Skocz do zawartości
Cthulhu2

[RECENZJA] Tormentum - Dark Sorrow

Rekomendowane odpowiedzi

[align=center]tormentum-dark-sorrow.jpg[/align]

 

[align=center] [/align]

 

[align=center]Dawno żadna gra mnie tak nie porwała jak Tormentum. Na wstępie dodam, że jest to gra stworzona przez naszych rodaków i jest typem "point & click" :) Bardzo mile mnie to zaskoczyło, bo jestem negatywnie nastawiony do polskich produkcji. Ale ta gra.. mmmm... miód![/align]

 

[align=center] [/align]

 

[align=center]Zaczynamy naszą przygodę zamknięci w celi podczepieni do jakiegoś latającego statku, obok szczura w zbroi :P Po krótkiej rozmowie dowiadujemy się, że zostaliśmy pojmani i lecimy do zamku w którym oczyszczą nas z grzechów. Niedługo po tym, nasz bohater znajduje się już w celi, gdzie nadzorca przedstawia nam sytuacje.. Od tej pory będziemy się starać uciec.. A wszystkie nasze decyzje, związane z pogonią za wolnością będą obserwowane.[/align]

 

[align=center] [/align]

 

[align=center]Klimat jest bardzo mroczny! Fabuła, wciąga jak cholera. Decyzje.. nie zawsze są dobre i złe. Grafika? Mimo tego że jest to gra point & click.. to jest przepiękna. Muzyka też idealnie dobrana.Gorąco polecam! Spędziłem przy tej grze dobre 2-3h. Ale dawno, DAWNO, nic mnie tak nie wciągnęło, jak ta produkcja.[/align]

 

[align=center] [/align]

 

[align=center]Niestety na koniec mojej gry.. moje decyzje zostały podsumowane. O dziwo wyszło, że jestem złym człowiekiem :> [/align]

 

[align=center] [/align]

 

[align=center]nBuViDW.png[/align]

 

[align=center]2dpPXQt.png[/align]

 

[align=center]PVthul5.png6NDaILD.png[/align]

 

[align=center]jAvI8aY.pngTormentum-Dark-Sorrow-Demo.jpg[/align]

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...