Skocz do zawartości
`Shooter.

<span class="ipsBadge ipsBadge_red">ODRZUCONE</span> Podanie - `Shooter.

Rekomendowane odpowiedzi

1. Imię: Mateusz 

2. Kontakt: Steam, PW na forum ew. GG 

3. Lokalizacja: Mała wieś 30 km od Łodzi. 

4. Czas jaki poświęcasz dla cs'a: w tygodniu ok. 1-2 godz. a w weekendy ok. 3-4 godz. 

5. Czas który poświęcasz dziennie na forum (około): Forum mam praktycznie ciągle włączone.  

6. Posty (min.500 sensownych): Na ten czas mam 1520 postów. 

7. Co chciałbyś zrobić na Forum (uzasadnienie): Chciał bym pomagać innym użytkownikom oraz w utrzymywaniu porządku na forum. 

8. Dział którym chciałbyś się zajmować na forum: Obojętne. 

9. Posiadanie umiejętności współpracy z ludźmi: Posiadam. 

10. Posiadanie cierpliwości i systematyczności: Posiadam. 

11. Coś o sobie: Moje imię to Mateusz, mam 16 lat. Jak to już wyżej napisałem mieszkam w małej wsi 30 km od Łodzi. Interesuję się sportami głównie piłką nożną. Jestem osobą miłą oraz pomocną. 

12. Doświadczenie (czy zajmowałeś już kiedyś takie stanowisko oraz jak radzisz sobie w obsłudze skryptu IPB?): Zajmowałem już takie stanowisko i w obsłudze skryptu IPB radzę sobie bardzo dobrze. 

13. Obowiązkowe mikro: Mikro jak najbardziej posiadam. 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Powinieneś napisać, dlaczego miałeś Moderatora, a obecnie go nie posiadasz, ponieważ może to rzucać różne opinie na ten temat :)

 

 

 

 

 

 

 

@edit.

 

 

 

Tak naprawdę to nie wiem co to Tobie myśleć Shooterku..

 

Ponieważ swego czasu byłeś aktywniejszy od Teeza, a z dnia na dzień przestałeś aktywnie uczestniczyć na forum.

 

Jednak jako nieliczny starasz się ogarniać swoją rolę(patrz AMX SUPPORT).

 

Jednak byłeś już Moderatorem i czasami trzeba dać nowym szansę i trzeba się zastanowić czy skoro byłem dłuższy czas Moderatorem, to nie warto dać innym szansy..

 

 

 

Wstrzymam się od głosu, choć nie miałem z Tobą problemów, a przykrą sytuację szybko rozwiązaliśmy bezproblemowo :)

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Jestem na tak

Mati jest kulturalny pomocny miły miał juz Moderatora i bardzo dobrze sie sprawował.

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość Guest

Czekałem mordko na Twoje podanie dość długo i się doczekałem oczywiście , że jestem na wielkie TAK !!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Shooterek, mój braciszek ;).

 

Były moderator sieci Multi-Head.pl, moim zdaniem bardzo dobrze wypełniał swoje obowiązki i powinien zostać przywrócony na to stanowisko. ;).

 

 

 

Wymagania spełnione, wszystko na miejscu, także nic dodać nic ująć. Dobrze dogaduje się ze wszystkimi użytkownikami, a taka osoba powinna być brana pod uwagę.

 

Wielkie, tłuste TAK!

 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Mateuszu. Byłeś moderatorem, sprawowałeś się bardzo dobrze, ale niestety z czasem zapał twojej pracy zmalał i aktywność spadła do zerowej. Wiesz jak to się skończyło. Pracuj pokaż, że Ci zależy i rób wszystko bym zobaczył, że się starasz. 

 

Nie dawno zostałeś zdegradowany, więc poczekaj jeszcze trochę. Dajmy szansę innym. 

 

 

 

Pozdrawiam, @Procentowy.

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


***Wiadomość wygenerowana automatycznie***

podanieodrzucone.png

 

Witaj. Twoje podanie zostało odrzucone przez administratorów. Oznacza to, iż nie zostałeś przyjęty na stanowisko sieciowego moderatora. Jeśli się z tym nie zgadzasz skontaktuj się z Super Moderatorem lub Administratorem, w celu ponownego otworzenia tematu

 

 

Pozdrawiamy,

Administracja Multi-Head.pl.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...