Skocz do zawartości
Kristo

<span class="ipsBadge ipsBadge_red">ODRZUCONE</span> [RECENZENT] Kristo (wracam)

Rekomendowane odpowiedzi

  • Wiek: 15 lat
  • Staż na forum: 7 miesięcy
  • Twoje osiągnięcia na forum Multi-Head.pl: Admin DM TOP MAPS, Admin AIM/AWP Only HS, Redaktor FanPage'a, Redaktor, Recenzent.
  • Znajomość zasad pisowni ortograficznej, stylistyki, gramatyki[x/10]: 8/10
  • Ilość czasu jaką poświęcisz na zdawanie recenzji: Nie jestem w stanie określić.
  • Przykład jednej recenzji (napisana samemu, internetem można się wspomagać

[align=center]FIFA-15-Logo.jpg[/align]

 

[align=center] [/align]

 

[align=center]Fifa 15 to kolejna wersja kultowej gry piłkarskiej stworzonej przez EA Sports. Tak samo jak Fifa 14 ta posiada tryb gry Ultimate Team, czyli że można grać z inny ludźmi z całej Polski Online, gra w tym trybie jest podzielona na ligi, zaczynamy od 10 ligi i staramy się wbić jak najwyżej. Budujemy swój własny skład jaki chcemy, oczywiście na początku dostajemy byle jakich zawodników ale zawsze jednego z Klubu który wybierzemy na pierwszy mecz treningowy Ulimate Team.

W nowej wersji tej gry oczywiście została poprawiona Grafika i wygląd piłkarzy, mamy również możliwość korzystania całkiem z innego Panelu gry niż w przypadku Fify 14 (praktycznie panel główny jest taki sam jak w Fifie 14 ale panel Ultimate Team jest całkiem inny). Polecam zagrać w tą grę, bo na prawdę warto, zachęcam !.

[/align]

 

[align=center] [/align]

 

[align=center]

[/align]

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Skoro mialeś już tyle rang to po co Ci znów jddna z nich ? Nie wiem co z Tobą wariacie ale zmieniasz kolorki na zawołanie.

 

Co do podania jestem na NIE :

 

-słaba tecenzja,mało porywająca,za krótka.

 

Nie wysiliłeś się ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


jestem na nie :)

Poniewaz cie nie lubie ale to nie ma nic zwiazanego z twoim podaniem chyba :P.

A wiec powody recenzja slaba i dam reke uciac ze za jakis miesiac zrezygnujesz z tego "Ty łowco rang"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość Guest

Recenzja na dobrym poziomie , może i zrezygnowałeś ze wszystkich rang ale warto dać drugą szansę dlatego też jestem na TAK.

 

 

 

 

 

 

 

PS. Nie szalej tak z rangami wytrwaj na jednej ;)

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość Guest

Recenzja dobra,miales juz ta funkcje i nie bylo problemow ;) co do podania jestem na TAK 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość Guest

Recenzję oceniam w skali do dziesięciu na osiem. Wydaje mi się, że warto dać mu tę drugą szansę. Łap moje tak. ;)

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość Guest

Jestem na NIE:

 

- Recenzja nie jest najlepsza

 

- Zdobywasz rangi, a po tygodniu z nich rezygnujesz

 

- Lecisz na kolorki

 

- Na początek przemyśl swoje postępowanie, bo jeśli znów masz rezygnować z tej rangi, to może napisz o zamknięcie podania :)

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


***Wiadomość wygenerowana automatycznie***

podanieodrzucone.png

 

Witaj. Twoje podanie zostało odrzucone przez administratorów. Oznacza to, iż nie zostałeś przyjęty na stanowisko Recenzenta. Jeśli się z tym nie zgadzasz skontaktuj się z moderatorem lub administratorem, w celu ponownego otworzenia tematu.

 

 

Pozdrawiamy,

Administracja Multi-Head.pl.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...