Skocz do zawartości
Gość

<span class="ipsBadge ipsBadge_red">ZAMKNIĘTY</span> Turniej 5 vs 5. Czy jest możliwy ?

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Guest

Witam serdecznie stałych bywalców Multi-Head.pl jak i również Adminów

, Head Adminów

.

 

 

 

Moje podanie dotyczy sprawy czysto rywalizacyjnej, chodzi tu o konkretny Turniej CS 1.6

.

 

Pisząc konkretny nie mam na myśli coś banalnego i ForFun, bo tak to później odbywa się nieobowiązkowo i ludzie nie utrzymują terminów rozgrywek, chodzi mi o zorganizowanie najlepszego Turnieju Serwerów CS 1.6 .

 

Chciałbym wam zobrazować moimi oczami jak by to byćmoże wyglądało, wszystko jest w rękach Head Adminów

, Adminów

.

 

Do takiego typu rozgrywki chciałbym żeby

Admini

serwerów 1.6 wytypowali po 1 drużynie z każdego serweru, Łącznie serwerów jest 17 więc jedną dodatkową drużynę mogą tworzyć sami Admini

, będzie wtedy no większa rywalizacja...

 

Resztą czyli zasadami turnieju jeżeli taki by wam się spodobał zadbam potem, narazie chce zobaczyć czy w ogóle jesteśmy w stanie stworzyć na Serwerach Multi-head.pl.

 

 

 

Z Pozdrowieniami

 

mr.Who?

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość Guest

Pomysł dobry i myśle że chętnym też nie bedzie brakować ;). Wszystko zależy od adminów i od H@

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość Guest

 

"nawet fajny pomysł. Ale chyba był taki."

 

 

Jeżeli taki był dlaczego nie wszedł w życie ? 

 

Chce turnieju, a Ty?

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość Guest

Jestem jak najbardziej za. Chętnie wziąłbym udział w konkursie i sądzę, że uczestników także by nie brakowało. ;)

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość Guest

 

Turniej między serwerami?

 

 

Będzie sieczka ^^

 

 

Czy będzie? To jest pytanie które zadaje Head Adminowi.

 

 

Licze na to że będzie szybka reakcja ze strony Adminstratorów i uczynią krok na przód, bo na prawdę idzie coś zarąbistego z tego zrobić,

 

nie mówiąc już o nawet Live na Twichu i w ogóle Splendoru

a być może i jakiegoś "święta

" Multi-Head.pl .

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


uuu turniej ciekawa rzecz :) 

 

 

 

mozna bylo by zorganizowac ale w jakies swieto aby kazdy mogl miec wolne bo ciezko dostac wolne jednym tygodniu ciekawe ja jestem za :) 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość Guest

 

Coś mi sie kojarzy, że podobny konkurs proponował @Joe, ale nie jestem pewien. 

 

Pomysł bardzo fajny, chętnie wezmę udział w rywalizacji. ;))

 

 

Widzisz pomysł już był ale nie wszedł w życie, więc po to jest te pytanie.

 

Czy jest w ogóle możliwość przeprowadzenia takiego Turnieju ?

 

Pamiętajcie że do tego potrzebna będzie bardzo dobra organizacja i współpraca z wszystkimi organizatorami.

 

 

 

Pozdrawiam

 

mr.Who?

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Myślę że to fajny pomysł na to żeby sobie pokazać kto jest "lepszy" . Oczywiscie biorę udział w rywalizacji oby tylko wszedl w zycie :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość Guest

Jeśli administracja się zgodzi to będzie trochę przy tym pracy, więc jeśli będzie potrzebna jakakolwiek pomoc to mogę pomóc. (tak na przyszłość) ;)

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość Guest

Pomysł jest bardzo dobry, ale problem w tym, że jest przy nim bardzo dużo pracy, żeby wszystko było ogarnięte :D

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Pomysl bardzo dobry. Tylko ta rywalizacja pomiedzy serwerami moze nie wypalic. Wiem z autopsji ze przed turniejem zawsze jest masa chetnych, radosc, chec rywalizacji .... a jak dochodzi do rozpoczecia to : temu nie pasuje, ten ma prace, ten wyjazd itd. w wyniku czego graja moze 3 druzyny i tyle. 

 

/chyba ze po zgloszeniu jak ktos rezygnuje dostaje ostrzezenie :) zawsze wieksza mobilizacja

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...