Skocz do zawartości

<span class="ipsBadge ipsBadge_red">ZAMKNIĘTY</span> Turniej 5 vs 5. Czy jest możliwy ?


Gość

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Guest

 

Pomysl bardzo dobry. Tylko ta rywalizacja pomiedzy serwerami moze nie wypalic. Wiem z autopsji ze przed turniejem zawsze jest masa chetnych, radosc, chec rywalizacji .... a jak dochodzi do rozpoczecia to : temu nie pasuje, ten ma prace, ten wyjazd itd. w wyniku czego graja moze 3 druzyny i tyle. 

 

 

Przeczytaj jeszcze raz temat początkowy.

 

Dokładnie ten wątek:

 

 

 

 

Do takiego typu rozgrywki chciałbym żeby

Admini

serwerów 1.6 wytypowali po 1 drużynie z każdego serweru, Łącznie serwerów jest 17 więc jedną dodatkową drużynę mogą tworzyć sami Admini

, będzie wtedy no większa rywalizacja...

 

 

 

 

Admin wyznacza 5 osób które są najlepsze na serwerze i logiczne które chcą i mogą zagrać w Turnieju.

 

Jeżeli jeden serwer nie wybierze drużyny no to dodatkowa drużyna znajdzie się z innego serwera na ich miejsce.

 

 

 

Z resztą to zależy od Head Admin

Czy wejdzie to w życie sprawy organizacyjne myśle że jak będą chętni i zdeterminowani ludzie którzy będą w tym uczestniczyć to na pewno turniej wypali.

 

 

 

 

 

 

"...chyba ze po zgloszeniu jak ktos rezygnuje dostaje ostrzezenie :) zawsze wieksza mobilizacja"

 

 

 

 

Większą motywacją by była jakaś nagroda, ale to już zależy od Head Adminów

i organizatorów którzy tym się zajmną.

 

 

 

Pozdrawiam

 

mr.Who?

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pomysł dobry, jedankże takich było mnóstwo, jak chociażby admini vs. gracze, lub 1 vs. 1 czy 5 vs. 5. Nawet już były przygotowane wstępne regulaminy rozgrywek. Niestety żaden z tych pomysłów nie doszedł do skutku. Jednakże życzę Ci powodzenia, gdyż moze akurat Tobie to się uda, jeżeli naprawdę weźmiesz się za przeprowadzenie takiego przedsięwźięcia. Drużyna adminów DD2#2 na pewno stawi się i to może w nie jednym składzie ^_^

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...

Cóż takich propozycji jest mnóstwo, tylko na 1 stronie działu z propozycjami naliczyłem się z 8 tematów tycząych się turniejów.

 

Wiem, że w większości odpadają ponieważ nie ma się tym kto zająć. Zdarzało się, że znalazła się chętna osoba, lecz mimo tego uczestnicy nie brali chyba tego na poważnie, ponieważ często się nie stawiali itp. Tym samym każda próba upadała.

 

Mimo, że pomysł mi się podoba, to raczej nie wypali :)

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 weeks later...
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...