu. Ale to tylko jedna z tych rzeczy, które chciałbym zrobić na rzecz forum. Na pewno z czasem będzie ich o wiele wiele więcej.

 

 

8. Dział którym chciałbyś się zajmować na forum: Off-Topic lub dział z serwerami. Oczywiście dla mnie żadną różnicą jest jaki dział obiorę i którym będę się zajmował. Jeżeli zostanie mi przydzielony dany dział, będę starał się go moderować zgodnie z zasadami panującymi na forum.

 

 

9. Posiadanie umiejętności współpracy z ludźmi: Posiadam, obecnie rozwożę wraz ze znajomym ulotki. Posiadamy dwa spore tereny przy, których musimy nieźle się napracować. A jak wiadomo przy takiej pracy wymagana jest umiejętność współpracy w zespole.

 

 

10. Posiadanie cierpliwości i systematyczności: Oczywiście posiadam. Jak wyżej wspomniałem o pracy, tam również wymagana jest cierpliwość jak i systematyczność.

 

 

11. Coś o sobie: Cześć, mam na imię Kamil. Pochodzę z dość nie dużego miasta jakim jest Przemyśl na podkarpaciu. Moim hobby jest mechanika samochodowa, motocykle jak i oczywiście same samochody. Cs'a traktuję jako przyjemność podczas odpoczynku, lecz czasami na utrudniających graczy to już nie jest przyjemność. Dlatego zostałem adminem, właśnie po to aby pilnować porządku na serwerze i mieć tę przyjemność z rozgrywki. Jestem miłym 20 latkiem, zawsze pomocnym. Nie lubię patrzeć na czyjąś krzywdę. Staram się spełniać swoje marzenia krok po kroku. No i to chyba byłoby na tyle.

 

 

12. Doświadczenie (czy zajmowałeś już kiedyś takie stanowisko oraz jak radzisz sobie w obsłudze skryptu IPB?): Jasne że tak, nie jednokrotnie prowadziłem własną sieć serwerów, tylko wiadomo wtedy zaczynaliśmy od phpbyprzemo. Ale system moderowania praktycznie nie odbiega od tego panującego tutaj. Zajmowałem się forum o tematyce motoryzacyjnej, które posiadało forum na takim właśnie skrypcie. Więc dla mnie to nic nowego.

 

 

13. Obowiązkowe mikro: Owszem.

 

 

Zawsze uważam iż warto spróbować własnych sił, jeżeli uważacie że ilość postów jest zbyt mała to przyjmę bezboleśnie ostrzeżenie o którym wspomniano w wymaganiach.

 

 

Pozdrawiam, Kamil.

 

 

PS. Edytowałem, ponieważ wszystko się skleiło w całość.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Jesteś, ale tak naprawdę Ciebie w życiu forum nie ma.

 

 

 

Zresztą i tak Nasze opinie są tutaj nic nie warte, bo dostaniesz insta "odrzucone" z powodu postów, więc nawet się nie rozpisuję.

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość Guest

***Wiadomość wygenerowana automatycznie***

podanieodrzucone.png

 

Witaj. Twoje podanie zostało odrzucone przez administratorów. Oznacza to, iż nie zostałeś przyjęty na stanowisko sieciowego moderatora. Jeśli się z tym nie zgadzasz skontaktuj się z Super Moderatorem lub Administratorem, w celu ponownego otworzenia tematu

 

 

Pozdrawiamy,

Administracja Multi-Head.pl.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...