Skocz do zawartości
Gość

<span class="ipsBadge ipsBadge_red">ZAMKNIĘTY</span> Witam Witam

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Guest

Siemaneczko .. Na początku tego tematu chciałbym zwrócić uwagę na licznych adminów, którzy nie mają pojęcia co to znaczy gra DM, czyli  nie potrafią ogarnąć co się dzieję na serwerze, gracze  kampią, lagują , ping po 100+ (prosiłbym o zrozumienie zasady gry DM) . Jestem Nowy, gram może ok. tydzień na tym serwie..  W cs gram 5 lat, adminów miałem już na wielu serwerach, ale nigdy nie spotkałem się co tutaj się dzieje... Serwer mi się spodobał, więc postanowiłem dodać coś od siebie.. ;)  Myślę, że coś się zmieni.. Z góry dziękuje ;) Qwerty.

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość Guest

Z  wszystkich regulaminów serwerów dm wynika na to, że kampienie jest zakazane.. A co do dowodów, to brak, pisząc temat miałem nadzieje, że coś się zmieni..

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Co to za żenujący temat...

 

Nie ma to jak krytykować kogoś pracę patrząc z boku. Admin nie ma prawa banować za kampienie, jak są gracze z wysokimi pingami to idą kicki i bany, nie każdy admin siedzi 30 min na spect i czeka jak graczowi podskoczy troszkę ping. Czasem gracze z opóźnieniem 30 mają większe lagi od tych z 100, więc warto się wstrzymać. Po co komu psuć grę

 

jak nie laguje. 

 

A jak się nie podoba to screeny, demko i na forum. Chętnie rozpatrzyłbym taką skargę.

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


 

Co to za żenujący temat... Czasem gracze z opóźnieniem 30 mają większe lagi od tych z 100, więc warto się wstrzymać. Po co komu psuć grę

 

jak nie laguje. 

 

 

 

 

 

 

Zgadzam się jak najbardziej! Qwerty1234, przypominam, że u nas obowiązuje taki oto regulamin - http://multi-head.pl/topic/15815-regulamin-serwera-dd2dm/. Zapraszam do lektury. Może się zmienić i możemy, każdego banować, sztywno trzymać się regulaminu i pobawić się w służbistów jak to tylko możliwe. Tylko zaraz będą skargi i pretensje o co innego. :) Każdemu nie dogodzimy, a uważam, że lepiej żyć w zgodzie i jeśli trzeba to interweniować. Memesio bardzo dobrze powiedział jak to wygląda, więc nic więcej nie będę dodawał od siebie.

 

 

Pozdrawiam i mam nadzieję, że będziesz czerpał pełną satysfakcję z gry na naszym serwerza jak i reszcie serwerów MH!

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


***Wiadomość wygenerowana automatycznie***

watekzamkniety.png

 

Wątek został zamknięty przez moderatora forum.

 

 

Jeśli się z tym nie zgadzasz skontaktuj się z moderatorem lub administratorem, w celu ponownego otworzenia tematu.

 

 

Pozdrawiamy,

 

Zespół Multi-Head.pl.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...