Skocz do zawartości
Kristo

<span class="ipsBadge ipsBadge_red">ODRZUCONE</span> Podanie na Moderatora

Rekomendowane odpowiedzi

1. Imię: Robert

 

2. Kontakt: Steam: Kristo >> Multi-Head.pl

 

3. Lokalizacja: Pilzno (Podkarpackie)

 

4. Czas jaki poświęcasz dla cs'a: 2-3h dziennie

 

5. Czas który poświęcasz dziennie na forum (około): 4-5h (chwilowy brak komputera, awaria dysku głównego ale już w przyszłym tygodniu będzie ok bo wróci mi z gwarancji, obecnie pisze na komputerze brata).

 

6. Posty (min.500 sensownych): Posiadam

 

7. Co chciałbyś zrobić na Forum (uzasadnienie): Pomóc nowy użytkownikom również chciałbym pilnować pożądku na forum.

 

8. Dział którym chciałbyś się zajmować na forum: Mógłbym każdym.

 

9. Posiadanie umiejętności współpracy z ludźmi: Oczywiścię posiadam tą ceche.

 

10. Posiadanie cierpliwości i systematyczności: Tak samo jak wyżej.

 

11. Coś o sobie: Mam na imię Robert mam 16 lat, kocham grać w Piłkę nożną jak i w siatkówke (ale słaby jestem :P).

 

12. Doświadczenie (czy zajmowałeś już kiedyś takie stanowisko oraz jak radzisz sobie w obsłudze skryptu IPB?): Tak mam doświadczenie, miałem własną sieć.

 

13. Obowiązkowe mikro: Posiadam

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Nie wiesz, że specjalnie pod Ciebie jest wymaganie z min. 16 lat?

 

Z Twoim charakterkiem to dziwię się, że w ogóle masz jakąś rangę, skoro i tak pod zamknięciu tego podania odejdziesz z forum i za godzinę wrócisz :))

 

Najlepsze jest to, że za każdym razem Twoje podanie jest odrzucane z tego samego powodu, ale nic nie zmieniasz i składasz na nowo podanie :)

 

Tobie bałbym się dać do potrzymania piwo,  bo byś zaraz się obraził i nie zobaczyłbym już tego piwa nigdy :(((

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość Guest

***Wiadomość wygenerowana automatycznie***

podanieodrzucone.png

 

Witaj. Twoje podanie zostało odrzucone przez administratorów. Oznacza to, iż nie zostałeś przyjęty na stanowisko sieciowego moderatora. Jeśli się z tym nie zgadzasz skontaktuj się z Super Moderatorem lub Administratorem, w celu ponownego otworzenia tematu

 

 

Pozdrawiamy,

Administracja Multi-Head.pl.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...