Skocz do zawartości

<span class="ipsBadge ipsBadge_red">ZAMKNIĘTY</span> Proponuje nowy serwer.


Gość

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Guest

Witam.

 

Wydaje mi się, że wpadł mi do głowy całkiem dobry pomysł na otwarcie nowego serwera. Mianowicie myślę o serwerze deathrun. Serwery te cieszą się dużym zainteresowaniem graczy  poprzez kilka / - naście klas do wyboru, w tym oczywiście nie może zabraknąć kilku klas premium czy vipów. Uważam, że serwer ten mógłby przynieść kolejne zarobki dla multi-head, ponieważ gracze na takich serwerach chcą sobie ułatwiać zadanie kupując klasy premium. Jako, że kiedyś byłem adminem przez pól roku na jednej serwerowni słynącej z deathrunów, bo miała ich aż 3, mogę zaoferować swoje 100% zaangażowania jeśli administracja zgodzi się na nowy serwer. Sam uważam, że warto spróbować, bo sądze, że na tym się nie straci.

 

Pozdrawiam.

 

Xeonixx.

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Guest

Myślę, że mamy dużo serwerów z którymi są problemy, więc na chwilę obecną, chyba nie zostanie dodany żaden serwer, gdy Administracja rozwiąże problemy z obecnymi serwerami, to kto wie, może znajdzie się miejsce na deathrun'a :P

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Guest

4Fun mozna by bylo ogarnac jezeli aquax zgodzi to moge zrobic,mam paczke i reklame tez bym ogarnol + to moze poczekac bo te serwery trzeba ogarnac co sa tak jak mowimy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Guest

 

4Fun mozna by bylo ogarnac jezeli aquax zgodzi to moge zrobic,mam paczke i reklame tez bym ogarnol + to moze poczekac bo te serwery trzeba ogarnac co sa tak jak mowimy

 

 

No i właśnie o tym mówie, proponuje nie tylko dodanie, ale również zajęcie się nim z mojej strony.

 

Dziękuję wam za wypowiedzi, teraz jednak czekałbym na wypowiedź more7 lub aquaxa.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja bardzo chętnie zobaczył bym deathrun albo Only SurfSki2 u nas na sieci. Bardzo dawno nie grałem, a gdyby pojawił się tu taki server to pewnie kilka razy w tygodniu bym wpadał. Jeśli osoby się zadeklarują, że będą grały i reklamowały to co stoi na przeszkodzie? 12 slotowy server (na początek) nie będzie raczej drogi.

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Guest

 

A ja bardzo chętnie zobaczył bym deathrun albo Only SurfSki2 u nas na sieci. Bardzo dawno nie grałem, a gdyby pojawił się tu taki server to pewnie kilka razy w tygodniu bym wpadał. Jeśli osoby się zadeklarują, że będą grały i reklamowały to co stoi na przeszkodzie? 12 slotowy server (na początek) nie będzie raczej drogi.

 

 

Chociaż ty myślisz tak jak ja. O tym właśnie mówie, a jak serwer się rozwinie to zarobek może być jak z jednago z codów.

 

 

 

@edit

 

 

 

Ewentualnie jeżeli administracja ma aż tak krucho z kasą to na początku jeżeli serwer drogi nie będzie to ja moge go opłacać.

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Póki co mamy sporo do ogarnięcia przy naszych obecnych serwerach. Gdy sytuacja się ustatkuje, czemu by nie. Na chwilę obecną jestem zmuszony propozycję odrzucić. 

 

 

 

Jeżeli zgodzisz się go opłacać śmiało możesz skontaktować się z @aquax.

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

***Wiadomość wygenerowana automatycznie***

watekzamkniety.png

Wątek został zamknięty przez moderatora forum.

 

Jeśli się z tym nie zgadzasz skontaktuj się z moderatorem lub administratorem, w celu ponownego otworzenia tematu.

 

Pozdrawiamy,

Zespół Multi-Head.pl.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...