Skocz do zawartości
blurred

<span class="ipsBadge ipsBadge_red">ZAMKNIĘTY</span> Losowania (Ranga Premium)

Rekomendowane odpowiedzi

Procentowy jak i reszta moderatorów pleas. Nie zamykajcie tematu tylko niech wypowie się w nim Aquax lub More,7 od tego są i po to taki temat stworzyłem płacimy to czegoś wymagamy. Więc zamykanie takiego tematu według mnie jest zamiataniem problemu pod dywan. Niech wreszcie przedstawią co chcą robić, albo nie chcą.  Bo wszyscy co płacą pieniądze na rangę premium chcą wiedzieć co stanie się z ich pieniędzmi . Dziękuje za uszanowanie NASZYCH PIENIĄŻKÓW . Losowania miesiąca były, o których sam napisałem do More 7 bo pewnie by ich nie było. Także pewnie jak i większość, która nie miała jaj nie napisała, o tym nie wiem dla czego... Także powtarzam moje pytanie.

 

 

 

 

 

 

 

KIEDY BĘDĄ LOSOWANIA COTYGODNIOWE....?

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

I pozdrawiam Wszystkich bo nie pisze to po to, aby mieć coś dla siebie tylko dla WSZYSTKICH :)

 

 

 

Pozdro Mordy....

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość Guest

Przyznam szczerz, że ostatnimi czasy temat był strasznie zaniedbany, ale od dziś się zmieni! Obiecuję, że losowania będą się odbywały co tydzień, bez żadnych opóźnień.

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Nie mam listy osób, które miały rangę w czasie, gdy losowania się nie odbywały. Wczoraj były wyniki losowania nagrody miesiąca, więc za tydzień rusza co tygodniowe losowanie. 

 

 

 

Mały zamęt na forum, więc nie będziemy wybierać 1/3 ludzi, którzy mają dowody na to, że mieli rangę i chcą zaległe losowania. Jeżeli już Administracja zawaliła to niech będzie sprawiedliwie i wcześniejszych losowań nie będzie. Od dnia dzisiejszego tak jak wspomniałem losowania zostały wznowione. 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


***Wiadomość wygenerowana automatycznie***

watekzamkniety.png

Wątek został zamknięty przez moderatora forum.

 

Jeśli się z tym nie zgadzasz skontaktuj się z moderatorem lub administratorem, w celu ponownego otworzenia tematu.

 

Pozdrawiamy,

Zespół Multi-Head.pl.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...