Skocz do zawartości
Gość

<span class="ipsBadge ipsBadge_red">BEZ UB</span> ban

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Guest

Twój nick podczas gry:HeHeszka

 

Godzina, data zdarzenia: 20

 

Mapa:west

 

STEAM_ID / IP:31.63.139.10

 

Uzasadnienie: Zostały mi zrobione ss które od razu wrzuciłem na forum. Po ok 2 h wbiłem na serwer i dostałem perma za grę na aktywnym.  Sądziłem że jeśli udało mi się wbić na serwer to ban został już anulowany... jednak to tylko moje IP się zmieniło po włączeniu kompa... Za to nieporozumienie przeprosiłem w temacie z  ss i po jakimś czasie dostałem tam ub gdyż ss były oczywiście czyste....  Ale niestety mimo ub dostałem znów perma za grę na aktywnym :\ Dlatego chciałbym tą sprawę wyjaśnić bo nie chce dostawać bana za każdym razem jak wbiję na serwer

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość Guest

za całe zdarzenie przeprosiłem jeszcze przed ub w temacie z ss... naprawdę nie wiedziałem że cały czas jest aktywny... a po za tym ss były czyste

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość Guest

o co ci człowieku chodzi? miałem już robione ss i pokarz mi gdzie tam mam aima? Dostałem ub bez żadnych problemów... Jak nie wiesz jakich konkretnych argumentów użyć to przynajmniej nie dopowiadaj sobie własnej wersji

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość Guest

ja nie chce się z nikim kłócić ani nic z tych rzeczy... chce sobie tylko normalnie pograć... nie sztuką jest abym skakał z jednego ip na drugi skoro wiem że jestem czysty i nie mam żadnych aimów...

 

tu jest temat z moimi ss i ub : http://multi-head.pl/topic/58581-ss-heheszka/

 

a jak będziesz miał dalsze podejrzenia co do mojej gry to normalnie zrób mi je jeszcze raz.... Czy możemy ten problem rozwiązać w ten sposób?

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


@FiGhT3r też tak kiedyś miałem, zawsze jak latałem na aimie i dostałem bana, reset kompa i wbijało się na nowo.

 

Temat nie dotyczy Ciebie, prosiłbym o upomnienie dla kolegi.

 

 

 

Admin @FiGhT3r powinien przedstawić dowody, jeżeli grałeś na aktywnym.

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Jakie dowody ma przedstawić MemesiO

wystarczy zobaczyć do której dostał bana a o której ub .Z tego co widzę ze gracz HeHeszka

również dziś nie zastosował się do tego ze ma bana i postanowił sobie pograć za co ponownie został zbanowany .

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość Guest

lubię wiedzieć za co jestem banowany... Oczywiście masz prawo zrobić mi ss ale co na nich widać ?

 

a po za tym ja wcale nie ukrywałem że weszłam na aktywnym jeszcze banie na serwer.... Przeprosiłem i napisałem to na forum jeszcze przed ub który dostałem od Strajk więc uznałem to za zgodę na dalszą grę

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


***Wiadomość wygenerowana automatycznie***

brakub.png

 

Witaj Graczu. Twoje ss`y bądź odwołanie od bana zostało rozpatrzone negatywnie. Zostałeś uznany za cheat`era i dalsza gra na naszych serwerach jest dla Ciebie zabroniona.

 

Jeśli się z tym nie zgadzasz napisz odwołanie od bana. Masz na to 24 godziny od tej decyzji. Przysługuje Ci jedno odwołanie od bana.

 

Pozdrawiamy,

Administracja Multi-Head.pl.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...