Skocz do zawartości
Gość

[SKŁADKA] Ważne, pomóżcie..

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Guest

Witajcie..

 

Słuchajcie dowiedziałem się że @Procentowy ma komputer do duppyy.. @dupadupadupadupa bez obrazy :*

 

W związku z tym organizuję zbiórkę na kompurer dla Arka!

 

Każdy post to 1zł przeznaczone na jego komputer!

 

 

 

To was nic nie kosztuje! A jemu może pomóc! Nie bądźcie bez serca..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Jak chcecie to mogę mu złożyć jakiegoś dobrego kompa :)

 

 

Ode mnie łapaj tez złotówę :)

 

 

 

 

 

 

 

Panie Super Moderatorze, czy wystarczył być Ci taki skromy zestaw http://scr.hu/3xon/9im3r, ja stawiam  :D

 

 

 

 

 

 

Jeżeli myślisz, że to koniec internetów, ogarnij temat alien wear lub xnote, w tym że alienik to od della a xnote ode mnie z miasta Polska firma, której komputery zamawiają nawet w armii amerykańskiej:D

 

 

 

 

 

 

 

Tu masz rację, ale nie chodzi tu o jakieś mega coś tylko o zwykłą pokazówkę która była w Chinach, na targach militarnych, wejdź na stronkę i zobacz, że te maszyny są stworzone do wysokich lotów :)

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość Guest

Powiem ci że wiem jak na takim złomie się gra :),  też miałem 1.6 procek, ale widzę ty masz 2,3 GB ram ja miałem 512mb  haha 

 

 

 

Haha kumpel w Samsungu s4  miał takiego procka i więcej ram  niż mój stary złom :) ale nie powiem nigdy mnie nie zawiódł stary bo stary słaby bo słaby ale cs na nim płynął  :P  :P

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Właśnie zamówiłem sobie komputer za wasze pieniążki.  :yahoo:

 

 

 

Taki o to sprzęt. Uzbieraliśmy łącznie 40 tysięcy przeznaczę 38 tysięcy na komputer. Dziękuję! :D

 

 

 

http://www.okazje.info.pl/km/komputery/dell-precision-t7910-ca005pt7910muws,szczegoly.html

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...